5 people found this review helpful
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 15.4 hrs on record (9.9 hrs at review time)
Posted: Apr 2, 2017 @ 10:34am

Świetna produkcja polskiego studia Artifex Mundi!

OPRAWA
Jak w większości gier, które wyszły spod skrzydeł Artifexu, The Secret Order 2 nie odbiega od innych produkcji. Oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie, gdyż dostajemy wiele różnorodnych lokacji, które są naprawdę szczegółowo dopracowane. Przemierzając przez wiele światów ani razu nie odniesiemy wrażenia powtarzalności, co jest ogromnym plusem w grach tego gatunku. Jedyną rzeczą do, której mogę się przyczepić jest to, że niektóre miejsca wyglądają dosyć średnio co niszczy wrażenie o szczegółowym dopracowaniu, jednak mamy takich lokacji niewiele, więc można tego nie zauważyć. Poza oprawą graficzną mamy świetne, uspokajające udźwiękowienie.

FABUŁA
Nasza bohaterka jest jedyną osobą, która może powstrzymać zakon Wielkiej Piątki przed unicestwieniem świata. Wyruszamy w długą wyprawę, podczas której trafimy do wielu fantastycznych miejsc, gdzie musimy odnaleźć potężne artefakty aby uratować świat. Opowiadana historia jest ciekawa i przez cały czas trzyma w napięciu.

ROZGRYWKA
Jak w każdej produkcji studia Artifex Mundi dostajemy sporo ciekawych łamigłówek oraz masę scen z ukrytymi obiektami, które rzucą wyzwanie naszej spostrzegawczości. Najważniejsze jest zróżnicowanie wszelkich zagadek dzięki czemu nie mamy uczucia powtarzalności.

PODSUMOWUJĄC
The Secret Order 2: Masked Intent jest bardzo ciekawą produkcją, w której musimy wykazać się nie tylko spostrzegawczością jak i umiejętnością logicznego myślenia. Według mnie, idealna gra na odstresowanie. Dzięki niskim wymaganiom możemy spokojnie zagrać na słabych komputerach.

DLA TYCH, KTÓRZY NIE LUBIĄ CZYTAĆ
+ Relaksujące udźwiękowienie
+ Zróżnicowane łamigłówki
+ Sceny z ukrytymi obiektami
+ Ciekawa przygoda
+ Łatwe osiągnięcia
+ Niskie wymagania systemowe
+ Całkiem ładna grafika

- Jednak mogłaby być nieco bardziej szczegółowa

Jeżeli moja recenzja pomogła Ci przy podjęciu decyzji nad zakupem, będę wdzięczny jeśli ją ocenisz/skomentujesz, co jest dla mnie ogromną motywacją do pracy nad kolejnymi tekstami.
Was this review helpful? Yes No Funny Award