cisek
matthew   Poland
 
 
https://www.twitch.tv/CISEKcs Best aim in Poland
https://www.faceit.com/pl/players/CiseQ

https://www.faceit.com/pl/players/BRKxD biggest ♥♥♥♥ in poland!

twitch.tv/rglycs Milionaire!

Modżajtopeek THE BEST!
Currently Offline
10lvl fc 60hz player
-novid +mat_queue_mode 2 -allow_third_party_software +exec cisek

300iq:csgohelmet:
aimstar:steamsalty:
awpgod:steamhappy:
flickmaster:csgogun:

STEELSERIES QCK+ HOWL EDITION
STEELSERIES RIVAL 110
HYPERX CLOUD ALPHA
SPC GEAR GK530 TOURNAMENT EDITION

1280x960 streched
400dpi 2.2 sensitivity

TWITCH [www.twitch.tv]
FACEIT [www.faceit.com]
ESEA [play.esea.net]

Recent Activity

1,743 hrs on record
last played on Jun 17
2,978 hrs on record
last played on Jun 17
219 hrs on record
last played on May 31
Sah 猫 May 10 @ 1:32pm 
autistic pig
BOZYDAR444 Apr 27 @ 9:50am 
+rep
brk Feb 1 @ 9:58am 
Ten człowiek pokazał ze trzeba sie z nim liczyc na scenie csgo. Jego umiejętności na początku nie były duze preferował on rangi gold 4 do double ak, jednak ostatnio zmienił swoj volume z 0.33 na 0.34. i jego ranga gwałtownie wzrosła. Wszyscy jego koledzy [ ma 2 ] zaczeli go nagle lubic i wspierac go w tym co robi. Nawet jego kolega Maciek [ten z klanu] zaczynał go doceniać. Po 1 roku wkroczył on na światowa scenie cs go był w pierwszej 100000 graczy. Ostatnio tez dostał dzieki reklamie duzo kuponów do Croppu o łacznej wartości 28 zł. Stwierdzam ze ten gracz jest dobrze zapowiadającym sie pro playerem który dązy do rankingu top 100 w rankingu HLTV. Aktualnie zajmuje skromne jak na jego umiejętności miejsce 24686
brk Jan 19 @ 11:33pm 
+Rep najlepszy gracz jakiego widziałem. Scream się przy nim chowa a kenny'ego to on uczył grać z awp.Full auto lepsze od Krzyśka GeT_RighTa potrafi z jednego końca mapy na drugi walnąć perfekcyjne full auto gdzie każdy strzał leci prosto w ciało przeciwnika. Movement kobry A jego bunnyhop zawstydza samego LOLYOU w smoke'ach czuje się niczym Snax a z pistoletów potrafi zdziałać takie cuda ze olofmeister nie wierzy. Headshoty Z jednego końca longa do gościa w pit'cie wychylonego na milimetr to codzienność.W clutchach czuje się jak ryba w wodzie .Już nie jeden jego niesamowity clutch 1vs5 został wyemitowany przez samego Sparklesa na jego kanale. Jego Vac'owe akcje które zadziwiaja m.in .skany czy zabicie 5 graczy jednym strzałem z awp przez drewienko albo rushujacy na eco przeciwnicy i rozpetane full auto gdzie w 15 setnych sekundy zabija wszystkich przeciwników poprzez strzały w głowę.
brk Jan 18 @ 1:49am 
signed by ZywOo
brk Sep 6, 2020 @ 9:06am 
+rep. This player is fantastic, just needs to work on communication, aim, map awareness, crosshair placement, economy management, pistol aim, awp flicks, grenade spots, smoke spots, pop flashes, positioning, bomb plant positions, retake ability, bunny hopping, spray control and getting kills.