SirMurloc
Onur
 
 
No Gods or Kings, Only Man
http://www.twitch.tv/Sir_Murloc
Currently Offline
Artwork Showcase
Jaina Proudmoore
5 2 3
Review Showcase
207 Hours played
Pirate Codes:
1- Deniz hepimizi çağırıyor.
2- Deniz bizleri topluluk olarak birleştiriyor.
3- Anlaşmazlıklar dalgalarla çözüldü.
4- Bütün mürettebat eşittir.
5- Mürettebatın bağı kutsaldır.
6- Yeni korsanlara saygı duy ve onların yolculuklarına önderlik et.
7- Hile yapanlar cezalandırılacak.

Açık dünya PvP korsan oyunu. Oyuna ilk başladığınızda kendinizi çıplak, savunmasız, nerede olduğunu bilmeyen, ne yapması gerektiğini bilmeyen bir korsan olarak buluyorsunuz. Kendini böyle bir vaziyette bulmakta da haklısınız tabii çünkü oyun sizin elinizden o kadar da tutmuyor. Ama oyunun zevki burada diyebilirim. Neredeyse her şeyi yaşayarak, keşfederek, tecrübe ederek öğreniyorsunuz.

Oyuna ilk başladığınızda zamanınızı genelde üç ana ticaret şirketinden görevler alarak ve bu görevleri yaparak onlarla olan ilişkilerini arttırarak geçiriyorsunuz. Eee tabii işin içinde tabii ki ALTIN da var. Babamızın çocukları mı lan onlar öyle hayrına verdikleri ayak işlerini yapacağız? Tabii ki hayır lan korsanız biz.

Tabii oyunda ilişki kastığımız sadece üç tane ticaret şirketi yok. bunların yanında piçlik sevenler için "Reaper's Bones" ; Balık tutmayı sevenler için "The Hunter's Call"; Oyunun Arena modunu oynayanlar için "Sea Dogs"; Başarım kasmayı ve bazı hedefleri yerine getirmeyi sevenler için "Bilge Rats"; Ve de son olarak sadece "Pirate Legend" yani korsan efsanesi olduğumuzda gelen "Athena's Fortune"

Oyundaki amacımıza gelirsek, Para ve level. Üç ana ticaret şirketinde 50 level olup pirate legend olmak, para kasmak ve daha çok para kasmak. Tabii para kasmanın da bir sürü yolu var. İster düzgün insan gibi kimseye sataşmadan şirketlerin verdikleri görevleri yerine getirin; İster iskelet kalesi baskınları yaparak tek seferde büyük paralar kaldırın; İster denizlerdeki megalodonları, iskelet gemilerini ve de krakenleri batırıp onların ganimetlerini alın; İster batmış gemi enkazlarını arayın; İster gerçek bir korsan gibi piçlik yaparak diğer korsanların ganimetlerine el koyun bir de üstüne onların gemilerini batırın; İsterseniz de bunların hepsini aynı anda yapın ki zaten oyunda tek bir hedef doğrultusunda hareket etseniz bile demin saydıklarımın çoğunu farketmeden yapmış oluyorsunuz

Oyunda sadece açık dünyada gezip para ve level kasmak zorunda da değilsiniz. Hatta ben etrafta gezmeyi sevmem diyorsanız ya da o an aksiyon arıyorsanız oyunun arena modu da var. Bunun yanında oyunun hikaye görevleri de var ki onları yapması da ayrı bir zevkli.

Tabii tek amacımız bu değil. Ben normalde başarım kasmayı sevmeyen bir insanım ama bu oyun sizi başarım kasmanız için teşvik ediyor ve zevkli de oluyor. Siz bunu yaparken de ödüllendiriyor ve bazı kozmetikleri açmak için de bazı başarımları yerine getirmiş olmanız lazım. Birden kendinizi başarım kasarken görürseniz şaşırmayın.

Oyunun artılarından kısaca bahsetmek gerekirse:
+Grafikler hoş, ses ve müzikler hoş. Atmosfer açısından oyun tatmin edici.
+Oyunda yapacaklarınızın bir sınırı olmuyor. Çeşitliliği sağlıyorlar. Tabii ki bu oyunu çok uzun saatler boyu oynadıktan sonra tekrara düşmeyeceğiniz anlamına gelmesin. Her oyun tekrara düşer ve merak etmeyin bu oyunda tekrara düşmek için saatlerce oynamış olmanız lazım
+Oyunun güncelleme sıklığı, gelen yeniliklerinde bir sıkıntı yok.
+Arkadaşlarınızla uzun saatler gömebileceğiniz bir oyun. Oyunda 1-4 kişilik farklı gemiler bulunuyor hatta başka gemiler ile de müttefik olabiliyorsunuz.
+Gemi savaşları.

