zrecenzovaných
na účtu

Nedávné recenze uživatele DiSi

Zobrazeno 1-5 z 5 položek
Nikdo dosud neohodnotil tuto recenzi jako užitečnou
6.9 hodin celkem (1.0 hodin v době psaní recenze)
Skubaństwo jest trudne ale zajefajne!
Odesláno 29. června.
Nikdo dosud neohodnotil tuto recenzi jako užitečnou
9.1 hodin celkem (6.9 hodin v době psaní recenze)
Bardzo dobra kontynuacja znanej i lubianej gry o strzelaniu portalami: "Portal" od valve. Gra oparta na znanej mechanice portali. Logiczna + wymagająca + multiplayer + kostka towarzysząca + świetny pomysł i fabuła = Portal2 Zdecydowanie polecam zwłaszcza jeśli garczie z kolegami, bo sam spędziłem nad tą grą sporo czasu z moimi kolegami i dobrze się przy tym bawiliśmy. Czekamy na Portal3 !!!
Odesláno 21. listopadu 2018. Naposledy upraveno 21. listopadu 2018.
1 osoba ohodnotila tuto recenzi jako užitečnou
122.3 hodin celkem (52.6 hodin v době psaní recenze)
Fajna, ciekawa i specyficzna gra opowiadająca dzieje Isaac-a, bardzo mroczne, tajemnicze i krwawe dzieje. Gra zawiera wiele elementów nawiązuących do innych rzeczy, posiada ciekawe mechaniki, a synergie wielu przedmiotów (bo niestety nie wszystkie takie mają) są bardzo ciekawe, co sprawia że za każdym razem trafiamy na coś innego, bo gra generuje kolejne pomieszczenia w sposób losowy, ale jeśli chcemy się podzielić jakimś niebotycznie zajefajnistym podejściem z np. znajomym gra daje mośliwość sprawdzenia i samodzielnego wybrania seeda na podstawie którego będą generowane poziomy. Oprócz tego gra poza DLC (które osobiście polecam) posiada też mnóstwo fanowskich modyfikacji. Osobiście polecam, bo gra jest wciągająca i po prostu fajna i ciekawa.
Odesláno 6. července 2018.
Nikdo dosud neohodnotil tuto recenzi jako užitečnou
32.6 hodin celkem (13.4 hodin v době psaní recenze)
Bardzo dobra gra od dobrego wydawcy. Piękna mimo, że pixelowa grafika (szacunek dla grafika od tych "pixel artów" zwanych EtG). Wciągająca rozgrywka, ciekawy pomysł, fajne wykonanie. Zabawa na gługie godziny !!!
Odesláno 24. listopadu 2017. Naposledy upraveno 21. července 2018.
Nikdo dosud neohodnotil tuto recenzi jako užitečnou
34.7 hodin celkem (16.1 hodin v době psaní recenze)
Recenze předběžného přístupu
Fajna gra budujesz i walczysz online i offline polecam.
Odesláno 27. listopadu 2015.
Zobrazeno 1-5 z 5 položek