Produkter
på kontot

Senaste recensioner av DiSi

Visar 1–5 av 5 poster
Ingen har angett att denna recension är hjälpsam ännu
5.3 timmar totalt (1.0 timmar när recensionen skrevs)
Skubaństwo jest trudne ale zajefajne!
Upplagd 29 juni.
Ingen har angett att denna recension är hjälpsam ännu
9.1 timmar totalt (6.9 timmar när recensionen skrevs)
Bardzo dobra kontynuacja znanej i lubianej gry o strzelaniu portalami: "Portal" od valve. Gra oparta na znanej mechanice portali. Logiczna + wymagająca + multiplayer + kostka towarzysząca + świetny pomysł i fabuła = Portal2 Zdecydowanie polecam zwłaszcza jeśli garczie z kolegami, bo sam spędziłem nad tą grą sporo czasu z moimi kolegami i dobrze się przy tym bawiliśmy. Czekamy na Portal3 !!!
Upplagd 21 november, 2018. Senast ändrad 21 november, 2018.
1 person tyckte att denna recension var hjälpsam
120.9 timmar totalt (52.6 timmar när recensionen skrevs)
Fajna, ciekawa i specyficzna gra opowiadająca dzieje Isaac-a, bardzo mroczne, tajemnicze i krwawe dzieje. Gra zawiera wiele elementów nawiązuących do innych rzeczy, posiada ciekawe mechaniki, a synergie wielu przedmiotów (bo niestety nie wszystkie takie mają) są bardzo ciekawe, co sprawia że za każdym razem trafiamy na coś innego, bo gra generuje kolejne pomieszczenia w sposób losowy, ale jeśli chcemy się podzielić jakimś niebotycznie zajefajnistym podejściem z np. znajomym gra daje mośliwość sprawdzenia i samodzielnego wybrania seeda na podstawie którego będą generowane poziomy. Oprócz tego gra poza DLC (które osobiście polecam) posiada też mnóstwo fanowskich modyfikacji. Osobiście polecam, bo gra jest wciągająca i po prostu fajna i ciekawa.
Upplagd 6 juli, 2018.
Ingen har angett att denna recension är hjälpsam ännu
32.6 timmar totalt (13.4 timmar när recensionen skrevs)
Bardzo dobra gra od dobrego wydawcy. Piękna mimo, że pixelowa grafika (szacunek dla grafika od tych "pixel artów" zwanych EtG). Wciągająca rozgrywka, ciekawy pomysł, fajne wykonanie. Zabawa na gługie godziny !!!
Upplagd 24 november, 2017. Senast ändrad 21 juli, 2018.
Ingen har angett att denna recension är hjälpsam ännu
34.7 timmar totalt (16.1 timmar när recensionen skrevs)
Early Access-recension
Fajna gra budujesz i walczysz online i offline polecam.
Upplagd 27 november, 2015.
Visar 1–5 av 5 poster