已评测
产品

DiSi 最近的评测

正在显示第 1 - 5 项,共 5 项条目
总时数 5.3 小时 (评测时 1.0 小时)
Skubaństwo jest trudne ale zajefajne!
发布于 6月29日。
总时数 9.1 小时 (评测时 6.9 小时)
Bardzo dobra kontynuacja znanej i lubianej gry o strzelaniu portalami: "Portal" od valve. Gra oparta na znanej mechanice portali. Logiczna + wymagająca + multiplayer + kostka towarzysząca + świetny pomysł i fabuła = Portal2 Zdecydowanie polecam zwłaszcza jeśli garczie z kolegami, bo sam spędziłem nad tą grą sporo czasu z moimi kolegami i dobrze się przy tym bawiliśmy. Czekamy na Portal3 !!!
发布于 2018年11月21日。 最后编辑于 2018年11月21日。
1 人觉得这篇评测有价值
总时数 121.5 小时 (评测时 52.6 小时)
Fajna, ciekawa i specyficzna gra opowiadająca dzieje Isaac-a, bardzo mroczne, tajemnicze i krwawe dzieje. Gra zawiera wiele elementów nawiązuących do innych rzeczy, posiada ciekawe mechaniki, a synergie wielu przedmiotów (bo niestety nie wszystkie takie mają) są bardzo ciekawe, co sprawia że za każdym razem trafiamy na coś innego, bo gra generuje kolejne pomieszczenia w sposób losowy, ale jeśli chcemy się podzielić jakimś niebotycznie zajefajnistym podejściem z np. znajomym gra daje mośliwość sprawdzenia i samodzielnego wybrania seeda na podstawie którego będą generowane poziomy. Oprócz tego gra poza DLC (które osobiście polecam) posiada też mnóstwo fanowskich modyfikacji. Osobiście polecam, bo gra jest wciągająca i po prostu fajna i ciekawa.
发布于 2018年7月6日。
尚未有人觉得这篇评测有价值
总时数 32.6 小时 (评测时 13.4 小时)
Bardzo dobra gra od dobrego wydawcy. Piękna mimo, że pixelowa grafika (szacunek dla grafika od tych "pixel artów" zwanych EtG). Wciągająca rozgrywka, ciekawy pomysł, fajne wykonanie. Zabawa na gługie godziny !!!
发布于 2017年11月24日。 最后编辑于 2018年7月21日。
尚未有人觉得这篇评测有价值
总时数 34.7 小时 (评测时 16.1 小时)
抢先体验版本评测
Fajna gra budujesz i walczysz online i offline polecam.
发布于 2015年11月27日。
正在显示第 1 - 5 项,共 5 项条目