Produse
în cont

Recenzii recente de DiSi

Se afișează 1-5 din 5 intrări
Nimeni nu a considerat această recenzie utilă încă
5.3 ore înregistrate (1.0 hrs at review time)
Skubaństwo jest trudne ale zajefajne!
Postat 29 iunie.
Nimeni nu a considerat această recenzie utilă încă
9.1 ore înregistrate (6.9 hrs at review time)
Bardzo dobra kontynuacja znanej i lubianej gry o strzelaniu portalami: "Portal" od valve. Gra oparta na znanej mechanice portali. Logiczna + wymagająca + multiplayer + kostka towarzysząca + świetny pomysł i fabuła = Portal2 Zdecydowanie polecam zwłaszcza jeśli garczie z kolegami, bo sam spędziłem nad tą grą sporo czasu z moimi kolegami i dobrze się przy tym bawiliśmy. Czekamy na Portal3 !!!
Postat 21 noiembrie, 2018. Editat ultima dată 21 noiembrie, 2018.
A fost această recenzie utilă? Da Nu Amuzantă
O persoană a considerat această recenzie utilă
121.5 ore înregistrate (52.6 hrs at review time)
Fajna, ciekawa i specyficzna gra opowiadająca dzieje Isaac-a, bardzo mroczne, tajemnicze i krwawe dzieje. Gra zawiera wiele elementów nawiązuących do innych rzeczy, posiada ciekawe mechaniki, a synergie wielu przedmiotów (bo niestety nie wszystkie takie mają) są bardzo ciekawe, co sprawia że za każdym razem trafiamy na coś innego, bo gra generuje kolejne pomieszczenia w sposób losowy, ale jeśli chcemy się podzielić jakimś niebotycznie zajefajnistym podejściem z np. znajomym gra daje mośliwość sprawdzenia i samodzielnego wybrania seeda na podstawie którego będą generowane poziomy. Oprócz tego gra poza DLC (które osobiście polecam) posiada też mnóstwo fanowskich modyfikacji. Osobiście polecam, bo gra jest wciągająca i po prostu fajna i ciekawa.
Postat 6 iulie, 2018.
Nimeni nu a considerat această recenzie utilă încă
32.6 ore înregistrate (13.4 hrs at review time)
Bardzo dobra gra od dobrego wydawcy. Piękna mimo, że pixelowa grafika (szacunek dla grafika od tych "pixel artów" zwanych EtG). Wciągająca rozgrywka, ciekawy pomysł, fajne wykonanie. Zabawa na gługie godziny !!!
Postat 24 noiembrie, 2017. Editat ultima dată 21 iulie, 2018.
Nimeni nu a considerat această recenzie utilă încă
34.7 ore înregistrate (16.1 hrs at review time)
Recenzie acordată în perioada accesului timpuriu
Fajna gra budujesz i walczysz online i offline polecam.
Postat 27 noiembrie, 2015.
Se afișează 1-5 din 5 intrări