Recent reviews by Adasiek

egg
Posted December 21, 2021.
Polecam gorąco dla fanów czołguf oraz osób które wolą USA jako startową nacje (albo dlatego że jest tu najtańsze konto premium dostepne w grze)
Posted December 20, 2021.
Super gra polecam wraz z DLC <3
Posted September 17, 2021.
1,725.0 hrs on record (924.0 hrs at review time)
CS:GO Review
Wyżej wspomniana gra jest najprawdopodobniej sequelo-prequelem znanej gry HOT SUPER ponieważ granie na serwerach od valve jest istną symulacją, tickrate 64 jest piękną sprawą jeśli macie serwer vavlve pod swoim domem, jeżeli jesteście jednak 99% populacji która takich luksusowych przywilejów nie ma, najprawdopodobniej 80% waszych śmierci na wyższych rangach jest powodowana przez ten piękny tick 64

Jeżeli chodzi o społeczność to dziele ją na trzy kategorie:
- Ruskie kurwy które straciły swoją matkę po wykryciu w jej krwi 99 promili czystego alkocholu - ci ludzie nie potrafią pogodzić się z tą sytuacją i znajdują ukojenie w tej przepięknej grze (te istoty pozaziemskie można poznać poprzez dobre znanie języku galaktycznego alfabetu (języku enchantów z minecrafta) ponieważ potrafią porozumiewać sie tylko przez ten język

- Wczasowicze - tych ludzi da się poznać nadludzkim skillem, praktycznie wszystko wiedzą, śledzą twoje ruchy (wiem robi się to straszne) zazwyczaj PSG tych płasko mózgów wynosi 100%, te paranormalne istoty nazywam również młodymi legendami E-sportu (ponieważ spotykając takich ludzi można łatwo wywnioskować że 99% z nich nie potrafi pisać lub ma głos 9 latka. (teraz tylko czekać aż wyjadą na VACacje)

- Człowiek łatwo - Dla niego życie jest jak spacer po parku a CS? o tym to nawet nie wspomnę za każdym razem gdy zagra życiówke lub zabije pięknym (opisanem powyżej) tickiem to musi pochwalić sie jaki to on jest zajebisty w tych komputerach i musi (bo bez tego by umarł) podniecić sie i wysłać na czacie piękne i kochane dwie literki "EZ" takich ludzi poprostu biją w szkole i muszą sie odstresować kosztem innych (w większości dorosłych) ludzi. Jeśli mimo waszych uwag kolega nie przestanie pisać magicznego słowa prawdopodobnie powinniście poprosić tą spierdolizne o adres i zadzwonić do prokuratora i zgłosić przemoc domową <3 (niestety naszą piękną Polske zatruli te spaliny umysłowe również zatruli i trzeba sobie z polaczkami radzić w sposób wkurwienia go do granicy swoich możliwości i czekać aż sie kiddo spłacze i sie troszkę pośmiać)

- Zakupoholik - Ten chłop wykupił gabena i przekonał go do postawienia jednego z serwerów valve w jego okolicy aby nie musieć użerać się z pingiem większym niż liczba mieszkańców w jego mieście to jeszcze znanym i kochanym przez wszystkich TICK RATE 64.

- Kierownica - Chłop nic nie robi (jest prawdopodobnie zasłużonym globalem) i nagle dziwnym trafem gra z silverem 4. no przecież zalewa mnie krew gdy spotykam suprema i silvera 2 grając na jebanym orzełku na skrzydłowym (chyba po to są rangi żeby do nich wyszukiwać mecz PRAWDA VALVE??) niedość że musi kerować przez ♥♥♥♥♥♥ wszystkie rozegrane rundy to jeszcze jego teammate który ma 3000 godzin i siedzi w zarzyganym silverze 3 ma jednego fraga na mecz okazuje sie zakupoholikiem i rucha cie na tickrate grając z negeva albo innego P90 niestety takich ludzi spotykam już kiedy miałem 800 godzin i teraz grać z takimi ludźmi co mecz to nie da się (i dzisiaj moje nerwy znalazły granice więc musze wypowiedzieć sie moją opinią dotyczącą tej cudownej gry)

SERDECZNIE POLECAM JEŚLI MACIE SPIERDOLENIE III STOPNIA (lub jeśli jesteście gościem ze stali który wytrzymuje wszystkie problemy wyżej opisane (nie licząc systemu wyszukiwania oczywiście bo o tym wspominać to o jak istniejącej atlantydzie))

Życzę wszystkim normalnym ludzią miłego dnia jeśli to dotyczaliście do końca <3
Posted September 3, 2021.
Posted November 21, 2020.
fajna gra
Posted December 11, 2019.