STEAM GROUP
iTrucks.pl iTrucksPL
STEAM GROUP
iTrucks.pl iTrucksPL
7
IN-GAME
29
ONLINE
Founded
February 11, 2017
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT iTrucks.pl

iTrucks PL

- American Truck Simulator
- Euro Truck Simulator 2
- On The Road
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (177)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Euro Truck Simulator 2 Aktualizacja 1.33 Open Beta
Euro Truck Simulator 2 Update 1.33 Open Beta

Część naszej hardkorowej społeczności fanów od wieków prosi nas, byśmy zaangażowali ich w testowanie naszych gier, aby umożliwić im zobaczenie wcześniejszej wersji. W ubiegłym tygodniu zdecydowaliśmy się na małą próbę i wydaliśmy eksperymentalną wersję beta aktualizacji ETS 1.33. To była gra, która nie została jeszcze uznana za wystarczająco stabilną dla publicznej wersji beta na dużą skalę, ale posiadanie większej ilości informacji zwrotnych na jej podstawie byłoby dla nas korzyścią, gdybyśmy mogli szybciej identyfikować potencjalne problemy, mając więcej uwagi na temat nowych funkcji. Zapowiedzieliśmy to tylko na naszym forum[forum.scssoft.com] i liczyliśmy na Was. Ilość informacji zwrotnych dowiodła, że był to udany eksperyment, zauważając pewne problemy z tym wczesnym okresem, które zdecydowanie nam pomogły.

Dzięki temu doświadczeniu możemy rozważyć dodanie kolejnego kroku do naszego regularnego testowania. Zawsze zaczynamy od wewnętrznych bet i kontynuujemy najpierw przez zamknięty test beta z naszą docenioną stabilną kadrą zaufanych testerów ochotników. Teraz nowy krok może być wciąż surową eksperymentalną wersją beta dla najbardziej odważnych z was, zanim dotrzemy do szeroko nagłośnionej, otwartej wersji beta przed ostatnią aktualizacją gry.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w eksperymentalną wersję beta, teraz jesteśmy w stanie uruchomić aktualizację ETS2 1.33 Open Beta szybciej niż oczekiwano!

Ta aktualizacja zawiera kilka długo oczekiwanych funkcji, a także niektóre z najbardziej pożądanych naczep. Podwójna platforma to pierwsza z nich, teraz z możliwością zamiany na przyczepę kontenerową. Z tym również pochodzi Krone Boxliner, dla właścicieli Krone DLC. Kolejnym bardzo wymagającym dodatkiem jest przyczepa do przewozu cegieł - wielki biały wieloryb wśród przyczep - który teraz można dodać do floty. To oczywiście pozbawi cię radości z "polowania" na targ frachtu - wybór należy do Ciebie :)

Zmiany w systemie powodują również pewne cechy, których niecierpliwie oczekiwano od dłuższego czasu. Generalnie najważniejsza jest opcja profilu w chmurze Steam. Żadnych profili utraconych lub usuniętych przez pomyłkę! Koniec z utrzymywaniem profili zapisanych na dysku flash dla osób grających na więcej niż jednym komputerze! Podczas gdy ta funkcja wymaga więcej testów, mamy nadzieję, że wkrótce zapewnimy bezpieczne miejsce do przechowywania Twoich profili.

Ostatnia, ale nie najmniej ważna lista żądanych funkcji, daje ci szablony konfiguracji ciężarówek i przyczep do wielokrotnego użytku. Ta funkcja powinna ułatwiać życie, a przynajmniej taką nadzieję, dla wszystkich - ale szczególnie dla tych, którzy lubią mieć całkowicie zunifikowaną flotę ciężko zmodyfikowanych ciężarówek. Jesteśmy pewni, że właściciele flot składający się z kilkudziesięciu ciężarówek i przyczep zgodzą się :)

A dodatki nie kończą się na tym. Mówi się, że deszcz ma uspokajający efekt Zen (wielu naszych graczy odczuwa kojące doświadczenie po prostu przejeżdżając przez fajne krajobrazy w naszych grach), więc aby poprawić ten efekt, poprawiliśmy efekt graficzny deszczu. Krople deszczu na szkle powinny teraz wyglądać bardziej realistycznie. Mówiąc o punkcie widzenia kierowcy, powinieneś poczuć (i zobaczyć) poprawioną fizykę zaraz po uruchomieniu ciężarówki. Środek ciężkości dla prawie wszystkiego w grze został poprawiony, wraz z zawieszeniem, tłumieniem i hamowaniem. Staramy się znaleźć odpowiednią równowagę, aby jazda była przyjemna dla użytkowników kierownic i kontrolerów gier, a także dla graczy używających tylko klawiatury. Jazda platformą powinna być teraz inna, mam nadzieję na lepsze. Pomocne może być również dodanie nowego tasowania muzyki.

