Hreos
Szczecin, Zachodniopomorskie, Poland
 
 
Toxic Meg/Nea main :3

My yt channel: https://www.youtube.com/channel/UCa55gEJ26MafUWNJyjZpsnQ
Currently Offline
Last Online 12 mins ago
1 VAC ban on record | Info
8 day(s) since last ban
Favorite Game
Favorite Group
Boosted Noob's - Public Group
Boosted Noobs
11,647
Members
431
In-Game
2,303
Online
663
In Chat
Review Showcase
570 Hours played
Nie jestem osobą która kiedykolwiek grała w tego typu gry. Zapewne dalej bym nie grał, gdyby nie moi znajomi którzy postanowili wyjść na przeciw mym oczekiwaniom i kupić mi tą grę. Szczerze? Nie spodziewałem się, że aż tak mi się spodoba.

Wiele osób piszę, czym jest ta gra, że to horror survival który polega na... Pierdu pierdu pierdu. Szkoda czasu na takie bzdety więc przejdę do rzeczy...

Gra generalnie jest w ciul enjoyable i mimo tych kategorii typu "horror" czy też "blood" i "survival horror" gra nie jest straszna. Co prawda ma swoje momenty, ale nigdy się nie przestraszyłem niczego w tej grze, a mam już 500h.

Co ciekawe gra wymaga więcej skilla niż mogłoby się wydawać na 1 rzut oka. Jest bardzo dużo "technik" i sposobów na outplay ze strony ocalałych jak i ze strony zabójcy takich jak 360-ątki, moonwalking, fake window vaulting, pallet looping etc.

W grze również istnieją perki, które urozmaicają naszą rozgrywkę. Jest ich od ciula i co każdą grę możemy je wymieniać. Niestety spora część z nich jest bezużyteczna, lub ich zastosowanie jest mocno okazjonalne.

Niestety dbd ma też swoje wady...

Pierwszą z nich jest totalny dysbalans zabójców w tej grze. Różnice pomiędzy taką Nurse która jest totalnym S tierem, a takim Freddym są zbyt wielkie. Z resztą, sami developerzy nie są skłonni nerfić S tieru... I nie, nerfienie top tier perków dużo nie zmieni w tym kontekście. Podsumowując ten podpunkt, po prostu kwestionuje metody BHVR apropos balansu gry.

Po drugie, rank system. Jest bezużyteczny i nie odzwierciedla skilla. Wiele razy jako rank1 survivor na soloq dostawałem jakiś bobów a nie survivorów. Z resztą nie ma ŻADNYCH nagród za wspinaczkę w tabeli, po za achivmentem na steamie XD! W niedalekiej przyszłości ma być rework tego systemu, natomiast póki co... zdecydowanie na minus.

Cóż trzecim minusem nie będzie wada gry sama w sobie, ale jej społeczność... a w zasadzie jej część. Rosjanie... Niestety te bezmózgi są wszędzie i nie darzę ich specjalną sympatią. Co drugi wychodzi z gry jak mu nie idzie, a na wysokich rangach grają tylko tą spirit i tunnelują kogo popadnie.

REASUMUJĄC Dead by Daylight to naprawdę mega gra, i chodź napisałem tu bardziej o minusach to możecie mi wierzyć na słowo, że giera wymiata. Po prostu ja jestem wybrednym recenzentem, który podkreśla bardziej wady jak zalety.
󠀡 Jul 17 @ 9:51am 
haha vac ban 6 days go :)
cutie Jun 25 @ 7:01am 
gg ez ♥♥♥♥♥♥♥ player
Cykachu Jun 17 @ 4:58am 
-rep salty survivor toxic cause getting face campped after i get gen rushed :)
Freddy's Back Jun 16 @ 10:07am 
xd man bit toxic :3
Freddy's Back Jun 16 @ 9:24am 
salty survivor :3
ninja Jun 2 @ 1:16am 
-rep dc for no fricking reason