Oyun tabii ki de mükemmel değil;
-Skyrimden beri ilk defa bu oyunda bu kadar bug görmüş olabilirim. Oyunun yapımcı firması her ne kadar microsoftun bünyesinde olsa da yapımcı firma RARE bazen küçük bir şirket gibi davranıyor. Bu şirketin çalışan sayısının çok olmamasından da kaynaklanıyor olabilir.
-Bugların yanında sunucu sorunları da çok sık olmasa da kendini gösteriyor.
-Toksik oyuncu kitlesi.
-Yayan savaşların sanki fortnite oynuyormuşuz gibi zıplamaya, koşmaya,kaçmaya hatta adamın içinden geçip arkasından vurmaya dayanıyor.
-Bu aslında tam eksi sayılmaz ama yine de bunu bilmenizde fayda var. Oyun sonuçta korsanlık oyunu olduğun için bütün emeklerinizi bir başkası gelip mahvedebilir hatta çalabilir. Sonra da saatlerce oyunu oynamış olmanıza rağmen hiç para kazanmamış olabilirsiniz. Bu da baya tilt edici bir olay.
-Oyunu tek başınıza da oynayabilirsiniz ama bunu şiddetle tavsiye etmiyorum.
-Türkiye'de oynuyorsanız pingimiz genel olarak oynanışa çok etki etmiyor ama yine de daha düşük olması lazım.
Favorite Game
218
Hours played
55
Achievements

Recent Activity

9.1 hrs on record
last played on Sep 20
3.7 hrs on record
last played on Sep 19
2.1 hrs on record
last played on Sep 18
Tillcover Sep 4 @ 2:29am 
Köylü kızı sikmek isterdim,denize beline kadar giren
Köylü kızı sikmek isterdim,kot yerine şalvar giyen
Köylü kızı sikmek isterdim,dalardım gözlerinin karasına
Köylü kızı sikmek isterdim,samanların arasında
Köylü kızı sikmek isterdim,ağzı otlu peynir kokan
Köylü kızı sikmek isterdim,bahçede bağ bozan
Köylü kızı sikmek isterdim,ahırın arkasında
Köylü kızı sikmek isterdim, ya da pamuk tarlasında
Köylü kızı sikmek isterdim,ama izin vermez daha derine
Köylü kızı sikmek isterdim,hem de köy evinde
Köylü kızı sikmek isterdim,bahçede dikenleri yolarken
Köylü kızı sikmek isterdim,koyunları otlatırken
Köylü kızı sikmek isterdim,bir ege dizisinden fırlamış
Köylü kızı sikmek isterdim,daha önce arkadan almamış
Köylü kızı sikmek isterdim,hem tırpanlı hem oraklı
Tillcover Sep 4 @ 2:28am 
Köylü kızı sikmek isterdim utangaç ama meraklı
Köylü kızı sikmek isterdim,hayalleriyle düşleriyle
Bahçede kırardı bana fındık çürük dişleriyle
Köylü kızı sikmek isterdim,anlamayan modelinden markasından
Köylü kızı sikmek isterdim,tarlada pamuk toplarken yanaşıp sinsice arkasından
Loravolpes Aug 26 @ 5:22am 
Geç olsa da tanıştığım Kaptan'ım diye bağrıma bastığım sayılı oyunculardan :LOLORB:
Tillcover Jun 19 @ 8:15am 
Hello my friend, this is an administrator of P*rnHub™. We have noticed you haven't logged in for 2 weeks, we're just checking to see that everything is okay with our monthly subscription we completed. Please check your email for further instructions. Since you visited us last time we've updated the Gay section with many videos we know you will enjoy. See you soon!
HpaPotter Mar 31 @ 8:12am 
Elin gavrunun oyunu alırsan da m&b almazsın vatan haini seni!!
OsmanCihan™ Jun 21, 2019 @ 12:15am 
abi beni hatırladınmı
bir tane cs serverinde seni görmüştüm eklermisin abi demiştim eklediğinde sınavına çalışacağını söylemiştin 1 yıldır bekliyorum sınavının bitmesini arkadaşlıktan silmişsin geri eklermsin abi lütfen, lütfen abi lütfen