STEAM GROUP
Holdfast : NaW - Polska HoldfastPL
STEAM GROUP
Holdfast : NaW - Polska HoldfastPL
1
IN-GAME
17
ONLINE
Founded
May 23, 2017
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT Holdfast : NaW - Polska

Holdfast: Nations At War - Polska

Walcz na wielu frontach w Holdfast: Nations At War - kompetytywnej grze multiplayer, pierwszoosobowej i trzecioosobowej strzelance osadzonej w okresie Wojen Napoleońskich.

Ruszaj do bitwy z ponad 150. graczami na jednym serwerze!

Walki Napoleońskie
Holdfast: Nations At War to strzelanka wieloosobowa online z widokiem pierwszoosobowym oraz trzecioosobowym. Rozgrywka koncentruje się na odpowiednim połączeniu pracy zespołowej z umiejętnościami indywidualnymi każdego gracza. Weź udział w historycznych starciach, prowadzonych przez najpotężniejsze kraje tego okresu, na lądzie jak i na morzu.

Walka Na Wielu Frontach
Dołącz do marynarki
Doświadcz bycia członkiem załogi na pokładzie żaglowca wojennego. Podnieś żagle, wystrzel z armat, sprawdź głębokość wody pod kilem i współpracuj z resztą załogi, aby utrzymać swój okręt na powierzchni!

Dołącz do armii lądowej
Współpracuj bezpośrednio ze swoim oddziałem podczas szturmowania wrogich fortyfikacji albo zostań na tyłach i zapewnij reszcie wsparcie artyleryjskie. Utrzyaj linię podczas bitew na otwartym polu i poprowadź swoich ludzi do zwycięstwa!

Klasy Postaci
Graj jako Kapitan, Marynarz, Żołnierz Piechoty Liniowej oraz wiele innych dostępnych klas! Każda z nich ma własne wyróżniające na tle innych cechy i zadania do wypełnienia, od których powodzenia zależeć może los całego zespołu. Zaimplementowany w Holdfast: NaW system dowodzenia oparty na wydawaniu rozkazów pozwala na intuicyjną grę zespołową, w której umiejętność gry w zespole każdego gracza jest równie ważna jak jego umiejętności indywidualne.

Wymagające Bitwy
Nie ważne czy prujesz z armaty, strzelasz z muszkietu albo może machasz mieczem - zawarte w Holdfast: NaW mechaniki gry opierają się na zasadzie "easy to learn, hard to master" (łatwo się nauczyć podstaw, ciężko osiągnąć perfekcję). Umiejętności gracza są wspierane precyzyjnym i opartym na odpowiednim wyczuciu czasu kierunkowym systemie walki wręcz.

Gra Kompetytywna
Ty i Twój zespół będziecie mieli wiele okazji na wypróbowanie swoich sił przeciwko innym grupom - zarówno w walkach turniejowych, jak i podczas innych wydarzeniach kompetytywnych. Szlifuj swoje umiejętności, bowiem Twoi oponenci zapewne już to robią!
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (100)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Imperium Rosyjskie już dostępne! 20% zniżki na Holdfast: NaW!
14 Comments
Grunejd Jul 5 @ 7:02am 
Witam, świeżo sformowany 1 Pułk Legii Nadwiślańskiej szuka oficerów, podoficerów oraz żołnierzy. Mamy kompanie fizylierską, woltyżerską oraz grenadierską dla najlepszych w melee. Jeśli jesteś zainteresowany to dołącz na nasz discord lub zaproś mnie do znajomych na steamie. Przyjmujemy każdege niezależnie od wieku, skilla lub płci. Discord: https://discord.gg/aSaB9Pj
[K10] Sellsword_Spasti May 2 @ 12:52pm 
Hello, I am creating a clan. If someone wants to join, please add me to my friends, I'm doing 50 -70 people!
EnDD Mar 21 @ 7:31am 
Cześć, jeżeli ktoś szuka kompanów do gry to śmiało pisać priv posiadamy serwer discord :P
Jan Henryk Dąbrowski Mar 7 @ 4:31am 
Dzień dobry poszukuję wraz z kolegą osób do naszego 15 regimentu do kontaktu na Discordzie
https://discord.gg/xm4s295
Czechu Jun 7, 2019 @ 10:00am 
Zaintersowanych grą w pułku zapraszam do kontaktu na Discorda lub bezpośrednio na steam.
https://discord.gg/59a8SQ5
Klakier Key-Drop.com Dec 28, 2018 @ 2:28am 
Cześć jestem nowy i szukam jakeigoś regimentu
VIEW ALL (298)
GROUP MEMBERS
Administrators
Moderators
1
IN-GAME
17
ONLINE
11 IN CHAT
Enter chat room
Founded
May 23, 2017
Language
Polish
Location
Poland