emrebdt
Emre   Izmit, Kocaeli, Turkey
 
 
No information given.
Currently Offline
Screenshot Showcase
3'lü takım toplam 23 öldürme, 2.5k hasar.
1
Review Showcase
4.4 Hours played
Bu oyuna şu an bakıyorsanız Hotline Miami'yi de biliyorsunuzdur.Benziyorlar aynı tarz zaten,hatta daha bol aksiyonu.Fakat ne farkı var?

Silah kullanmak yok,yumruklarımız konuşuyor,karakterimiz epey bir hızlı hareket ediyor.Silah yok dediysem sopa,klavye,boru... gibi eşyalar ki hele süpürge alırsak elimize aynı Matrix'teki sahneleri canlandırabiliyoruz.
Düşman,tuzak ve silah çeşitliliği bölüm geçtikçe artıyor o yönden sıkıntı yok.Bölüm tasarımları da güzel.Hızlı olan hareket kabiliyetiniz sayesinde de kendize göre çeşitli kombolar yapabiliyorsunuz ya da hızlıca kaçarsınız da,yani özgürsünüz.
1 tanecik oyun içi video izleseniz bile az çok anlarsınız nasıl bi oyun olduğunu,gösterdiğinide vaad ediyor hiç sıkılmıyorsunuz çok fazla eğleniyorsunuz.

Oyunun sonlarına doğru düşman sayısının ve aynı anda patlayan bombaların olduğu sahnelerde anlık fps düşüşü olabiliyor.
Müzikler de zaten bu tarz oyunlar da olmazsa olmazdır,e müzikleri de güzel."Stage" olarak bölümler halinde oyun ilerliyor.Ortalama 4 sattlik oynanış süresi türüne göre iyi,en azından yeterli.Fiyatı ise 24tl olarak pahalı ben yaz indirimleri ile 15tl ye aldım ve bence fiyatını hak ediyor.Çekinmeyin alın inanın pişman olmayacaksınız aksi halde zaten iade edebilirsiniz.

Recent Activity

727 hrs on record
last played on Apr 7
0.0 hrs on record
last played on Apr 1
7.4 hrs on record
last played on Mar 16
izex Aug 21, 2018 @ 1:56pm 
+rep good trader
Dracarys | #WeWantReCvRemake Apr 23, 2018 @ 1:09am 
23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür. Türk milletine kutlu olsun. Ulusal Egemenlik Bayramınız Kutlu Olsun… 🏃💃
Dracarys | #WeWantReCvRemake Apr 13, 2018 @ 3:12pm 
Bu müzik kadar rahatlatıcı ve eski güzel anılarını hatırladığın bir hafta sonu dilerim😿🙀😸 https://www.youtube.com/watch?v=dLX6reRrD88
Dracarys | #WeWantReCvRemake Apr 6, 2018 @ 2:38pm 
Bu müzik kadar görkemli bir hafta sonu dilerim.🔥 https://www.youtube.com/watch?v=D6EDrPC3oeA&index=7&t=0s&
VovaPuten Jan 31, 2018 @ 6:58am 
собака рот завали
Crystalynn Nov 15, 2017 @ 9:40am 
:yellowrubberduck: