Sản phẩm đã
đánh giá
Sản phẩm
trong tài khoản

Đánh giá gần đây bởi DiSi

Hiển thị 1-5 trong 5 mục
Chưa có ai thấy bài viết này hữu dụng
5.3 giờ được ghi nhận (1.0 giờ vào lúc đánh giá)
Skubaństwo jest trudne ale zajefajne!
Đã đăng ngày 29 Tháng 6.
Chưa có ai thấy bài viết này hữu dụng
9.1 giờ được ghi nhận (6.9 giờ vào lúc đánh giá)
Bardzo dobra kontynuacja znanej i lubianej gry o strzelaniu portalami: "Portal" od valve. Gra oparta na znanej mechanice portali. Logiczna + wymagająca + multiplayer + kostka towarzysząca + świetny pomysł i fabuła = Portal2 Zdecydowanie polecam zwłaszcza jeśli garczie z kolegami, bo sam spędziłem nad tą grą sporo czasu z moimi kolegami i dobrze się przy tym bawiliśmy. Czekamy na Portal3 !!!
Đã đăng ngày 21 Tháng 11, 2018. Sửa lần cuối vào 21 Tháng 11, 2018.
1 người thấy bài viết này hữu dụng
120.9 giờ được ghi nhận (52.6 giờ vào lúc đánh giá)
Fajna, ciekawa i specyficzna gra opowiadająca dzieje Isaac-a, bardzo mroczne, tajemnicze i krwawe dzieje. Gra zawiera wiele elementów nawiązuących do innych rzeczy, posiada ciekawe mechaniki, a synergie wielu przedmiotów (bo niestety nie wszystkie takie mają) są bardzo ciekawe, co sprawia że za każdym razem trafiamy na coś innego, bo gra generuje kolejne pomieszczenia w sposób losowy, ale jeśli chcemy się podzielić jakimś niebotycznie zajefajnistym podejściem z np. znajomym gra daje mośliwość sprawdzenia i samodzielnego wybrania seeda na podstawie którego będą generowane poziomy. Oprócz tego gra poza DLC (które osobiście polecam) posiada też mnóstwo fanowskich modyfikacji. Osobiście polecam, bo gra jest wciągająca i po prostu fajna i ciekawa.
Đã đăng ngày 6 Tháng 7, 2018.
Chưa có ai thấy bài viết này hữu dụng
32.6 giờ được ghi nhận (13.4 giờ vào lúc đánh giá)
Bardzo dobra gra od dobrego wydawcy. Piękna mimo, że pixelowa grafika (szacunek dla grafika od tych "pixel artów" zwanych EtG). Wciągająca rozgrywka, ciekawy pomysł, fajne wykonanie. Zabawa na gługie godziny !!!
Đã đăng ngày 24 Tháng 11, 2017. Sửa lần cuối vào 21 Tháng 7, 2018.
Chưa có ai thấy bài viết này hữu dụng
34.7 giờ được ghi nhận (16.1 giờ vào lúc đánh giá)
Đánh giá truy cập sớm
Fajna gra budujesz i walczysz online i offline polecam.
Đã đăng ngày 27 Tháng 11, 2015.
Hiển thị 1-5 trong 5 mục