[UW] WarLord
Ukraine
 
 
We can bomb the world to pieces, but can we bomb the world to peace?
Currently Offline
Artwork Showcase
pyramids
14 2 1
Rarest Achievement Showcase
Screenshot Showcase
Game of Thrones - A Telltale Games Series
42 8 2
Favorite Game
352
Hours played
91
Achievements
Favorite Group
UkrGameCommunity - Public Group
Про ігри та попутну індустрію
9,645
Members
588
In-Game
2,190
Online
287
In Chat
Review Showcase
33 Hours played
Старші оголошують війну, а вмирати йдуть молоді..

Faces of War або її інша назва - "В тилу у ворога 2" вийшла уже більше десяти років тому, а досі затягує нових гравців і тих, хто її пройшов ще в ті далекі часи на ностальгію. Особисто я познайомивсь з цією грою приблизно в 2009-му році і тоді вона в мене забрала багато вечорів, які я проводив за екраном монітора. Кожна місія була чимось новим і навіть після її завершення, не раз проходив заново. Тоді я отримав багато позитивних емоцій і тепер, пройшовши гру, куплену в стімі, зумів пережити їх заново. Як і колись, гра залишила по собі тільки приємні враження.

По своїй структурі гра являє собою набір місій по тематиці Другої світової війни і містить чотири компанії. Поганяти можна як за СРСР, так і за Німеччину і Великобританію. Всі завдання відрізняються між собою і присутніми є як і запеклі бої, так і стелс-завдання. Найбільше, що мені сподобалось, що тут немає ніяких політичних ухилів, тобто кожна сторона просто виконує свої місії і кожна армія показана з сторони військової справи. Мені не раз зустрічались забавки, де є великий нахил на поліику і де можуть очорнювати якусь сторону конфлікту, що вже само по собі несе негативний вплив на певну аудиторію.

Думаю варто почати з геймплею. Тут він полягає у керуванні загоном ( або кількома загонами ) і виконання ними основного завдання місії. Ми можемо воювати як цілим загоном, так і окремими солдатами, а ще тут присутнє пряме управління бойовими одиницями. Загалом тут все виконано добре, відчувається реалістичність того, що відбувається на екрані. Юніти і їх озброєння відповідає відповідній епосі, техніка з її фізикою і пошкодженнями, руйнування будівель виконано дуже добре, що ще більше додає реалістичності. Можна проводити обшук мертвих ворогів, забирати собі зброю, патрони, техніку. Взагалі мікроменеджмент в грі виконаний на п'ять з плюсом. Тепер трохи про сюжет. Він тут окремий для кожної місії і особливої ролі не відіграє, та і історичністю не сильно, проте самі місії досить таки цікаві і можуть надовго затягнути. Звукове оформлення цілком хороше, реалістичність звуків бойових дій, загалом з цим все добре. Графіка в порівнянні з першою частиною зазнала позитивних змін, гра загалом виглядає набагато краще, збільшена деталізація карт і предметів оточення. Грати з кожну сторін дуже цікаво, різні карти і місії, проходиш на одному диханні і переживаєш за кожного солдата, адже втрати можуть змінити хід бою. Грати цікаво за всі сторони і кожна з них має свої плюси і мінуси, хоча загалом в грі присутній баланс сил.

Штучний інтелект в грі заслуговує на окрему розмову. Він м'ягко кажучи не блистить особливим розумом, хоч в невигідний момент може нанести потужний удар. Про його бойові здатності важко говорити, адже в забавці ми виконуємо роль тактичної групи, що проводить атаки на окремі гілки оборони і ліквідовуючи їх одна за одною. Тобто якби нам доводилось атакувати "в лоб" всю армію ворога, то з нас би там лишились ніжки і ріжки. Проте в окремих ситуаціях комп'ютер можне спокійно реагувати на стрільбу і бій в одній частині населеного пункту, коли в іншій війська собі просто відпочивають. Щодо штучного інтелекту гравця ( адже всіма юнітами одночасно не зможеш керувати ), то він також робить незрозумілі дії - не помічає в упор ворога, не відкриває першим вогонь, не ховається в укриття або ж навпаки вибігає з нього і біжить вперед на ворога, де і гине. Загалом це як мінімум може дратувати, проте так відбувається не часто і більшість бійців все ж повноцінно виконують свої обов'язки. Також в грі є баги, зокрема вона може полетіти при переході між ключовими завданнями місій або ж закинути бійців туди, звідки просто немає виходу.

Окреме слово хочу сказати за мультиплеєр і карти. Грати з живими гравцями зараз не вийде, хіба з друзями. В мультиплеєрі присутня ще одна сторона конфлікту у лиці Японії і також там є спеціальностворені карти з ключовими точками. Загалом карти тут виконані дуже детально, як і в одиночній грі, а також є редактор, де сміливо можна створити свою карту, добавити туди техніку і юнітів і створити по-суті придуманий сюжет.

Любителям стратегій і олдскульних хардкорних ігор я рекомендую придбати цю забавку, а загалом і всім охочим, бо ціна в стімі цілком навіть доступна як для такої гри. Не всі звісно матимуть бажання придбати цей продукт, проте він вартий свого і я гарантую, що ця забавка зможе затягнути середньостатистичного гравця на декілька годин.