Aby zamknąć listę ważnych zmian, dodaliśmy parametr dla osób mających problemy z migającymi światłami. Wypróbuj inne ustawienia, pisząc g_disable_beacons 0/1/2 w konsoli. Mamy nadzieję, że jedno z nich dobrze Ci pasuje.

Ciesz się więc wszystkimi dodatkami, ale pamiętaj: to tylko otwarta wersja beta, a nie stabilna wersja publiczna - możesz więc napotkać błędy, niestabilność i załamania. To całkowicie w porządku, jeśli chcesz poczekać na ostateczne wydanie. Ale jeśli chcesz nam pomóc w szybszym przemieszczaniu się, doceniamy wszystkie opinie na naszym forum[forum.scssoft.com] i raporty o błędach w tej sekcji[forum.scssoft.com].

Jeśli chcesz wziąć udział w otwartej wersji beta, możesz znaleźć tę wersję w oddziale public_beta na Steam. Sposób dostępu do niego jest następujący: Klient Steam → BIBLIOTEKA → kliknij prawym przyciskiem na Euro Truck Simulator 2 → Właściwości → zakładka Betas → public_beta → 1.33 publiczny beta. Nie wymaga hasła.

ZMIANY:
 • Podwójne przyczepy z platformą ( wymagana skandynawia DLC )
 • Kupowane naczepy do przewozu kontenerów i cegieł (warianty platformy) oraz rynek ładunków
 • Profile oparte na chmurze Steam
 • Wielokrotnego użytku szablony konfiguracji ciężarówki i przyczepy
 • Udoskonalenia fizyczne (zawieszenie, tłumienie, hamowanie, COG)
 • Ulepszono zachowanie kropli deszczu na szkle
 • Tasowanie muzyki
 • Ustawienia lokalizacji nazw krajów i miast
 • g_disable_beacons (dla osób mających problemy z migającymi światłami, 0/1/2)
 • Krone Boxliner ownable ( wymagana Krone DLC )

MOD ALERT:
 • Ze względu na liczbę zmian większość modów będzie potrzebowała trochę pracy, aby nadrobić zaległości!Originally posted by iTrucksPL:
Pioras

Widokówki z Finlandii
Postcards from Finland

Finlandia jest jednym z wielu nowych krajów zawartych w nadchodzącym DLC "Beyond the Baltic Sea". Będziecie mogli przejechać przez bardziej zaludnione południowe obszary, gdzie odkryjecie największe miasta Finlandii, centra przemysłowe i gdzie żyje większość mieszkańców Finlandii. W tej chwili Finlandia jest jednym z najbardziej wysuniętych na północ terenów w świecie gry Euro Truck Simulator 2.

Niektórzy z Was mogą wiedzieć, że jeśli chodzi o transport drogowy w Finlandii, HCT będzie ważną częścią Waszego doświadczenia. Transport o dużej przepustowości (High Capacity Transport) jest obecnie jednym z mniej powszechnych rodzajów transportu towarowego w krajach europejskich. Do najciekawszych rodzajów HCT można zaliczyć zestaw - ciągnik siodłowy + naczepa z wózkiem dolly + naczepa. Mamy nadzieję, że te nowe informacje o nadchodzącej zawartości sprawią, że będziecie jeszcze bardziej podekscytowani. Nie możemy się już doczekać, aż przekroczycie granicę, by eksplorować dodatek Beyond the Baltic Sea i zobaczycie, co Was czeka!

https://store.steampowered.com/app/925580/Euro_Truck_Simulator_2__Beyond_the_Baltic_Sea/Originally posted by iTrucksPL:
Mobilek

17 Comments
KacperKWC • Key-Drop.pl Sep 28 @ 10:21am 
Heh..
Pioras Sep 28 @ 9:18am 
Za dużo słuchacie szmitka...
KacperKWC • Key-Drop.pl Sep 28 @ 5:23am 
Halo, halo ubojnia wjeżdża :P

Zapraszam do polubienia fanpage iTrucks.pl: https://www.facebook.com/iTrucks.pl.forum/
Pioras Jul 31 @ 4:49am 
Elo, co tu taka cisza?
kiełbasiarz Jul 12 @ 9:02am 
zapraszam do firmy dunitrans na virtual trucker pozdrawiam
KacperKWC • Key-Drop.pl Jun 23 @ 4:23pm 
Czerwcowe głosowanie na zdjęcie miesiąca trwa, serdecznie zapraszamy do głosowania!

GŁOSOWANIE (więcej zdjęć na forum): https://itrucks.pl/thread-2353.html
7
IN-GAME
29
ONLINE
9 IN CHAT
Enter chat room
Founded
February 11, 2017
Language
Polish
Location
Poland