Recent reviews by ☣PaZuR☣

< 1  2 >
I'm doin my part!

April 2011: Hackers Access Personal Data of 77 Million Sony PlayStation Network Users
May 2011: Personal Details on 25 Million Sony Online Entertainment Customers Stolen
June 2011: Sony Pictures Website Hacked, Exposing One Million Accounts
November 2014: Hackers Steal 100 Terabytes of Data from Sony Pictures
August 2017: Hacker Group Accesses Sony Social Media Accounts
September 2023: Sony Investigates Alleged Hack
October 2023: Sony Notifies Employees of Data Breach
Posted May 5.
Warhammer 40k: Darktide można spokojnie zaliczyć do następnej generacji gier pokroju Vermintide 2 wiele mechanik jak i sam kontent zaliczam do rodzaju kopiuj/wklej ale tutaj ma to pozytywne znaczenie ponieważ reszta znacznie odstaje od jego poprzednika co można zaliczyć do tej "reszty":
- Futyrystyczny klimat.
- Znacznie większa ilość przeciwników.
- Kreator własnej postaci jak i jej biografia.
- Wybór lokalizacji czy rodzaj misji oraz znajdziek które ciebie interesują.
Także nie ma co się rozpisywać oraz opisywać wszystkiego jeśli polubiliście Vermintide 2 to napewno polubicie Darktide nic więcej na ten temat, oczywiście zapomniałbym o jednym najważniejszej rzeczy związaną z Warhammerem 40k.

!! BURN THE HERETIC!!
Posted November 26, 2022. Last edited November 21, 2023.
New world? More like Dead World.
Tak to jest gdy nawet sam dev ma graczy pc daleko w powaszaniu. Jak dla mnie ta gra umarła jakieś 3-4 lata temu z braku kontentu fakt były próby powrotu ale to z ich strony jest dość leniwe podejście do tego. Wiecie co szkoda nawet się rozpisywać na ten temat osoby które dość na bierzącą śledzą "wyczyny" amazonu wiedzą o co chodzi mogę spokojnie powiedzieć że nie polecam kupna tej gry jak i do powrotu do niej ponieważ jeśli wrócicie to zobaczycie że nic się nie zmieniło do tej pory a jak dopiero co kupiliście to zaraz po uderzeniu endgame wpadniecie w kompetną nudę i monotonie.
Nie polecam!
Posted December 1, 2021. Last edited June 9.
Torchlight 3 mogę spokojnie polecić fanom poprzedniej odsłony oraz wielbicieli gry pokroju RPG:
+ Lepsza Grafika
+ Wygląd lokalizacji
+ Możliwość dekorowania Fortu
+ End Game
- Mało skilli w porównaniu do poprzedniej części
- Małe rozmiary lokalizacji
- End Game może robić się monotonny
Posted November 25, 2020.
Druga seria Dawn of War jest dla mnie ciekawym połączeniem RTS i RPG niby trochę się zawiodłem że nie jest kontynuacją pierwszej serii ale jednak ten niesmak został zaspokojony Kampanią/Last Stand:
+ Fajna Kampania
+ Ciekawe połączenie RTS z RPG
+ Oryginalny tryby Last Stand
- Żadnych
Wiec krótko mówiąc polecam DoW 2 oraz trzeba też pamiętać o jednej rzeczy:
BURN THE HERETIC

Posted November 25, 2020.
Gdyby Diablo III i PoE mieliby by dziecko zapewne tak by wyglądało :D
Grim Dawn zasługuje u mnie na liście najlepszych H&S miejsce 1 inne gry tego pokroju powinni się od nich uczyć. Po prostu wielki ukłon dla Crate Entertainment za stworzenie gry która chyba na zawsze zostanie w mojej głowie jak i w sercu, jeszcze nigdy nie byłem aż tak bardzo wciągnięty w grę tego typu.
+ Świetnie oddany klimat świata pogrążonego w mroku.
+ Dobry kontrast krajobrazu (nie za mroczny i nie za bardzo bajeczny).
+ Gigantyczna mapa (składa się na jedną wielką mapę gdzie możemy sobie swobodnie spacerować bez co chwilowych loading screen-ów).
+ Mnóstwo Rodzai Ekwipunku.
+ Czasami walki są naprawdę wyzywające nieważne od poziomu jaki mamy.
+ Rożne systemy rozwoju postaci można porównać do PoE, ale różnica jest taka że jest ich nie dużo i dość łatwo można je zrozumieć co nie komplikuje nam dodatkowo gameplay-u.
+ Dodatkowe tryby np. Arena.
Także jeśli szukacie jakiegoś dobrego H&S podobnego do Diablo lub PoE mogę spokojnie polecić wam Grim Dawn.
Posted October 21, 2019. Last edited November 28, 2019.
Torchlight II jak dla mnie zasługuje na jedną z top 3 Hack & Slash w jakie grałem może spokojnie równać się z Diablo 3 a niby dlaczego ? już odpowiadam:
+ Lepsze animacje.
+ Większa ilość uzbrojenia / setów ( nie musisz przechodzić jakiś sezonów aby odblokować sety ).
+ Większy wybór skill-i.
+ Steam Workshop który oferuje przeróżne mody.
Posted June 29, 2019.
Na starcie chce dać wyrazy szacunku dla Silver Dollar Games za uczynienie OFDP 2 jeszcze lepszą od poprzedniej. Mechanika gry nie została zmieniona ( dwa przyciski i do przodu ) ale za to dość sporo rzeczy zostało dodanych.