Рекомендую 7/10
Favorite Guide
Created by - Geon and KronG🎮
3,817 ratings
Наверняка многие, особенно более опытные пользователи Steam знают, что много старых игр, которые раньше можно было свободно купить, по каким-то причинам были удалены из магазина. Некоторые из них теперь достать невозможно, некоторые гифты/ключи можно купит

Recent Activity

10.8 hrs on record
last played on Sep 24
105 hrs on record
last played on Sep 23
8.3 hrs on record
last played on Sep 10
Doomie Aug 8 @ 11:50am 
+REP [UW] WarLord is a Fast, Fair, and Fantastic Trader, Recommended! We completed this trade: https://barter.vg/u/4e92/o/4226781/ . Thank you very much for the game Tomb Raider: Legend! :smile:
brake Jan 1 @ 5:11am 
:neonbr::neonbr::neonbr::neonbr::neonbr::neonbr:                                                           
                 :lunar2020hearteyesrabbit: 𝑯𝒂𝒑𝒑𝒚 𝑵𝒆𝒘 𝒀𝒆𝒂𝒓 :lolz:      
                                              :neonrl::neonrl::neonrl::neonrl::neonrl::neonrl:
Meccap Dec 31, 2020 @ 1:35pm 
╳╳╳╳▄█████▄
╳╳▄▇█████████▇▄
╳▄█▉▀╭▀▀▀▀▀▀▀▀▀╮
╭▀╮╳╰┬─▄───▄─┬╯
╰─╯╳▄┴┐╭─└┘─╮├┐
╳╳╳▄█▌└┘╰──╯└┘▐▄
╳╳█▉▉▄╳╳╳╳╳╳█▉
╳╳█▉▉▉╳╳╳╳╳▉█▉
╳╳█▉▉▉▉▉╳▉▉▉█▉
┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘
┘┘┘███┘███┘███┘┘█┘┘┘
┘┘┘┘┘█┘█┘█┘┘┘█┘██┘┘┘
┘┘┘█▀┘┘█┘█┘█▀┘┘┘█┘┘┘
┘┘┘███┘███┘███┘┘█┘┘┘
┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘
kortes Dec 31, 2020 @ 11:35am 
°.˛*.˛°˛.˛°.˛*.˛°˛*★.˛*.˛°˛°.°°.˛*.˛°˛.˛°.˛*.˛°˛.˛°.˛*.˛°.˛*.˛°˛.˛°.˛*.˛°˛.˛°.˛*.˛°˛°.°
★˛˚˛*˛°.˛*.˛°˛.*.˛/\˚˛*˛°.˛*.˛°˛.*★Merry*★* 。*˛.˛°.˛*.˛°˛.˛°.˛*.˛°˛.˛°.˛*.˛°˛°.°
˛°_██_*..。*./.♥.\ .˛* .˛。.˛.*.★* Christmas*★ 。*˛°.˛*.˛°˛.˛°.˛*.˛°˛.˛°.˛
˛. (´• ̮•´)*.。*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____.♥ ♥ ˛*and˛*˛°.˛*.˛°˛.˛°.˛*.˛°˛.˛°.˛*.˛°˛.°
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/ ~\*. ˛* Happy New Year!*˛°.˛*.˛°˛.˛
*(...'•'...) *˛╬╬╬╬╬╬° | 田 田|門|╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬
¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯` ´¯˜"*°´¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯`
✠ Hartmut [UA] Dec 31, 2020 @ 9:34am 
____________../\..
___________>___<
___________Ѽ./ Ѽ
__________;->( ɕѼ Ҩ .
_________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
__________>o*oѼ @.<
________o`Ѽ Q Ѽ Q Ѽ~@'
______♥.'Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @-.)'*
____Ѽ o (█) @ *Ѽ ɕҨ ‘♥ *(█)’Ѽ
_________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
___.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
___ * (Ѽ). ♥ * .Q.~ ♥- ♥Ҩ.0() Q ♥*'.
__(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ _Ѽ♥_(█)
____________▓▓▓▓▓
_________ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓
^:[̲̅H̲̅][̲̅A̲̅][̲̅P̲̅][̲̅P̲̅][̲̅Y̲̅] [̲̅N̲̅][̲̅E̲̅][̲̅W̲̅] [̲̅Y̲̅][̲̅E̲̅][̲̅A̲̅][̲̅R̲̅]:^
team_on Dec 31, 2020 @ 7:55am 
⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★
░░░░░░█░█ █▀█ █▀█ █▀█ █░█░░░░░
░░░░░░█▀█ █▀█ █▀▀ █▀▀ ▀█▀░░░░░
░░░░░░▀░▀ ▀░▀ ▀░░ ▀░░ ░▀░░░░░░
█▄░█ █▀▀ █░█░█░░█░█ █▀▀ █▀█ █▀█
█░██ █▀▀ █░█░█░░▀█▀ █▀▀ █▀█ ██▀
▀░░▀ ▀▀▀ ░▀▀▀░░░░▀░ ▀▀▀ ▀░▀ ▀░▀
⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★⋰⋱★