STEAM GROUP
Polskie Gry Komputerowe polskieGry
STEAM GROUP
Polskie Gry Komputerowe polskieGry
21
IN-GAME
159
ONLINE
Founded
May 28, 2013
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT Polskie Gry Komputerowe

Społeczność fanów polskich gier komputerowych!

Jaki mamy cel?

Wspieramy polskie produkcje i promujemy polskie tytuły, kupujemy polskie gry w najniższych cenach! Znajdziesz tutaj nowości na Steam Greenlight, a także najświeższe promocje na polskie gry! Dodatkowo przeczytasz tu najważniejsze newsy z branży polskich gier!

Zapraszamy również wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu gdzie znajdą się materiały takie jak recenzje, artykuły o grach, książkach, filmach i wiele więcej!
https://polskie-gry.pl/

W zakładce ogłoszenia znajdziesz najnowsze promocje i informacje.

Nie zapomnij dołączyć do nas na https://www.facebook.com/polskieGry! - jest już nas ponad 4 tysiące! Dzięki Tobie może być jeszcze więcej!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak kupować cyfrowe gry na Steam?

Przejście do opisu ->

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Strony z paczakami gier Steam do kupienia po niskich cenach:

Humble Bundle[www.humblebundle.com]
Groupees Bundle[groupees.com]
Indie Gala[www.indiegala.com]
Coin Play[coinplay.io]
Super Duper[www.superduperbundle.com]
Flying Bundle[flyingbundle.com]
Indie Royal[www.indieroyale.com]
Bundle Stars[www.bundlestars.com]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kilka szybkich, przydatnych linków:

Gry na Steama za darmo[lowcygier.pl]
Darmowe Indyki[www.thefreebundle.com]
Steam Gifts[www.steamgifts.com]
Steam Trades[www.steamtrades.com]
Is There Any Deal?[isthereanydeal.com]
Konkursy Gracza[www.konkursy-gracza.pl]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz jakieś pytania, problemy, sugestie...

Komentuj. Reklamuj. Rozpoczynaj dyskusję.
Brakuje jakiejś gry na Naszej liście? Poinformuj Nas.
Jesteś nowym producentem? Daj Nam znać. Pomożemy!
Aktywnie wspieraj społeczność polskich graczy i producentów!
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (37)
STEAM CURATOR
Polskie Gry Komputerowe reviews
"Polskie hity na steamie"
Here are a few recent reviews by Polskie Gry Komputerowe
36 Comments
Justyna Aug 27, 2017 @ 11:37am 
Wielkimi krokami zbliża się premiera naszej najnowszej gry Farm Manager 2018.
Jak wam się podoba?
Pomóżcie nam podbić statystyki i jeśli możecie to dodajcie ją do swojej listy życzeń na Steam ;)
http://store.steampowered.com/app/495560
¡(★)`K4rol7(★)¡ Apr 22, 2017 @ 3:15pm 
Zapraszam do świeżo założonej przezemnie grupy steam. Chciałbym jakoś zrzeczyć osoby grające w gry Ubisoftu. Zapraszam http://steamcommunity.com/groups/graczezuplay
corpixgames Mar 9, 2017 @ 3:28am 
Zapraszam do głosowania na grę Dinosis Survival - Strzelanka TPP z dinozaurami dla jednego gracza:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=871426892
Potrzebujemy Waszego wsparcia.
FrozenShade666 Feb 28, 2017 @ 12:09am 
@pz-askalon no to z przyjemnością informuję, że wystartowaliśmy z Greenlight!

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=870575498
Arek 'pz-askalon' Grasela Feb 15, 2017 @ 6:21am 
@FrozenShade666 Czekamy z niecierpliwością i zachęcamy do podsyłania wszelkiego info! :)
FrozenShade666 Jan 18, 2017 @ 5:41am 
Cześć. Wkrótce na Greenlight, na razie jako koncepcja - rzućcie okiem, prosimy o uwagi i komentarze.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=484818958
21
IN-GAME
159
ONLINE
0 IN CHAT
Enter chat room
Founded
May 28, 2013
Language
Polish
Location
Poland 
ASSOCIATED GAMES