Products

< 1  2  3 >
Showing 1-10 of 29 entries
1 person found this review helpful
1 person found this review funny
10.9 hrs on record (10.2 hrs at review time)
Számomra a német sport csatornán közvetített japán ügyességi játékokra emlékeztett, vagy nálunk a Játékok Határok Nélkülre. Kellemes bugyuta grafika, Egyszerű karakter kezelés, amibe fifikás trükök vannak. A profik ismerik a játék és pálya gyengéit. Csalok persze akadnak.
És barátokkal jobb de konkrétan nem látjuk őket. De idegeskedni jobb együtt. Ebben meg fogunk is sokat
Posted November 30, 2020.
2 people found this review funny
241.9 hrs on record (134.9 hrs at review time)
A legjobb polgármester szimulátor.
Posted November 26, 2018.
4 people found this review helpful
75.4 hrs on record (39.2 hrs at review time)
Early Access Review
Barátokkal egyik legjobb és legviceesebb játék.
Posted November 27, 2017.
122 people found this review helpful
2 people found this review funny
44.7 hrs on record (23.9 hrs at review time)
Dolgos hétköznapok. Ember felkel, megissza kávéját, elmegy a munkahelyére, mely már évek óta meghatározza az életét. Így akár leélhetünk egy teljes évtizedet úgy, hogy észre sem veszünk. Kedves hősünk, aki a komputerízalt nagyvárosi élet állandó körforgásában él, is hasonló cipőben jár, de szerencséjére nagyapjától örökölt egy farmot, Stardew Valley-ben, melyet az irodai élet megelégelése után gondozásba vesz.

Ahogy a busz megérkezik a kis falucskában, a játék el is engedi a kezünket. Nem nagyon rág semmit a szánka, nem mondja meg mit csináljunk. Nem ad egy narratívát melyet követnünk kell, teljesen szabad kezet kapunk, jó bocsánat, pár szerszámot viszont ad a kezünkben, kapát, kaszát, csákányt, baltát, meg egy házikót és egy szebb napokat is látot telket.

Innentől pedig megkezdődik az nagy élet, és a felfedezés öröme. Zöldségek termesztése, fen maradásunk élsószámú forrása lesz, de lassan rájövünk, hogy ez a falu tartogat még meglepetéseket, kihívásokat és célt. Végén meg csodálkozva nézünk eme pixelhalmaz játékra és annak tartalmára és elveszünk a kis relax hangulatában.

Bevallom, nem akarom elárulni a játék meglepetéseit és valójában nem is ajánlom, hogy valami sok részes youtube videó sorozatot nézzetek róla, mert tényleg élmény ebben a játékban, felfedezés. Eric Barone munkája egyenesen lenyűgöző (igen ezt a játékot egy ember csinálta) és ékes példája annak, hogy nem kellenek dollár milliók és fergeteges grafikai megjelenítések, hogy valami jó legyen, de játékos részről kell egy kis nyitottság és felfedezés vágy, hogy érdekelje az embert az ilyen típusú apró csoda és élmény amit a Stardew Valley tud adni. Mert higgyétek el, néha megéri pár pixelig is vissza menni.
Posted November 27, 2016.
21 people found this review helpful
44.3 hrs on record
Annak idején nagy kedvencemé vált az Arkham Asylum, Számomra majdnem minden a helyén volt. Jó karakterek, nagyszerű játékmenet, érdekes történet. Kivéve a végső harcot, ami nagyon elütött mindentől ami a játékban volt. Ennek fényében nagyon is vártam a folytatást.

Az alap felállás szerint az Arkham elmegyógyintézet, már nem egy kastélyon belül van, hanem már egy egész város rész (egyébként utalások voltak AA-ban egy titkos szobában és a 2 játék összekötését képregényekben oldották meg) melyet egy nagy fallal vettek körbe, így bejutni és kijutni nem éppen séta galopp. Hősünk is csak letartoztatás árán tudd a falak közé jutni és azon belül veszi fel a Batman ruhát. Itt meg is állnék a történettel, mert fényévekkel jobb az első résznél, elég csavaros és érdekes, hogy a képernyő előtt maradjunk.

Játékmenettel viszont gondok vannak. Az alap koncepció maradt, a harc rendszer csiszolva lett, azzal semmi gond nem volt. Maguk a mellékküldetések és Catwoman küldetések is jók, de a Riddler feladatokban sokkal több van és nagyon egyformák és unalmasak, kivéve mikor valakit megkellet mentenünk. Míg az első részben élvezettel oldottam meg a Riddler feladványokat, addig ebben inkább hagytam a francba, mert annyira érdektelenek voltak. A másik probléma, hogy a bossfightok szintén unalmasak könnyűek és egyformák. Az első részben ott voltak a Scarecrow részek Killer Crock elöl való menekülés, addig itt még hasonló sincs.

