STEAM GROUP
Liberty Jailbreak [7/24 JAİL] LibertyJB
STEAM GROUP
Liberty Jailbreak [7/24 JAİL] LibertyJB
8
IN-GAME
48
ONLINE
Founded
September 11, 2020
ABOUT Liberty Jailbreak [7/24 JAİL]

🔺Liberty Jailbreak [7/24 JAİL] | youtube.com/akosetr🔺

🔷 「Hakkımızda」 🔷
2019 yılında "7/24 JAİL" sloganıyla kurulmuş saygılı sevgili bir aile ortamı yaratmayı hedefleyen bir oluşum . Sizi çıkarları amacında kullanan KURUCULAR yerine artık emeklerinizin karşılığını daha fazlasıyla veren bizler varız (size değer veriyoruz) . Sizlere serverimizi , eklentiler veya haritalarla tanıtmıyoruz ortamımız ile tanıtmaya çalışıyoruz ve bu konuda iddialıyız gelin ve bizi bu yepyeni oluşumu tanıyın . Minimum pluginle size eğlenceyi nasıl yaşayabileceğinizi göstereceğiz amacımız sadece saygı sevgi çerçevesinde EĞLENMEK . Oyuncularımızı önemsediğimiz için her hafta bir sürü etkinliklerimiz olacak Nitro başta olmak üzere artık ödüllere doyacaksınız . Sizleri de bu yeni oluşumda aramıza bekliyoruz gelin ve gerçek eğlenceyi tadın.^^

🔷 「Sunucu Bilgilendirme」 🔷
Liberty
Jailbreak
İp Adresi
95.173.172.19 / jb.libertycsgo.online
Slot
64
Lokasyon
Türkiye [Pingsiz oyun keyfi]

🔷 「LİBERTYİLETİŞİM」 🔷
📌 Soru / Görüş / Öneri / Şikayet için kurucu/yönetim ekibine ulaşabilirsiniz. 📌Websitemiz üzerinden yetki başvurusu yapabilirsiniz [https://libertycsgo.online/] 📌 İletişim için Discord sunucumuza gelebilirsiniz. [https://discord.gg/libertyjb] 📌 Steam grubumuza katıldıktan sonra oyun içinde tag kullanmak için " cl_clanid 38725396 " kodunu consola yazmalısınız.

✅ 「Şahsi」 ✅

✅ 「Şahsi」 ✅
discord
Eto#5278✅ 「Şahsi」 ✅
discord
! ElexTus#0001

POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (2)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Liberty Jailbreak Duyuru
YENİ DİSCORD ADRESİMİZ AÇILDI
16 Comments
ᴛɪᴢʏ Dec 13, 2020 @ 3:07am 
Bu sunucu Türkiye'nin en iyi sunucusu diyebilirim hatta dünyanın bile olabilir sohbet ortamından tut zevkine kadar en sevdiğim ve oynadığım bol vakit ayırdığım bir sunucu sizde bunu görüyorsanız kaçırmayın girin eğlenin hele hele eklentileri pluginleri insanı kendinden geçiriyor haritaları o kadar iyi ki anlatamam o kadar diyecek kelime var ama sığdırmam anlatarak. Yetkililer ise çok nazik ve beyefendi birileri. Bu sunucu yüzümüzü asla kara çıkarmıycak aynı şekilde yeni gelenler içinde (: <3 <3 <3 LİBERTY AİLESİ HERKESİ BU SUNUCUYA BEKLİYORUM <3 <3 <3
VreqqZ Dec 11, 2020 @ 8:17am 
Liberty ailesine katıldığımdan beri güzel günlerim geçti hem komik hem eğlenceli anlarım çok oluyo iyi insanlar tanıdım liberty ailesi çok iyisin daha da iyisini hakediyor LİBERTY AİLESİ SEVİLİYOSUN !!!!
Belalı Xydra (伝説) Dec 11, 2020 @ 4:53am 
liberty güzel bir sunucu küfür olsada ara sıra güzel bir server
belalipeek Halleder ⚡ Dec 11, 2020 @ 4:31am 
Liberty Jailbreak gördüğüm cidden en iyi sunucu say say bitmeyen pluginleri haritaları vb. gibi şeyler tek bir kişi tarafından yapılmış ve hatasızdı.Yetki alımları etkinlikler logo dc heryerde en samimi insanlar var.Konuşmaları güzel insanlar var.Türkiye'de en iyi jb sunucusu deseler yemin ederek bunun oldugunu söylerim.
Hayred Dec 11, 2020 @ 3:55am 
liberty muck muck
akose Dec 11, 2020 @ 3:45am 
CASTERİN YORUMU :
Bence liberty benim gördüğüm en can dostu güvenilir ve asla yüzümüzü kara çıkartmicak bir aile.Bizim peşimizi bırakıp başka yerlere giden ve doğru yaptığını sanan arkadaşlarımız adına utanıyorum.Onlar başka yerlere gitsede bizim kadar can dostu bir ortam kuramazlar.Ne demişler gelene git gidene kal denmez.Sonuçta biz kolay değil zor olanı başarmayı severiz ve onun için gölümüz bu kadar zengin.
VIEW ALL (216)
GROUP MEMBERS
Administrators
Moderators
8
IN-GAME
48
ONLINE
40 IN CHAT
Enter chat room
Founded
September 11, 2020