GRUPPO DI STEAM
Home-Edition.eu Spolecznosc Home-Edition
GRUPPO DI STEAM
Home-Edition.eu Spolecznosc Home-Edition
1
IN GIOCO
19
ONLINE
Creato:
29 marzo 2009
Luogo
Poland 
INFORMAZIONI SU Home-Edition.eu Spolecznosc

Home-Edition.eu - Społeczność graczy

Witajcie!

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja.

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6. Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery.

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl.

Ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie Home-Edition.eu istnieje już od ponad roku. Na chwilę obecną posiadamy dwa serwery, FFA oraz DiabloMod, które przez większość czasu są pełne, co świadczy o popularności naszej sieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do grupy oraz na serwery.

Więcej na forum www.Home-Edition.eu
DISCUSSIONI POPOLARI
ANNUNCI RECENTI
Majówka przed nami! Spędź czas razem z nami!
KONKURS - zrób zdjęcie :D
1
IN GIOCO
19
ONLINE
2 IN CHAT
Entra nella chat
Creato:
29 marzo 2009
Luogo
Poland