STEAM GROUP
W co zagrać? wcozagrac
STEAM GROUP
W co zagrać? wcozagrac
2
IN-GAME
17
ONLINE
Founded
December 4, 2015
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT W co zagrać?

W co zagrać, żeby się nagrać? - polecane gry i nie tylko!

Masz już dosyć bzdurnych recenzji, po których przeczytaniu dalej nie wiesz czy w grę warto zagrać czy nie?
A może denerwuje Cię, że w ostatnich czasach oceny gier w ogóle nie współgrają z czymkolwiek (a skala ocen dziś to "7" - gra słaba; "9.5" - arcydzieło pełne bugów).

Do tego chciałbyś czasami wejść na jakąś grową stronę, gdzie uśmiejesz się przy dobrym tekście, zamiast czytać nudne doniesienia z branży?

Ja też! Dlatego stworzyłem stronę, na której polecam dobre gry warte zagrania.
I nie! nie zajmuje się rozrywką elektroniczną zawodowo - pracuje w zupełnie innym zawodzie, a po pracy lubię pograć sobie w DOBRĄ gierkę. No właśnie: DOBRĄ GRĘ.. Wielokrotnie przekopywałem tony for i stron internetowych, żeby znaleźć coś w co można pograć i nie dostać skrętu kiszek, dobrze się bawić, przeżyć jakąś historię, a może i się zadumać.

Toteż wzdyż, co by pomóc innym zbłąkanym duszyczkom, przekazuje moją własną subiektywną opinię na temat gier. Nie recenzuję gier, nie oceniam, po prostu polecam, a czasem też piszę śmieszne teksty dla dobrej zabawy czytającego.

Wiem, że jestem subiektywny, ok, rozumiem, że każdy ma inne gusta i to co mi się podoba inni wywalą przez okno. Ale jeśli mój tekst do Ciebie dociera, to znaczy, że pewnie też i polecana gra Ci podejdzie. Miłego czytania zatem, tyle o mnie!

PS Jeśli spodoba Ci się coś na tej stronie, napisz, zlajkuj, wyślij maila, po prostu daj mi znać, co bym wiedział, że nie jeden taki wariat jak ja jest w necie.
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (68)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Wolfenstein II: The New Colossus - czy warto?
>Observer_
VIEW ALL (50)
STEAM CURATOR
W co zagrać? reviews
"Co by pomóc innym zbłąkanym duszyczkom, przekazuję moją własną subiektywną opinię na temat gier. Nie recenzuję gier, nie oceniam, po prostu polecam gry, w które WARTO ZAGRAĆ!"
Here are a few recent reviews by W co zagrać?
2
IN-GAME
17
ONLINE
0 IN CHAT
Enter chat room
Founded
December 4, 2015
Language
Polish
Location
Poland