STEAM GROUP
GAMERCUP.NET GAMERCUP.NET
STEAM GROUP
GAMERCUP.NET GAMERCUP.NET
7
IN-GAME
39
ONLINE
Founded
May 7
Language
Turkish
Location
Turkey 
ABOUT GAMERCUP.NET

GAMERCUP.NET - REKABETÇİ PLATFORMU [ 1v1 - 5v5 oyun modları || Oyun oyna ödül kazan! || 128TICK Sunucular | !ws !knife !glove aktif ]

GAMERCUP NEDİR?

- Gamercup, oyun oynadıkça kazandıran muhteşem ödüllerle dolu bir rekabetçi oyun platformudur. Tamamıyla ücretsizdir, oynamak için sadece steamla giriş yapıp oyun aratmanız yeterlidir.
→ Nasıl Oynanır? * Sizlerde bu ödülleri kazanmak için sitemize girin ve "GİRİŞ YAP" butonuna tıklayıp steamla girişinizi doğrulayın ve kaydınız tamamlandı. * Sol tarafta bulunan menüden "OYUNA GİR" butonuna tıklayınız. * İstediğiniz oyun modunu veya haritayı seçin ve oyun sırasına girdiniz. * İster arkadaşlarınızla lobi oluşturup oynayabilirsiniz isterseniz de diğer oyuncularla eşleşebilirsiniz.
→ Çalışma Stili * Siteden oyun modunuzu[1v1-5v5] seçin ve sıraya girin veya lobi oluşturun. * Artık sıradasınız, yeterli oyuncu sağlandığında oyun bulacak ve harita seçme ekranı gelecektir * Harita seçimi, tüm oyuncular haritaları oylar ve en çok oy alan harita oynanır. * Harita belirlendikten sonra sunucu açılacak ve size ip adresiniz verecektir.
→ Ödül nasıl kazanırım? * Sitemizde oyun sırasına girip oyun kazandıkça lig puanı ve gcoin kazanırsınız, bu gcoinlerle, ödüller kısmında bulunan ödülleri satın alabilirsiniz. * NOT: Ödülleri satın almadan önce profilde bulunan bilgilerinizi giriniz veya güncelleyiniz. ∟ Ödüllerimiz için https://gamercup.net/gifts
→ Sunucularımız özellikleri * İstanbul lokasyonludur. 128Tickrate kalitesindedir. * Tüm sunucularımızda !ws !knife !glove aktiftir. * Tüm oyunlarınız aktif olarak demo kaydı alınmaktadır.
→ Isınmak mı istiyorsunuz? * DM1: DM.CS.Center & dm.gamercup.net & 45.10.56.250 * DM2: DM2.CS.Center & dm2.gamercup.net & 45.10.57.150 * DM3: DM3.CS.Center & dm3.gamercup.net & 45.10.57.112 ∟ Sunucularımız hepsinde !ws !knife !glove vardır, 128TK-FFA'dır. Tüm sunucularımız CS.Center tarafından sağlanmaktadır.
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (561)
GROUP MEMBERS
Administrators
7
IN-GAME
39
ONLINE
38 IN CHAT
Enter chat room
Founded
May 7
Language
Turkish
Location
Turkey