PrometeheusCZ
Marcela a Matyáš   Hradec Kralove, Kralovehradecky Kraj, Czech Republic
 
 
Currently Online
Artwork Showcase
.
16 4
Favorite Group
Gaming Professors - Public Group
Welcome to the Gaming Professors group!       Vítejte v herní komunitě Gaming Professors!
792
Members
104
In-Game
354
Online
22
In Chat
Achievement Showcase
+184,143
184,149
Achievements
69
Perfect Games
48%
Avg. Game Completion Rate
Screenshot Showcase
Outlast 2
17 2 1
Review Showcase
59 Hours played
Hodnocení 8/10 , Splněné Achievementy 73 z 73 , Curator

Německé vývojářské studio s dlouhou historií se po vývoji titulu Xbox One vrátilo na PC. Crytek je známý tím, že dělá hry přes svůj technologický herní engine - CryEngine a jejich hry jsou dobře hratelné a zábavné. S titulem Ryse se odchýlili od komfortní zóny FPS (Far Cry, Crysis) a přesunuli se do žánru beat-em-up. Fanoušci Crysis, mohou mít pocit, že tento titul je krátký, ale stále poskytuje velice zábavný a krve nasáklý výlet do dob antického Říma. Hra postrádá hlubší dějovou linku a délku, ale její dobře promyšlená kampaň, intuitivní hratelnost a prostředí tyto nedostatky ospravedlňuje.

Hrajete jako legendární válečník Marius, obdivovaný vůdce, s kterým procházíte dějovou linku dlouhou přibližně 5-6 hodin. Většinu hry strávíte v boji proti malým skupinkám nepřátel. Jednoduché kombo a oslabení protivníka umožní provést exekuční pohyb. Popravy jsou brutální, odřezáváte paže, hlavy nabodáváte barbary na meč. Po čase se bitevní a popravčí akty stávají rutinou. Bojové sekce jsou rozděleny jinými krátkodobými aktivitami, jako je střelba ze střelných zbraní, nebo také jednou zajímavou inovací – pochod phalangy a ovládání bojové skupinky.

Hra je zjevně inspirovaná filmy jako Gladiator, seriálem Řím apod. Uniformy římských vojáků jsou jasné, velmi detailní a pestré, postavy vypadají krásně. Animace jsou působivé, obzvlášť pokus jde o popravy. Krásné vizuální prostředí antického Říma ne jednoho fanouška historie jako jsem já, potěší až nadchne. Hudba, dabing postav a zvuky (křik, bolesti, kov proti kovu, šípy šustící vzduchem, meče protínající svalstvo…) jsou prvotřídní.

Far Cry a Crysis, hry známe svým vizuálním zpracováním, otevřeným prostředím, grafikou, fyzikou, postranními úkoly, je Ryse v porovnání s nimi spíše krokem zpět. Hra si však podle mne zaslouží uznání, je od počátku zábavná, zvláště jste-li historickým fanouškem a máte-li náladu strávit víkend kdy si váš mozek vypne v graficky dobře zpracovaném ultra-násilném prostředí.
Items Up For Trade
143
Items Owned
15,285
Trades Made
26,261
Market Transactions

Recent Activity

0.0 hrs on record
last played on Jul 5
1.3 hrs on record
last played on Jul 3
Achievement Progress   0 of 185
1.3 hrs on record
last played on Jul 3
Better Cull Sull 23 hours ago 
+rep, quick and friendly trader
megas Jun 28 @ 11:19am 
+rep great trader, and kept it short and sweet
sporter83 Jun 28 @ 11:15am 
+rep, thanks for the trade, appreciated! :)
Lord Matthew TRADEIT.GG Jun 20 @ 3:54am 
+rep god of trade :sans:
7H3_5H4D0W Jun 9 @ 12:22pm 
+rep Successful Steam Game + DLC Key Trade. Thank You for Borderlands Game of the Year Enhanced! :smile:
FerreiraCES Jun 8 @ 10:05am 
+Rep Great, fast and friendly trader.
:golden::ss13ok: