Products

Showing 1-1 of 1 entries
3 people found this review helpful
777.9 hrs on record
Witam!
Dziaj chcialbym napisać swoją pierwszą recenzję w życiu. Recenzja będzie dotyczyła gry Counter strike : Global Offensive, w skrócie CS:Go. Jak już mówiłem jest to moja 1. recenzja, więc proszę o wyrozumiałość podczas czytania oraz komentowania jej.
Uważam, że gra Counter Strike : Global Offensive - jest grą bardzo wciągającą i dobra jakościowo. Myślę jednak, że niedawny update z możliwością nabycia owej gry za darmo był niepotrzebny, chodz ucieszyła mnie wiadomość o tym, że posiadam konto Prime. Myślę również, iż skiny lub inne dodatki do tej gry, są po prostu za drogie!
Moja opinia gry w skali od 1 do 10 wynosi : 9, ponieważ bardzo podoba mi się ta gra (gram już ponad od 2 lat), ale skórki do gry, zdecydowanie przekraczają cenę, która tak naprawdę powinny kosztować. Polecam grę, ale nie polecam kupować na oficjalnym rynku steam skinow, polecałbym raczej zdobywać skiny na stronach do tego przeznaczonych np. : CSGO Empire. Polecam stronkę ze względu na jej wierzytelność oraz łatwość, na którą można trafić jakąś fajną skórkę do broni. Ja naprzyklad dropnalem AWP | Assimov, grając na stronach tylko tydzień i nie wplacajac więcej niż 8 zł ( około 3 euro). Jakby ktoś chciał zagrać, to kod na darmowe 0.5 euro (około 2 zł) to : Maciassss.
Posted May 16. Last edited June 5.
Was this review helpful? Yes No Funny
Showing 1-1 of 1 entries