[UW] WarLord
Ukraine
 
 
We can bomb the world to pieces, but can we bomb the world to peace?
Currently Online
Artwork Showcase
pyramids
14 2 1
Achievement Showcase
20,308
Achievements
34
Perfect Games
28%
Avg. Game Completion Rate
Screenshot Showcase
Game of Thrones - A Telltale Games Series
42 8 2
Favorite Game
352
Hours played
91
Achievements
Favorite Group
UkrGameCommunity - Public Group
Інформаційний простір для геймерів та просто сучасних людей
9,882
Members
764
In-Game
2,759
Online
236
In Chat
Review Showcase
33 Hours played
Старші оголошують війну, а вмирати йдуть молоді..

Faces of War або її інша назва - "В тилу у ворога 2" вийшла уже більше десяти років тому, а досі затягує нових гравців і тих, хто її пройшов ще в ті далекі часи на ностальгію. Особисто я познайомивсь з цією грою приблизно в 2009-му році і тоді вона в мене забрала багато вечорів, які я проводив за екраном монітора. Кожна місія була чимось новим і навіть після її завершення, не раз проходив заново. Тоді я отримав багато позитивних емоцій і тепер, пройшовши гру, куплену в стімі, зумів пережити їх заново. Як і колись, гра залишила по собі тільки приємні враження.

По своїй структурі гра являє собою набір місій по тематиці Другої світової війни і містить чотири компанії. Поганяти можна як за СРСР, так і за Німеччину і Великобританію. Всі завдання відрізняються між собою і присутніми є як і запеклі бої, так і стелс-завдання. Найбільше, що мені сподобалось, що тут немає ніяких політичних ухилів, тобто кожна сторона просто виконує свої місії і кожна армія показана з сторони військової справи. Мені не раз зустрічались забавки, де є великий нахил на поліику і де можуть очорнювати якусь сторону конфлікту, що вже само по собі несе негативний вплив на певну аудиторію.

Думаю варто почати з геймплею. Тут він полягає у керуванні загоном ( або кількома загонами ) і виконання ними основного завдання місії. Ми можемо воювати як цілим загоном, так і окремими солдатами, а ще тут присутнє пряме управління бойовими одиницями. Загалом тут все виконано добре, відчувається реалістичність того, що відбувається на екрані. Юніти і їх озброєння відповідає відповідній епосі, техніка з її фізикою і пошкодженнями, руйнування будівель виконано дуже добре, що ще більше додає реалістичності. Можна проводити обшук мертвих ворогів, забирати собі зброю, патрони, техніку. Взагалі мікроменеджмент в грі виконаний на п'ять з плюсом. Тепер трохи про сюжет. Він тут окремий для кожної місії і особливої ролі не відіграє, та і історичністю не сильно, проте самі місії досить таки цікаві і можуть надовго затягнути. Звукове оформлення цілком хороше, реалістичність звуків бойових дій, загалом з цим все добре. Графіка в порівнянні з першою частиною зазнала позитивних змін, гра загалом виглядає набагато краще, збільшена деталізація карт і предметів оточення. Грати з кожну сторін дуже цікаво, різні карти і місії, проходиш на одному диханні і переживаєш за кожного солдата, адже втрати можуть змінити хід бою. Грати цікаво за всі сторони і кожна з них має свої плюси і мінуси, хоча загалом в грі присутній баланс сил.

Штучний інтелект в грі заслуговує на окрему розмову. Він м'ягко кажучи не блистить особливим розумом, хоч в невигідний момент може нанести потужний удар. Про його бойові здатності важко говорити, адже в забавці ми виконуємо роль тактичної групи, що проводить атаки на окремі гілки оборони і ліквідовуючи їх одна за одною. Тобто якби нам доводилось атакувати "в лоб" всю армію ворога, то з нас би там лишились ніжки і ріжки. Проте в окремих ситуаціях комп'ютер можне спокійно реагувати на стрільбу і бій в одній частині населеного пункту, коли в іншій війська собі просто відпочивають. Щодо штучного інтелекту гравця ( адже всіма юнітами одночасно не зможеш керувати ), то він також робить незрозумілі дії - не помічає в упор ворога, не відкриває першим вогонь, не ховається в укриття або ж навпаки вибігає з нього і біжить вперед на ворога, де і гине. Загалом це як мінімум може дратувати, проте так відбувається не часто і більшість бійців все ж повноцінно виконують свої обов'язки. Також в грі є баги, зокрема вона може полетіти при переході між ключовими завданнями місій або ж закинути бійців туди, звідки просто немає виходу.

Окреме слово хочу сказати за мультиплеєр і карти. Грати з живими гравцями зараз не вийде, хіба з друзями. В мультиплеєрі присутня ще одна сторона конфлікту у лиці Японії і також там є спеціальностворені карти з ключовими точками. Загалом карти тут виконані дуже детально, як і в одиночній грі, а також є редактор, де сміливо можна створити свою карту, добавити туди техніку і юнітів і створити по-суті придуманий сюжет.

Любителям стратегій і олдскульних хардкорних ігор я рекомендую придбати цю забавку, а загалом і всім охочим, бо ціна в стімі цілком навіть доступна як для такої гри. Не всі звісно матимуть бажання придбати цей продукт, проте він вартий свого і я гарантую, що ця забавка зможе затягнути середньостатистичного гравця на декілька годин.

Рекомендую 7/10
Favorite Guide
Created by - Geon and KronG🎮
3,691 ratings
Наверняка многие, особенно более опытные пользователи Steam знают, что много старых игр, которые раньше можно было свободно купить, по каким-то причинам были удалены из магазина. Некоторые из них теперь достать невозможно, некоторые гифты можно купить у тр

Recent Activity

14.5 hrs on record
last played on Dec 4
165 hrs on record
last played on Dec 3
357 hrs on record
last played on Dec 3
ormax3 Oct 26 @ 7:47am 
+rep great trader :cozybethesda:
Ratspike Oct 6 @ 10:07pm 
+ rep, fast and easy
✠ Hartmut [UA] Aug 24 @ 6:53am 
Вітаю з Днем Незалежності України!!! :flagukraine::flagukraine::flagukraine:
lockcjwen Jun 1 @ 12:22am 
+rep, fast and reliable :BL3Thumbsup:
War Pig May 26 @ 5:29am 
+rep Thanks for your help with that set! :cozybethesda:
✠ Hartmut [UA] Apr 19 @ 3:28am 
________*************
________*****************
______*********************
_____***********$************
____***********$_$***********
___***********$___$***********
___**********$_____$**********
___**********$__$__$**********
___***********$_$_$***********
____*********§§§$$$$$*********
_____********§$$$$$$$********
______*******§$$$$$$$*******
_______******§§$$$$$$*****
_________***§§§$$$$$**
________.___§$$$$$$$
_______**___§$$$$$$$
_____$***$.__§$$$$$$$
____$*****$__§$$$*****$
___$*******$_$$*******$
--__$*******_$********$
_$*******§§§§§§_*****$
$*******§§§§§§§§******$
$********§§§§§§*******$
_$$$$$$***$***$$$$$$$$
___$*****$_$$***$$
_$******$_$$$$$****$
$_*****$_$$$$$.$*****$
$*****$_$$$$$$$_$*** *$
_$***$___$$$$$$__$*****$
__$*$___$$$$$_$___$***$