No one has rated this review as helpful yet
Recommended
5.4 hrs last two weeks / 1,292.9 hrs on record (794.1 hrs at review time)
Posted: Dec 10, 2018 @ 12:15pm

Nagyon jó játék!Tömérdek fajta játékmód és különböző fajta addonok!Ez a játék még haverokkal is élvezhető!
A személyes kedvenceim a Zombie Survival és a Sandbox.Ha már Sandboxról beszélek érdemes meglátogatni a Metaconstruct szervereit!Garantálom élvezni fogod!Zombie Survivalnál meg a Hell Gaming vagy ismert nagyobb szerver csoportokat ajánlok!Ajánlom a játék megvételét másoknak is!Akár még saját magad is alkothatsz bármit majd felrakhatod!Addonok,playermodellek,építmények,járgányok és még sorolhatnám.Az addonok közül az Outfitter Mod és a PAC3 a kedvencem!E két addon tökéletes páros! Ha valami újra vágysz akkor a Wiremod neked való! Ha szeretsz RP-zni akkor ott a tömérdek Dark RP szerver vagy esetleg jó néhány stílusú RP szerver.pl:Star Wars,SCP ... Én személyes kedvenc RP szerverem a Frisky's Star Wars RP szerver. Ajánlom hogy vedd meg mert ezt a játékot még haverokkal is tudod játszani! Egy darab dologra figyelj amikor ezzel játszol!A tömérdek addon!Ezek az addonok néha lassíthatják a játék betöltését vagy a játék élmény megrovására mennek!Ennek elkerülésének érdekében ajánlott egy jó nagy tárhelyes meghajtó! További jó játékot! :)
Was this review helpful? Yes No Funny Award