Количество
продуктов

Последние обзоры DiSi

1–5 из 5
Ещё никто не посчитал этот обзор полезным
5.3 ч. всего (1.0 ч. в момент написания)
Skubaństwo jest trudne ale zajefajne!
Опубликовано 29 июня.
Ещё никто не посчитал этот обзор полезным
9.1 ч. всего (6.9 ч. в момент написания)
Bardzo dobra kontynuacja znanej i lubianej gry o strzelaniu portalami: "Portal" od valve. Gra oparta na znanej mechanice portali. Logiczna + wymagająca + multiplayer + kostka towarzysząca + świetny pomysł i fabuła = Portal2 Zdecydowanie polecam zwłaszcza jeśli garczie z kolegami, bo sam spędziłem nad tą grą sporo czasu z moimi kolegami i dobrze się przy tym bawiliśmy. Czekamy na Portal3 !!!
Опубликовано 21 ноября 2018. Последний раз отредактировано 21 ноября 2018.
1 пользователь посчитал этот обзор полезным
121.5 ч. всего (52.6 ч. в момент написания)
Fajna, ciekawa i specyficzna gra opowiadająca dzieje Isaac-a, bardzo mroczne, tajemnicze i krwawe dzieje. Gra zawiera wiele elementów nawiązuących do innych rzeczy, posiada ciekawe mechaniki, a synergie wielu przedmiotów (bo niestety nie wszystkie takie mają) są bardzo ciekawe, co sprawia że za każdym razem trafiamy na coś innego, bo gra generuje kolejne pomieszczenia w sposób losowy, ale jeśli chcemy się podzielić jakimś niebotycznie zajefajnistym podejściem z np. znajomym gra daje mośliwość sprawdzenia i samodzielnego wybrania seeda na podstawie którego będą generowane poziomy. Oprócz tego gra poza DLC (które osobiście polecam) posiada też mnóstwo fanowskich modyfikacji. Osobiście polecam, bo gra jest wciągająca i po prostu fajna i ciekawa.
Опубликовано 6 июля 2018.
Ещё никто не посчитал этот обзор полезным
32.6 ч. всего (13.4 ч. в момент написания)
Bardzo dobra gra od dobrego wydawcy. Piękna mimo, że pixelowa grafika (szacunek dla grafika od tych "pixel artów" zwanych EtG). Wciągająca rozgrywka, ciekawy pomysł, fajne wykonanie. Zabawa na gługie godziny !!!
Опубликовано 24 ноября 2017. Последний раз отредактировано 21 июля 2018.
Ещё никто не посчитал этот обзор полезным
34.7 ч. всего (16.1 ч. в момент написания)
Обзор продукта в раннем доступе
Fajna gra budujesz i walczysz online i offline polecam.
Опубликовано 27 ноября 2015.
1–5 из 5