Emerytura
Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemubwem Osas   Sweden
 
 
CS1.6 | SENS:1.15 | DPI:400 | HZ:1000 | M_RAWINPUT 1 | ZOWIE FK2 |
https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:1669997
https://youtu.be/ZBMbtaB-YHg :csgo_crown:
Artwork Showcase
Screenshot Showcase
No homo my friend
6 1 1
Workshop Showcase
DODGE THE ANGRY COURIERS!
1-5 players
The couriers have escaped from Drodo Island! They are pi$$ed off from working hard with very little pay, and are running rampant across the Dota Universe, destroying everything in their path. You and your
1,012 ratings
Created by - Myll and VicFrank
.
NEO oficjalnie został wybrany najlepszym zawodnikiem CS 1.6. G5 uzyskało to samo miano jeśli chodzi o drużynę. Rozumiemy ludzi, którzy za wszelką cene chcieli wzbić się na szczyty lig online. Rozumiemy też tysiące osób odjebanych w CS:GO. Oczywiście, to nie miało i nie ma najmniejszego sensu, ale zawsze większy od tego, co wyprawiają dzisiejsze jamniki, w starym jak świat 1.6. Tak więc, drogie i zarazem głupie jak kapeć kundle, pozwólcie, że Wam to wypunktujemy:

1. Mamy 2017 rok, jeśli już to wiesz, przejdźmy dalej;
2. W nawiązaniu do punktu pierwszego, chcemy cie obszczany burku zapewnić, że ta gra nie ma żadnej przyszłości, bo skończyła się OFICJALNIE 5 lata temu;
3. Nie można, nawet grając w nią dobrze, zarobić czegokolwiek/wysławić się;
4. Najprostsze mamy za sobą, więc jeśli wasze mózgi o wielkości orzeszka laskowego już przetworzyły te informacje, jedziemy dalej;
5. Drogie niedojeby, jeśli mimo w/w, dalej nie wiecie, o czym tu jest nawijane, to pizdniemy wam capsem po gałach, kończąc przy okazji punktowanie.

ODPALANIE JAKIEGOKOLWIEK GÓWNA, W TEJ GÓWNO WARTEJ OD LAT GRZE, NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU.

Teraz, specjalnie dla wszystkich biednych mieszkańców psich schronisk, dostaniecie króktą instrukcje działania.

Włączamy komputer ? Włączamy Steam ? Przechodzimy do cstrike, gdzie tworzymy userconfig i wklepujemy komendy podane niżej ? Włączamy Counter-Strike 1.6 i gramy.

ex_interp "0.01"
rate "25000"
cl_updaterate "101"
cl_cmdrate "101"
cl_bob "0.01"

Wypierdalamy natomiast bind w stylu: bind "MWHEELDOWN" "+duck"

Widzicie teraz, psie kupy, że to nie jest takie trudne jak się mogło wydawać? Na koniec zaznacze tylko, iż serdecznie pozdrawiamy odjebanego, czworonożnego walihuja, który traci swój cenny czas na czytanie tego. Mały człowieczku, my wiemy, że jesteś szmatą, ty też to wiesz i wiedzą to także pozostali. Wiedzą więc o tym wszyscy, a ty Mastifie neapolitański (zwany inaczej gównianym psem) dalej będziesz robić swoje, aż w końcu stoczysz się do bycia typowym Bergamasco. A wtedy, wiadomo, nowy steam, nowy rn (zaraz, rn? rn 2k17? ja pierdole!), nabijanie godzin, etc, etc, etc, etc, etc. Sposobów milion na kurwą bycie :)

Kundelki, dla ścisłości: bg, [t], wOw~ i tak dalej nie znaczą kompletnie nic, oprócz tego, że hype na to stworzył forest z kumplami w Szwecji. To tak dla zabrudzonych sznaucerów, którzy myślą, że będą fajniejsi.

Tak więc, kochane dogi, podsumowując: będąc Katem1337 (pozdrawiamy), z setami, hlami, aimlockami, esp i tak moglibyśmy wymieniać do rana; skończycie jak frajerzy. Jak kończą frajerzy? Lekcja poglądowa - wejdź do prac graficznych kuchego i otwórz tę pt. "Humor level szejker" a następnie ściągnij paczkę fotek z opisu.

PS. JEBANE MIESZAŃCE KUNDLA Z BURĄ SUKĄ, MIX TO NIE JEST PATYK ŻEBYŚCIE BIEGALI ZA NIM W TĘ I Z POWROTEM. WSZEDŁEŚ GRAĆ, TO KURWA GRAJ, ZAMIAST GWAŁCIĆ TO JEBANE RETRY CO RUNDE PSI ODCHODZIE.

Pozdrówki :)
Achievement Showcase
173
Achievements
19%
Avg. Game Completion Rate
Items Up For Trade
68
Items Owned
24
Trades Made
5,775
Market Transactions
JEBAC SPALONE KURWY
Favorite Group
We are here for a long time.
1,699
Members
22
In-Game
236
Online
0
In Chat

Recent Activity

9,715 hrs on record
last played on Jun 14
1,748 hrs on record
last played on Jun 2
malpa Aug 24 @ 5:36pm 
kiedy mnie nauczysz na obrabiarkach mnie nauczysz?
malpa Aug 1 @ 4:36pm 
siema tu malpa kiedy wracasz ze mna popykac wielki kinolu ? :D
malpa Aug 1 @ 4:35pm 
<3
Benny Blanco May 25 @ 3:46pm 
added to talk
Na ♥♥♥♥ pixele idlowac? ;-;
Gabvn poziomkowo.eu Apr 28 @ 4:32am 
moj stary <3