STEAM GROUP
GAMERCUP.NET GAMERCUP.NET
STEAM GROUP
GAMERCUP.NET GAMERCUP.NET
17
IN-GAME
156
ONLINE
Founded
May 7, 2020
Language
Turkish
Location
Turkey 
ABOUT GAMERCUP.NET

GAMERCUP.NET - REKABETÇİ PLATFORMU [ 1v1 - 5v5 oyun modları || Oyun oyna ödül kazan! || 128TICK Sunucular | !ws !knife !glove aktif ]

GAMERCUP NEDİR?

- Gamercup, oyun oynadıkça kazandıran muhteşem ödüllerle dolu bir rekabetçi oyun platformudur. Tamamıyla ücretsizdir, oynamak için sadece steamla giriş yapıp oyun aratmanız yeterlidir.
→ Nasıl Oynanır? * Sizlerde bu ödülleri kazanmak için sitemize girin ve "GİRİŞ YAP" butonuna tıklayıp steamla girişinizi doğrulayın ve kaydınız tamamlandı. * Sol tarafta bulunan menüden "OYUNA GİR" butonuna tıklayınız. * İstediğiniz oyun modunu veya haritayı seçin ve oyun sırasına girdiniz. * İster arkadaşlarınızla lobi oluşturup oynayabilirsiniz isterseniz de diğer oyuncularla eşleşebilirsiniz.
→ Çalışma Stili * Siteden oyun modunuzu[1v1-5v5] seçin ve sıraya girin veya lobi oluşturun. * Artık sıradasınız, yeterli oyuncu sağlandığında oyun bulacak ve harita seçme ekranı gelecektir * Harita seçimi, tüm oyuncular haritaları oylar ve en çok oy alan harita oynanır. * Harita belirlendikten sonra sunucu açılacak ve size ip adresiniz verecektir.
→ Ödül nasıl kazanırım? * Sitemizde oyun sırasına girip oyun kazandıkça lig puanı ve gcoin kazanırsınız, bu gcoinlerle, ödüller kısmında bulunan ödülleri satın alabilirsiniz. * NOT: Ödülleri satın almadan önce profilde bulunan bilgilerinizi giriniz veya güncelleyiniz. ∟ Ödüllerimiz için https://gamercup.net/gifts
→ Sunucularımız özellikleri * İstanbul lokasyonludur. 128Tickrate kalitesindedir. * Tüm sunucularımızda !ws !knife !glove aktiftir. * Tüm oyunlarınız aktif olarak demo kaydı alınmaktadır.
→ Isınmak mı istiyorsunuz? * DM1: DM.CS.Center & dm.gamercup.net & 45.10.56.250 * DM2: DM2.CS.Center & dm2.gamercup.net & 45.10.57.150 * DM3: DM3.CS.Center & dm3.gamercup.net & 45.10.57.112 ∟ Sunucularımız hepsinde !ws !knife !glove vardır, 128TK-FFA'dır. Tüm sunucularımız CS.Center tarafından sağlanmaktadır.
POPULAR DISCUSSIONS
< >
4 Comments
Taen Feb 7 @ 12:12pm 
abiiii
vulcan ironhand Jan 7 @ 8:02am 
ben de aynı sorunu yaşıyorum
oxy Jan 7 @ 7:45am 
Merhabalar sitenizde lobi kurarken sorun yaşıyorum, lobiyi kurduktan sonra rakip aranıyor diyor ve sürekli sayfayı yeniliyor. Oturum kapattım açtım telefondan siteye girdim her yolu denedim fakat sorun düzelmedi hesapla alakalı bir sıkıntı oluştu. Arkadaşlarımla 5v5 atmak istiyorum siteniz üzerinden fakat kullanamıyorum rica etsem yardım edebilir misiniz?
VIEW ALL (3,436)
GROUP MEMBERS
Administrators
17
IN-GAME
156
ONLINE
239 IN CHAT
Enter chat room
Founded
May 7, 2020
Language
Turkish
Location
Turkey