STEAM GROUP
Polish Flashpoint Community PFC-OFP
Membership by invitation only
STEAM GROUP
Polish Flashpoint Community PFC-OFP
0
IN-GAME
3
ONLINE
Founded
June 8, 2014
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT Polish Flashpoint Community

PFC, w skrócie Polish Flashpoint Community, to otwarta społeczność zrzeszająca polskich graczy ARMA: COLD WAR ASSAULT (znane też jako OPERATION FLASHPOINT).

PFC powstało w celu organizacji wciąż aktywnej, polskiej części sceny ARMA:CWA. Naszym priorytetem jest wspólna zabawa w trybie gry wieloosobowej. W tym celu uruchomiliśmy dedykowany serwer gry, który jest miejscem spotkań graczy z Polski, jak i z zagranicy. Powstała również ta strona internetowa i forum, na którym prowadzone są dyskusje na różne tematy związane z grą. PFC nie jest bierne i będzie, poza codziennymi niezobowiązującymi grami, organizować rozgrywki w formie pojedynczych misji wieloosobowych, bądź ich całej serii składających się na większą całość (kampanię). PFC nie jest odizolowane i prowadzi żywe i przyjacielskie kontakty z innymi grupami i klanami serii ARMA.

Nie jesteśmy klanem, nie jesteśmy grupą, jesteśmy społecznością. Co to oznacza w praktyce? Dołączyć może do nas każdy gracz, nawet taki należący już do jakiegoś klanu, bądź grupy. Członkostwo w PFC w żaden sposób nie koliduje z przynależnością do innego klanu bądź grupy, ponieważ cel istnienia i działalności PFC jest zupełnie inny od wyżej wymienionych. Liczymy na pełne zrozumienie liderów klanów i grup, którzy nie będą traktować nas jak konkurencję, lecz pierwiastek skupiający całą polską scenę ARMA:CWA.

http://community.bistudio.com/wiki/Polish_Flashpoint_Community
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (3)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Koniec FDF! Nadchodzi nowy mod!
Kampania [09] FDF PARATROOPERS 2005 - szczegóły sesji nr 4.!
VIEW ALL (16)
GROUP MEMBERS
0
IN-GAME
3
ONLINE
14 IN CHAT
Enter chat room
Founded
June 8, 2014
Language
Polish
Location
Poland