STEAM GROUP
Hexagon Community HexCom.cz
STEAM GROUP
Hexagon Community HexCom.cz
4
IN-GAME
47
ONLINE
Founded
January 10, 2016
Language
Czech
Location
Czech Republic 
ABOUT Hexagon Community

www.hexcom.cz | ...více než herní portál.

Hexagon Community (HexCom) je herní portál, který se zabývá veškerým videoherním průmyslem v České republice. Našimi prioritami je podpora rozvoje videoherního průmyslu a poskytování solidního prostředí a zázemí s férovým jednáním a přístupem ke všem hráčům. Vynikáme zejména kladením velkého důrazu na hráčské a společenské hodnoty. Při dodržování našich zásad poskytujeme, zejména členům HexCom, pomoc a mentoring při řešení situací (organizačních, herních atd.). Dále poskytujeme komunikační a herní servery pro provozování herních aktivit a zároveň nabízíme ideální prostředí pro osobní rozvoj. Jsme něco, co může v blízké budoucnosti prospívat naprosto každému, kdo se, byť jen zběžně, v tomto průmyslu pohybuje.
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (51)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Spuštění kampaně na Startovači
HexCom na Startovači!
Již 9. července spouštíme kampaň ve službě Startovač. Nezapomeňte se přidat do naší události na Facebooku, aby vám nic neuniklo! ➡️ www.fb.com/events/409665659539472

„Startovac.cz je platforma, která umožňuje financování Vašich projektů. Startovač s Vámi bude sdílet veškeré získané zkušenosti (stávající i ty co získáme). Budeme se snažit Vám pomoci s propagací. Budeme Vám dávat tipy a doporučení, jak Váš nápad úspěšně dovést ke zdárnému konci. Startovač není pouhou platební bránou.“

Hexagon Community (zkráceně HexCom) je multiherní portál, který se zabývá veškerým videoherním průmyslem v České republice a v rámci možností i na Slovensku, s prioritním zaměřením na podporu jeho rozvoje a poskytování solidního prostředí a zázemí s férovým jednáním a přístupem ke všem hráčům.

Vynikáme zejména kladením velkého důrazu na hráčské a společenské hodnoty. Při dodržování našich zásad poskytujeme, zejména členům HexCom – eSport, pomoc a mentoring při řešení situací (organizačních, herních atd.). Dále poskytujeme komunikační a herní servery pro provozování herních aktivit a zároveň nabízíme ideální prostředí pro osobní rozvoj.

Projevením podpory HexCom můžete podpořit rozvoj videoherního průmyslu v České republice obecně. Jsme něco, co může v blízké budoucnosti prospívat naprosto každému, kdo se, byť jen zběžně, v tomto průmyslu pohybuje. Můžeme zlepšit kvalitu zejména eSport scény zvýšením jejich standardů, jelikož rozšíříme jak videohry, tak eSport mezi širokou veřejnost. Je až ostudou, že srdce Evropy není centrem dění elektronických sportů. I to je jedna z mnoha věcí, kterou společným úsilím můžeme změnit.

VIEW ALL (10)
STEAM CURATOR
Hexagon Community reviews
"Zaměřujeme se všechny zajímavé tituly nehledě na žánr nebo popularitu."
Here are a few recent reviews by Hexagon Community
20 Comments
♥ ŠárinKaa ♥ Nov 17 @ 4:36am 
Kdo chce aby byl DeathGhoul admin ??!!
Ing. Kubad#TANK Apr 29 @ 3:10pm 
Všechny žádosti probíhají na fóru
•●krepes●• Apr 23 @ 10:05am 
Cs muzu se stát adminem odpovět mi napis na profil.:steamhappy:OK ?
JusT Skylake Feb 11 @ 12:26pm 
skr
Chad Thundercock Dec 17, 2017 @ 2:12pm 
Bump
Haxedus Aug 4, 2017 @ 5:10am 
Ahoj, můžeme v nejbližší době zkusit a uvidíme jak se chytne.
4
IN-GAME
47
ONLINE
8 IN CHAT
Enter chat room
Founded
January 10, 2016
Language
Czech
Location
Czech Republic