+Zmieniona grafika 2D/2.5D.
+Kompletna zmiana otoczenia (nowe arty podczas używania mocy są jednym z przykładów).
+Nowe animacje / egzekucje które dają nam większą satysfakcje z pokonania przeciwników.
+Większa ilość poziomów w Kampanii.
+Nowe minigry na które uruchamiają się randomowo podczas walki.
+Nowe tryby ( np. Labirynt czy Co-op ).
+System ulepszania skill-i.
+Tryb End Game.

- Nadal mi tej grze brakuje wybierania stylów walki i ich ulepszania.
Także jak można zauważyć gra oferuje nam znacznie więcej rozrywki co powoduje że może nas wciągnąć na znacznie dłuży czas niż jej poprzednia część. Także ze swojej strony mogę z cała pewnością polecić OFDP 2 ale przed graniem pamiętajcie jedną i prostą zasadę....

!!!DO NOT BUTTOM MASH!!!
Posted May 20, 2019. Last edited November 28, 2019.
Śmiało mogę powiedzieć że jest to jedna z najlepszych części pierwszej serii (albo jak nie z całej serii) Dawn of War, gra zasługuje u mnie na 3 miejsce w najlepszych gier typu RTS jak na gre z 2008 roku ma sporo do zaoferowania. Może nie powala samą grafiką oraz mapami ale piękno tkwi w szczegółach np. Wiele rodzaji jednostek od samej piechoty po same demoniczne abominacje oraz mordecze maszyny wojny, każda z frakcji posiada swoje unikalne umiejętności które pozwalają im królować na polu bitwy. Kampania sama w sobie jest OK przejście jedną rasą zajmuje około 15 godzin (system AI daje trochę do narzucenia jeśli chodzi o kampanie). Oczywiście nie można zapomnieć o modach które dodają pikanterii osobiście polecam Ultimate Apocalypse. Gierke polecam jak najbardziej ale może nie dla samej kampanii co dla multiplayer-a czy także w tryb potyczki jeśli nie mamy z kim zagrać:
+ Spora ilość frakcji do wyboru
+ Bitwy na średnią/wielką scale (może nie taką wielka jak w Palnetary Annihilation).
+ Różne rodzaje jednostek do dyspozycji.
+ Dodatkowe mody.
- Średnio wykonane mapy.
- Krótka kampania (możesz grać innymi rasami ale to zbyt dużo nie zmienia).
- Na modach czasami gra crashuje (stary silnik gry)
Także jeśli szukasz starego dobrego RTS-a to Dawn of War: Soulstorm jest dla ciebie!
Posted January 30, 2019.
Warhammer: Vermintide 2 mogę spokojnie zaliczyć do dobrze zrobionej gry First Person Hack&Slash (lub FP action game) może ma swoje minusy które na szczęście nie wpływają na gameplay ale są czasami zauważalne, grę mogę polecić tym którzy mieli styczność z takimi tytułami jak Left 4 Dead,No More Room In Hell,Killing Floor itp.
+ Świetna Grafika.
+ Brutalny system walki.
+ Levelowanie postaci oraz ich podklasy.
+ Każda postać posiada unikalne uzbrojenie które możemy dostasować pod nasz sposób niszczenia przeciwnika.
+ Ciekawe Mapy oraz lokalizacje.
+ Steam Workshop (Mody itp.)
- Czasami Wrogowie wylatują poza tekstury mapy po zaatakowaniu.
- Brak Modu PvP albo inaczej zwany Tryb Versus.
- Maksymalny poziom 30 dla mnie to trochę za mało.
Także Kolejna girerka gdzie naszym kluczem do zwycięstwa jest gra zespołowa. Jeśli chcesz się dobrze bawić w towarzystwie swoich znajomych lub randomów. Wybijając wszystko co się rusza, więc ta gra jest przeznaczona właśnie dla ciebie :D

Posted October 25, 2018.
< 1  2 >