muslimanski izrode
TheWinComp   Ozimek, Opole, Poland
 
 
Kliknij tutaj, aby wyświetlić memy! :-)
[www.thewincomp.cf]
hello i'm very stronk slavic farmer lookings for new wife
my wife is a dead, high five!

[09.12.2015 19:36:38] grahyou: what a stupid retard kid :))) i hope he is burnt alive and die and go to hell whhat a pice of shit kid i wil fucking kil him :)))))))))

My PC Specs:
Processor: AMD FX-6350 @ 4.2 GHz (Six-Core)
RAM: 8 GB
Graphics: Nvidia GTX 750 Ti 2GBx2
Drives: 128 GB (SSD/Primary) / 1 TB (HDD/Secondary)
OS: Windows 7 Home Premium

:B1:
Currently Offline
Last Online 45 mins ago
Favorite Group
poland > russia - Public Group
167
Members
11
In-Game
60
Online
0
In Chat
Favorite Game
2,673
Hours played
24
Achievements
pow pow pow bitch i'm bustin at em
Coś ty o mnie kurwa napisał,ty mała biedna kurwo? Wiedz śmieciu, że skończyłem studia oficerskie z najwyższymi ocenami i od razu po nich przyjęli mnie do GROMu, brałem udział w misjach w Kosowie, Nikaragui, Portoryko, Iraku, Afganistanie i Pakistanie i mam ponad 300 zabitych terrorystów na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w walce partyzanckiej i jako snajper - dostałem odznaczenie dla najlepszego strzelca wyborowego Wojska Polskiego. Jestes dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie rozjebać łeb z 800 metrów. Zmiote cie smieciu z powierzchni ziemii z precyzja dotad nieznana na tej planecie, slyszysz chujku? Myslisz psie, ze mozesz sobie pisac w internecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad skurwysynu, gdy to czytasz moi kumple z Agencji Bezpieczenstwa Wewnetrzego we wspolpracy z CIA namierzaja twoj adres IP, wiec szykuj swoja dupe na jesien sreniowiecza. Jestes juz kurewsko martwy, szczeniaku. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie rozjebac na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko golymi rekoma. Poza doskonałym przeszkoleniu we wschodnich sztukach walki (znam kung-fu, karate - czarny pas, krav maga i zloty medal w jiu-jitsu) znam sie rewelacyjnie na broni, a tej mam caly arsenal i uwierz mi, uzyje jej tyle, aby z twojego marnego zycia nie zostal nawet najdrobniejszy atom . Gdybys wiedzial gowniarzu co sciagasz na siebie swoim "madralinskim" hejtem pewnie zesralbys sie cztery razy w gacie i pisal gdzie sie da, ze zalujesz chocby samego pomyslenia o tym. Ale nie mogles tego wiedziec i teraz suko zaplacisz za to najwyzsza cene. Jestes pierdolonym trupem.

Recent Activity

21 hrs on record
last played on Sep 23
262 hrs on record
last played on Sep 22
1,429 hrs on record
last played on Sep 22
Modesto Sep 14 @ 10:37am 
unistall cs go and play cod noob
Aero Sep 6 @ 7:17pm 
Wincompetent
Moltke Aug 25 @ 4:44pm 
total bruh moment
Are u ok, or stupid? ♥♥♥♥♥♥ russian kid.You want to stand out because you think you're cool, kill yourself :)
Mój dziadek palił przez całe życie. Gdy miałem około 10 lat moja mama powiedziała mu "jeśli chcesz zobaczyć jak twoje wnuki idą na studia, powinieneś natychmiast rzucić palenie". Łzy napłynęły mu do oczu, gdy uświadomił sobie jaka jest stawka. Rzucił palenie z dnia na dzień. Niestety było za późno, bo trzy lata później zmarł z powodu raka płuc. Byłem strasznie tym zdołowany. Moja matka powiedziała do mnie "Nigdy nie pal. Proszę, nie każ swojej rodzinie przechodzić przez to, przez co my teraz przechodzimy". Oczywiście przyznałem jej rację. Aktualnie mam 14 lat, przez całe swoje życie nie dotknąłem papierosa. I teraz trochę tego żałuje, bo i tak dostałem raka od patrzenia jak chujowy jestes w Counter-Strike