Produits
sur le compte

Évaluations récentes de DiSi

Affichage des entrées 1-5 sur 5
Personne n'a trouvé cette évaluation utile
6.9 heures en tout (1.0 heure(s) au moment de l'évaluation)
Skubaństwo jest trudne ale zajefajne!
Posté le 29 juin.
Personne n'a trouvé cette évaluation utile
9.1 heures en tout (6.9 heure(s) au moment de l'évaluation)
Bardzo dobra kontynuacja znanej i lubianej gry o strzelaniu portalami: "Portal" od valve. Gra oparta na znanej mechanice portali. Logiczna + wymagająca + multiplayer + kostka towarzysząca + świetny pomysł i fabuła = Portal2 Zdecydowanie polecam zwłaszcza jeśli garczie z kolegami, bo sam spędziłem nad tą grą sporo czasu z moimi kolegami i dobrze się przy tym bawiliśmy. Czekamy na Portal3 !!!
Posté le 21 novembre 2018. Dernière modification le 21 novembre 2018.
1 personne a trouvé cette évaluation utile
122.3 heures en tout (52.6 heure(s) au moment de l'évaluation)
Fajna, ciekawa i specyficzna gra opowiadająca dzieje Isaac-a, bardzo mroczne, tajemnicze i krwawe dzieje. Gra zawiera wiele elementów nawiązuących do innych rzeczy, posiada ciekawe mechaniki, a synergie wielu przedmiotów (bo niestety nie wszystkie takie mają) są bardzo ciekawe, co sprawia że za każdym razem trafiamy na coś innego, bo gra generuje kolejne pomieszczenia w sposób losowy, ale jeśli chcemy się podzielić jakimś niebotycznie zajefajnistym podejściem z np. znajomym gra daje mośliwość sprawdzenia i samodzielnego wybrania seeda na podstawie którego będą generowane poziomy. Oprócz tego gra poza DLC (które osobiście polecam) posiada też mnóstwo fanowskich modyfikacji. Osobiście polecam, bo gra jest wciągająca i po prostu fajna i ciekawa.
Posté le 6 juillet 2018.
Personne n'a trouvé cette évaluation utile
32.6 heures en tout (13.4 heure(s) au moment de l'évaluation)
Bardzo dobra gra od dobrego wydawcy. Piękna mimo, że pixelowa grafika (szacunek dla grafika od tych "pixel artów" zwanych EtG). Wciągająca rozgrywka, ciekawy pomysł, fajne wykonanie. Zabawa na gługie godziny !!!
Posté le 24 novembre 2017. Dernière modification le 21 juillet 2018.
Personne n'a trouvé cette évaluation utile
34.7 heures en tout (16.1 heure(s) au moment de l'évaluation)
Avis donné pendant l'accès anticipé
Fajna gra budujesz i walczysz online i offline polecam.
Posté le 27 novembre 2015.
Affichage des entrées 1-5 sur 5