STEAM 组
Łowcy Gier Łowcy Gier
STEAM 组
Łowcy Gier Łowcy Gier
2,513
游戏中
14,880
在线
成立于
2012年11月8日
语言
波兰语
关于 Łowcy Gier

Łowcy Gier

Łowcy Gier to serwis, mający za zadanie agregowanie i selekcję najciekawszych promocji na gry video. Informujemy o najlepszych cenach zarówno w dystrybucji pudełkowej, jak i cyfrowej. Za nic mamy podziały, piszemy o PC, smartfonach i wszystkich konsolach. Mamy na uwadze zarówno hardcore’owców przechodzących po kilka strzelanek i RPG-ów miesięcznie, hipsterów uwielbiających wszystko co niezależne, jak i kury domowe, skaczące w rytmie „Moves Like Jagger” przed Kinectem. Staramy się to robić jak najszybciej, by nic ciekawego nie przeszło wam koło nosa. Jesteśmy w tym najlepsi.

https://lowcygier.pl/

Łowcy Gier Bazar

Po ostatnim Humble Bundle pozostało Ci kilka zalegających kluczy Steam? Chcesz pozbyć się tytułów, w które i tak byś nie zagrał? Wystaw ofertę sprzedaży/wymiany na naszym Bazarze :) Na pewno znajdzie się gracz, który z wielką chęcią za nie zapłaci.

Bazar to miejsce gdzie bez żadnych ukrytych opłat możecie kupować oraz sprzedawać klucze Steam, Origin, Uplay, GOG, Battle.net. Rejestracja dostępna jest dla wszystkich użytkowników z kontem Steam.

https://bazar.lowcygier.pl/
热门讨论
STEAM 鉴赏家
Łowcy Gier 的评测
"Cześć, tu Jerry z Lowcygier.pl. Jesteśmy największym portalem o promocjach na gry wideo w Polsce i chcemy polecić Wam Czarne Perły, za którymi warto rozglądać się na wyprzedażach lub w bundlach."
这些是 Łowcy Gier 最近撰写的评测
45 条留言
remike GG.deals 2017年2月9日上午5:38 
Wszystkie osoby zainteresowane handlem kluczykami zapraszam na naszą nową platformę, Łowcy Gier Bazar - https://bazar.lowcygier.pl/

Można tam sprzedać/zakupić kluczyki z Humble Bundle i innych serwisów. Cokolwiek macie na zbyciu. Bazar jest w 100% darmowy + każdy może się zarejestrować :)
remike GG.deals 2017年1月19日下午3:30 
Od tego momentu pisanie komentarzy w tej grupie nie będzie już możliwe. Każdego dnia ściana zawalona jest linkami do stron bukmacherskich, autoreklamą, reflinkami i ogólnie spamem.

Jeżeli ktoś chce podyskutować to zapraszam na nasze forum dyskusyjne - https://lowcygier.pl/forum/

Osoby chcące pohandlować kluczami zapraszamy na Bazar, który zostanie otwarty na dniach - https://bazar.lowcygier.pl/

Jeśli z kolei chcecie skontaktować się z modem, to zróbcie to za pomocą formularza kontaktowego na stronie Łowców.

Dzięki za zrozumienie :)
UltimaCS 🍄 🌈 🍉 🍂 2016年12月31日上午8:00 
Could you please remove all the spammers and scammers?
© VitaminaC ® 2016年12月26日上午11:49 
Zapraszam wszystkich chetnych do grupy co graja i nie graja w MISCREATED

http://steamcommunity.com/groups/Miscreatedunofficial
ewenement 2016年12月24日上午3:38 
Wesołych Świąt wszystkim!
ania25s 2016年12月13日上午10:58 
hejka
查看全部 (61,485)
组成员
管理员
版主
2,513
游戏中
14,880
在线
631 聊天中
进入聊天室
成立于
2012年11月8日
语言
波兰语