OFEZ
MENDERES KOÇAK   Afyon, Turkey
 
 
MENDERES KOÇAK BAĞIMSIZ OLARAK TÜRKİYE'NİN MANEVİ CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKANINIZIM VE AYNI ZAMANDA ALİM ADAMIYIN. AYNI ZAMANDA YAYINCIYIN.
https://www.youtube.com/user/muho977
www.twitch.tv/mendereskocak
Currently Offline
Last Online 1 hrs, 57 mins ago
Artwork Showcase
Achievement Showcase
2,531
Achievements
39
Perfect Games
75%
Avg. Game Completion Rate
Menderes KOÇAK BAĞIMSIZ Kimdir?
Menderes KOÇAK BAĞIMSIZ asıl ismi Menderes soyadı ise KOÇAK olan AFYONKARAHİSAR'ın, SANDIKLI vilayetinde doğan ve her seçimlerde hem başkan hem muhtar adayı olan Menderes, halk arasında başkan sıfatı ile bilinmektedir. Soyadının sonundaki BAĞIMSIZ ibaresi her seçimlerde bağımsız adaylığı koymasından ötürüdür.
Menderes KOÇAK 1962 doğumlu olup 7 Nisanda dünyaya gelmiştir. SANDIKLI'nın KIZILCA köyünde doğan Menderes, SANDIKLI ilçesindeki belediyecilikten 20 senedir şikayetçidir. Şu zamana kadarki en sevmediği ve aynı zamanda 2.5 tirliyon (milyon) zarara sokan belediye başkanı ise Mustafa BAŞTUĞ'dur. Kendisine Alman diyerek seslenir, şu anki belediye başkanı olan Mustafa ÇÖL'ünde dayısıdır. Kendisine ÇÖL diye seslenen Menderes, onu 100 bin lira zarar soktuğunu ve tarlasına harfiyat döktüğü ile suçlar. Ha birde Murat AKŞİT var. Bunun kendisine pek çok zararı dokunmamıştır ama ondanda şikayetçi.
Tamı tamına 15 kez adaylığını koyan Menderes KOÇAK hepsinde'de hüsrana uğramış ve kaybetmiştir. Yine oyların şarlokonların çaldığını ve 2014 yılında 2.5 saat sopa yediğini şu anki hükümetten sorumlu tutar. Bir kerede millet vekilliği adaylığı vardır onuda söylemeden geçmeyelim.
Menderes KOÇAK BAĞIMSIZ facebook, twitch, youtube gibi alanlarda şu an aktif bir biçimde canlı yayın yapmaktadır. Ayrıca menejerleri tarafından yönetilen youtube hesabında 20, 30 kadar videoya'da ulaşabilir onun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Menderes KOÇAK BAĞIMSIZ Resmi Hesaplar ;
Facebook : https://www.facebook.com/profile.php?id=100025498068109
Twitch : https://www.twitch.tv/mendereskocak
Youtube : https://www.youtube.com/user/muho977
Review Showcase
20 Hours played
Deli bir ninja'nın para kazanmak uğruna neleri yaptığını gördüğünüz sonrasında evreni kurtarmaya çalıştığınız, tam kurtarıyoruz derken sürpriz bir sonla karşılaştığınız ve canavar kesip durduğunuz bu oyun oynayışı ve silah mekanikleriyle sizi sizden alacak. Kesinlikle almanızı öneriyorum.

Oyunda ne mi var;
-Canavar kesmek.
-Görev yaparak para kazanmak.
-Kazanılan para ile silahları güçlendirmek.
-Sürükleyici bir hikaye.
-En önemlisi sadece ana hikayeyi oynayabiliyorsunuz yan görevlerde var ama isteğe bağlı. (yan görev yapmadığında ana görevde zorlanılmıyor.)
-Uçmalı kaçmalı.
-En az bi 10 saati var.
-Arkadaşlarla daha zevkli.
-Grafikleri anlatmama gerek yok.

Kötü yanları;
-Hikaye anlatımı biraz hızlı hikayeye odaklanarak oynamak isterseniz bazı yerleri kaçırabiliyorsunuz. (Anlatım hızlı olması gayet doğal çünkü oyun daha çok aksiyona yöneliyor.)
-Silahları maximum derecede upgrade etmesi çok zor ve zaman alıcı ama bu ana hikayede zorlanacağınız anlamına gelmiyor.
-Her silahta 3 boş slot var ve bu slotları doldurarak silahları özelleştirebiliyorsunuz. Ancak bunu yaparken çok fazla seçenek var eğer ölücü bir oyuncuysanız burada çok uğraşırsınız.
-Daha başka eksik yanlarını görmedim bunlarda oyuncuya göre değişen şeyler.

İşin kısası oyun güzel indirimdeyken kaçırmayın alın çok para da değil arkadaşınızla oynarsanız daha zevkli olabilir.

Recent Activity

903 hrs on record
last played on Nov 11
689 hrs on record
last played on Oct 28
4.1 hrs on record
last played on Aug 25
OFEZ Nov 1 @ 11:16am 
RECEP TAYYİP ERDOĞAN
H.M.T™ BaBaFingo ➳☠ Oct 31 @ 3:11pm 
oruspu cocugu abartısız cekınmeden hıleyı kullanıyor bu ıbneler yuzunden oyundan soguduk mk veledı zınaları !
OFEZ Oct 30 @ 4:37am 
salak salak gonuşmayın
FuyZ_CraZy Oct 30 @ 1:44am 
ez wh ez vac
❤semi4❤ Oct 29 @ 12:35am 
-rep wh
OFEZ Oct 5 @ 12:04pm 
ayn