Grafikával semmi gond nincs, még mindig UE 3.0 dolgozik alatta, minden földi jóval megtámogatva. Karakter mozgások és effektek is nagyon jók. Zene kelően emlékezetes, de nem vonja el a figyelmet az eseményekről, fokozza a hangulatot. Csak azt sajnálom, hogy a gyűjtői kiadáshoz nem OST adták, hanem az inspirációs albumot.

Jobb lett AA-nál? Szerintem nem, igaz a játék majdnem háromszor hosszabb, de valahogy a AA sokkal kompaktabb élményt adott. Kelően változatos volt, és hangulatosabb is. De a AC-nál történet mindent vitt.
Posted March 17, 2014. Last edited April 20, 2014.
36.7 hrs on record
Mikor megjelent az az ominózus trailer, mindenki felkapta a fejét a Dead Islandra. Teltek hónapok és mindenki egy drámákban gazdag játékot várt. Sajnálatos módon pont a története lett a játék leggyengébb része. Karakterek kidolgozatlanok és taszítóak, mondhatni semmilyen érzelmet nem vált ki a játék. Ami mégis megmenti a pusztulástól a programot az a harcrendszer, bár az is monotonná válik egy kis idő után. Helyszínek hangulatosak, főként dzsungel és part, de a város utálatos és nehéz.
Zenék és a hangok unalmasak, grafika szép, játék néha bugos.
Egy nagyon jó próbálkozás ami egy professzionális játék alapja lehetne, csak több pénz és munkát kell bele ölni. Érdemes beszerezni minden hibájával együtt.
Posted October 27, 2013. Last edited November 25, 2013.
3.5 hrs on record
Régen nagy népszerűségnek örvendtek a side scroller játékok, és mai indie hutámnak köszönhetően újra divatba jöttek, lásd Super meat boy. Ennek köszönhetően egyre többen próbálkoznak emme stílussal, mint ahogy Arrowhead is akiknek a Magickat köszönhettük. A Nagy ötletük az volt, hogy ezt a stílust összeházasítják a multiplayer világával, csak sajna nem szólt nekik senki ,hogy ez nem fog működni. Célzás borzalmas, kevesen játsszák, így gyakori, hogy 200-400 pinges játékosokkal kell játszani, ami had nem mondjam érdekes dolgokat eredményez, A gépfegyver célzása és sebzése miatt használhatatlan, a kard a ping miatt lutri, a RPG az ami használható de milyen már, hogy egy ilyen játékba az RPG jó valamire. Egyszóval hagyjátok ezt a játékot és inkább keresetek valami mást.
Posted October 4, 2013. Last edited November 27, 2013.
2 people found this review helpful
46.8 hrs on record (45.7 hrs at review time)
Hála a Codemasters csapatának nem kell a PC tulajoknak módokra vadászni az rfactorhoz és F1 99-02 -höz ahhoz, hogy a legújabb F1 szezonnal játszhassanak.. Codemasters megpróbálja kielégíteni mezei f1 rajongókat és a szimulátor fanatikusokat. Előbbieket maradéktalanul kielégíti, de kemény vonalas versenyzők még húzhatják a szájukat és épp ezért visszatérhetnek a módokhoz. Magával a körítéssel nincsen gond, egyedül az esőben voltak furcsaságok. Gép az esős időmérőn csal, volt olyan hogy száraz időt futott esőben ha kint voltam a boxban, de kint maradtam végig akkor az nem jött össze neki és a kamerán jobban csuroghatna víz 300km/h-nál. Játékmódoknak köszönhetően több órányi kihívás van a játékban melyek néha leizzasztanak de nem megoldhatatlanak akár kontrollerrel.
Röviden aki egy F1 játékot szeretne nyugodtan ruházón be rá, vagy akár a 2013 részbe mely klasszikus autókat is fog tartalmazni.
Posted September 2, 2013. Last edited November 25, 2013.
2 people found this review helpful
12.5 hrs on record (11.4 hrs at review time)
Minden évben majdnem ugyan az, kicsit ez kicsit az változik. De még is jól esik az embernek egy kis laza lövöldözés és így megvettem. Amúgy is az egyik kedvenc részem Bo volt így nagyon bíztam benne, hogy jó lesz. Erre megkaptam életem leginstabilabb és legbugosabb Cod-ját. Kifagy újraindul, grafikai hibák stb. Egyedül a történet viszi előre az embert, de az sem valami húúúú.
Kár érte de ezt így már nem lehet folytatni.
Posted August 4, 2013. Last edited November 27, 2013.
1.8 hrs on record
Early Access Review
Egy AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! szerű játék épp úgy importálhatunk zenéket és asszerint rakja össze a pályát. Az acsi már beszerezhetettlen 2011-es summer event része és azóta a city 15 pályát kiveték. Kártya támogatás viszont van. 9 eurót biztos nem ér de budle részeként kellemes darabm igaz 2-3 óra szorakozást fog csak nyújtani.
Posted June 18, 2013. Last edited November 27, 2013.
< 1  2  3 >
Showing 1-10 of 29 entries