STEAM GROUP
The Polish Cartel TPLC-RGSC
STEAM GROUP
The Polish Cartel TPLC-RGSC
13
IN-GAME
75
ONLINE
Founded
September 26, 2016
Language
Polish
ABOUT The Polish Cartel

The Polish Cartel

Grupa graczy z ekipy The Polish Cartel na Social Clubie (Rockstar Games). Dołącz[socialclub.rockstargames.com]!

Możesz się z nami skontaktować w tym miejscu[tplc.qrix.eu].
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (68)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Reset rang na TeamSpeaku ekipy i myTeamSpeak
myTeamSpeak
myTeamSpeak to usługa zapisywania w chmurze ustawień TeamSpeaka łącznie z uprawnieniami na serwerach. Rejestracji dokonasz w menu Narzędzia → Opcje → myTeamSpeak.

Po założeniu konta upewnij się, że Twoja tożsamość jest w polu tożsamości synchronizowanych, jeśli nie - złap i przeciągnij ją do odpowiedniego pola.

Po krótkiej konfiguracji już nigdy nie stracisz dostępu do TeamSpeaka. Bardziej szczegółowy poradnik znajdziesz tutaj[forum.grywamtu.pl].

Ograniczenia te są związane z przeciwdziałaniem podszywaniu się pod Was. Chyba, że chcielibyście dostać bana za kogoś kto się za Was podaje? Wątpimy ;)

Kolejny tydzień dobrych bonusów
  • 2x$ za sprzedaże z hangaru (XD), z klubów oraz z magazynów ładunków
  • Potrójna kasa za tryb adwersarza: Walka Zmechanizowana
  • Jeśli jeszcze nie masz to warto kupić na zniżkach -50%:
    • Biura oraz magazyny pojazdów i ładunków
    • Kluby oraz wytwórnie klubowe
    • Hangary i bazy, ale to jak wiadomo się nie opłaca kupować
  • Za samo zalogowanie do GTA:Online w tym tygodniu będzie można otrzymać w następnym tygodniu hajsy - 350.000$

19 Comments
Qrix May 11 @ 2:46pm 
To możesz sobie podpiąć
Because I'm BATMAN May 11 @ 11:37am 
a co jeśli GTA mam poza steam?
Qrix Jan 25 @ 1:01pm 
Bot wysyła ostrzeżenie co 5 godzin, jeśli masz to sensownie ustawione [socialclub.rockstargames.com] to dostajesz też wiadomość na maila, a jeśli jesteś na TeamSpeaku [tplc.qrix.eu] to ktoś osobiście Cię poinformuje. Nikt nie jest wywalany z ekipy od razu, z reguły musi upłynąć pewien okres czasu.
Nawet jeśli ktoś zostanie wyrzucony za niewidoczne statystyki lub aktywną inną ekipę to może bez problemu dołączyć ponownie (chyba że będzie ukrywał statystyki regularnie). To jest wyrzucenie na zasadzie mamy ograniczoną liczbę miejsc w ekipie (konkretnie 1000) i musimy wywalać ludzi którzy nie wiadomo czy grają bo mają ukryte statystyki więc jest to kwestia czysto techniczna ;)
Humalien Jan 25 @ 12:11pm 
Chciałbym dodać iż blokowanie gry przez bota powinno być poprzedzone wiadomością a nie odwrotnie. Mianowicie miałem dziś problem z dołączeniem do sesji, odsyłano mnie do supporta R* po czym dopiero po 4 godzinach dostałem wiadomość o złamaniu regulaminu (ukrycie informacji o profilu z wyjątkiem znajomych, gdzie regulamin zabrania, ukrywania informacji przed innymi członkami ekipy, nawet jeśli nie są twoimi znajomymi. Nie do końca mi się to podoba ale regulamin to regulamin). Zastosowałem się do zasad i nagle znów mogłem wczytywać sesje lecz gdybym nie odpalił Max Payne 3 i nie zauważył nieodebranej wiadomości na S.C. o niczym bym nie wiedział. (jeśli bot ekipowy nie ma aż takiej władzy, a ja jestem w błędzie, proszę o naprostowanie).
Qrix Jan 2 @ 4:19am 
Odnaleźć najlepiej się na TeamSpeaku [tplc.qrix.eu], dla nowych polecam również podsumowanie sposobów zarabiania [tplc.qrix.eu] ale wstępny zarobek pewnie pomogą Ci dziewczyny i chłopaki z TSa - np. udostępniając finał jednego z bardziej dochodowych napadów ;)
AlQu. Jan 1 @ 8:09am 
Jestem chętny do pomocy przy napadach ( Nie przy geniuszu zbrodni bądź elitarnych wyzwaniach ) 93lvl / Po więcej zapraszać do znajomych \