STEAM GROUP
GökBörü VTC GB-VTC
STEAM GROUP
GökBörü VTC GB-VTC
6
IN-GAME
30
ONLINE
Founded
April 17, 2022
Language
Turkish
Location
Turkey 
ABOUT GökBörü VTC

GökBörü VTC

Berk tarafından 3 Temmuz 2019'da kurulan GökBörü VTC, Türkiye de doğrulanan ilk sanal kamyonculuk şirketidir. GökBörü VTC'nin yaratacağı ana moral bir aileye sahip olmaktır. Diğer kamyoncularla birlikte sosyalleşebileceğiniz, takılabileceğiniz ve kamyon sürebileceğiniz yer. Bir kamyoncu için gerçek bir ev. Türkiye'den gelse bile, GökBörü VTC son zamanlarda oyunun uluslararası alanında daha fazla yer alıyor ve dünya çapında daha fazla sürücü arıyor.

Şimdiye kadar başardığımız her şey, muhteşem kamyoncularımız ve GökBörü VTC personelimiz olmadan yapılamadı. Herkesin sıkı çalışması sayesinde, 100'den fazla üyeyle bir aile ruhu elde ettik.

GökBörü VTC şu anda üyeleri için 1 haftalık konvoya ev sahipliği yapıyor. Bu konvoyların yanı sıra, ortak şirketlerimizin konvoylarına katılıyoruz, bu da programımızı haftada 2-3 konvoyla çok yoğun hale getiriyor. Ayrıca aylık bir takvim hazırlıyoruz, böylece sürücülerimiz programlarını buna göre ayarlayabilir. Her zaman konvoyu yönetmeye ve barındırmaya hazır konvoy Yönetim personelimiz var ve sosyal medya sayfalarımızda harika hikayelerimizi ve anılarımızı yayınladığımız kendi medya personelimiz var.

Ayrıca, personellerimizin yeni sürücüleri gözlemlediği ve sürüş becerileri ile üretken geri bildirimler verdiği, aylık istatistikleri tuttuğu ve bunları Discord sunucumuzun içinde paylaştığımız bir sürücü yönetimi sistemi oluşturduk.

Kamyon taşımacılığının yanı sıra, aile ruhumuz sayesinde, üyelerimiz birlikte aile ruhumuzu daha da artıran başka oyunlar da oynuyoruz.
Founded by Berk at 3 July 2019, GökBörü VTC is the very first Virtual Trucking Company from Turkey that gained Verification. GökBörü VTC's main morale to be created is to have a family. Where you can socialize, hang out and drive trucks together with fellow truckers. True home for a trucker. Even it is originated from Turkey, GökBörü VTC is recently more engaged in international area of the game and looking more drivers across the globe.

Everything we accomplished so far, couldn't be done without our amazing truckers and staff of GökBörü VTC. Thanks to everyone's hard work, we achieved a family spirit with over 100 members.

GökBörü VTC is currently hosting 1 weekly convoy for their members. Apart from those convoys, we join our partner companies' convoy's which makes our schedule very busy with 2-3 convoys in a week. We also make a monthly calendar so our drivers can arrange their schedule accordingly. We always have our Convoy Management Staff ready to manage and host a convoy and we have our own Media Staff where we publish our amazing stories and memories in our Social Media pages.

We also created a Driver's Manager system where our new staff observes the drivers and gives them productive feedback with their driving skills as well as keeping monthly statistics and sharing them within our Discord.

Apart from trucking, thanks to our family spirit, our members also play other games together which increases our family spirit even more.

Website[gokborutm.com]
Discord[discord.gokborutm.com]
TruckersMP[truckersmp.com]
POPULAR DISCUSSIONS
7 Comments
! MЯ. KØBΛ Nov 25, 2022 @ 5:11am 
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
M.Tunar Oct 1, 2022 @ 12:53pm 
Auuuuuuuuu
Hyderr Jul 23, 2022 @ 5:46am 
<333
IamBlaze May 1, 2022 @ 1:32am 
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
YiğitDağlı16 Apr 20, 2022 @ 6:24am 
Auuuuuuuuu
M.Kozan Apr 18, 2022 @ 4:53am 
Auuuuuuuuu!!!
6
IN-GAME
30
ONLINE
24 IN CHAT
Enter chat room
Founded
April 17, 2022
Language
Turkish
Location
Turkey