STEAM GROUP
The Polish Cartel TPLC-RGSC
STEAM GROUP
The Polish Cartel TPLC-RGSC
0
IN-GAME
24
ONLINE
Founded
September 26, 2016
Language
Polish
ABOUT The Polish Cartel

The Polish Cartel

Grupa graczy z ekipy The Polish Cartel na Social Clubie (Rockstar Games). Dołącz[socialclub.rockstargames.com]!

Możesz się z nami skontaktować w tym miejscu[tplc.qrix.eu].
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (59)
RECENT ANNOUNCEMENTS
📹 Winny - film ekipy
📹 Teledysk PRO8L3M stworzony przez członka TPLC
17 Comments
Qrix Jan 25 @ 1:01pm 
Bot wysyła ostrzeżenie co 5 godzin, jeśli masz to sensownie ustawione [socialclub.rockstargames.com] to dostajesz też wiadomość na maila, a jeśli jesteś na TeamSpeaku [tplc.qrix.eu] to ktoś osobiście Cię poinformuje. Nikt nie jest wywalany z ekipy od razu, z reguły musi upłynąć pewien okres czasu.
Nawet jeśli ktoś zostanie wyrzucony za niewidoczne statystyki lub aktywną inną ekipę to może bez problemu dołączyć ponownie (chyba że będzie ukrywał statystyki regularnie). To jest wyrzucenie na zasadzie mamy ograniczoną liczbę miejsc w ekipie (konkretnie 1000) i musimy wywalać ludzi którzy nie wiadomo czy grają bo mają ukryte statystyki więc jest to kwestia czysto techniczna ;)
Humalien Jan 25 @ 12:11pm 
Chciałbym dodać iż blokowanie gry przez bota powinno być poprzedzone wiadomością a nie odwrotnie. Mianowicie miałem dziś problem z dołączeniem do sesji, odsyłano mnie do supporta R* po czym dopiero po 4 godzinach dostałem wiadomość o złamaniu regulaminu (ukrycie informacji o profilu z wyjątkiem znajomych, gdzie regulamin zabrania, ukrywania informacji przed innymi członkami ekipy, nawet jeśli nie są twoimi znajomymi. Nie do końca mi się to podoba ale regulamin to regulamin). Zastosowałem się do zasad i nagle znów mogłem wczytywać sesje lecz gdybym nie odpalił Max Payne 3 i nie zauważył nieodebranej wiadomości na S.C. o niczym bym nie wiedział. (jeśli bot ekipowy nie ma aż takiej władzy, a ja jestem w błędzie, proszę o naprostowanie).
Qrix Jan 2 @ 4:19am 
Odnaleźć najlepiej się na TeamSpeaku [tplc.qrix.eu], dla nowych polecam również podsumowanie sposobów zarabiania [tplc.qrix.eu] ale wstępny zarobek pewnie pomogą Ci dziewczyny i chłopaki z TSa - np. udostępniając finał jednego z bardziej dochodowych napadów ;)
AlQu Jan 1 @ 8:09am 
Jestem chętny do pomocy przy napadach ( Nie przy geniuszu zbrodni bądź elitarnych wyzwaniach ) 93lvl / Po więcej zapraszać do znajomych \
Kotowsky◢ ◤ Jan 1 @ 7:04am 
Szukam osób do ucieczki z więzenia,po prostu dodaj ;)
Remik_To_Ziomal Oct 7, 2017 @ 12:11pm 
;( R.I.P [Bożków]