STEAM GROUP
'' Game List '' *GAMELIST*
STEAM GROUP
'' Game List '' *GAMELIST*
4
IN-GAME
27
ONLINE
Founded
January 1, 2017
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT '' Game List ''

O nas

Gamelist.pl - to lista serwerów online przeróżnych gier. Obsługujemy wiele tytułów najnowszych jak i tych starszych. Oferujemy płatną reklamę bustowanie serwerów i polecanie ich na naszej liście. Potrzebujesz wygenerować banner ze statystykami serwera i obecnym statusem? To nie problem zapraszamy na nasza witryne www.gamelist.pl Oprócz serwerów możecie również zareklamować swoje strony po przez bannery 270x90px. Więcej informacji na ten temat u administracji grupy. Jesteś graczem szukasz serwera do gry? Gamelist to coś dla Ciebie.


Oferujemy:

- Reklame serwerów gier,
- Pozycjonowanie stron internetowych,
- Realizacje stron www oraz for sieci serwerów itp,
- Realizacja cms'ów i oprogramowania webowego,
- Wykonywanie grafiki stron internetowych, wizytówek i logo,
- Sprzedaż serwerów gier przez hosting www.hostplay.pl więcej po kontakcie,
- Konfigurujemy serwery do cs 1.6 i cs go
- Jeżeli nie ma czegoś na liście pisz na pewno się dogadamy ;)


*Legenda*
Kiedy byłem mały. Moja babcia opowiadała mi Historie o magicznych portalach. Historie o miejscach w których promowało sie swój serwer, można było zbudować wyjątkową sięć, grafikę. Obsługa była wyjatkowa. W miejscu w którym co chwila wprowadzano nowe rzeczy.Nowe aktualizacje. Nigdy nie wierzyłem w tą Historie. Do czasu gdy zobaczyłem Gamelist.pl.
To portal, którego nie tkneły koszmary zgorszenia. Obszarem porównywalne do samego Gametrakera starego czy Csseti w jednym. W Gamelist.pl ludzie wiąda spokojne i zadowolone życie. Promują swoje serwery ciesząc sie graczami, przygladają sie dokładnie statystykom, dbając o swoje serwery.Portal cały czas sie ulepła po tej stronie Polski. To miejsce w którychm nie sposób sie nudzić. Gametraker proszący sie o podpiecie do naszej bazy. Dokładne wykresy czekające dla graczy i mnóstwo opcji proszacych sie o zapoznanie. Tutaj człowiek nigdy sie nie zawiedzie, nigdy nie zostanie sam xd. i zawsze znajdzie kogos kto mu doradzi w sprawie sieci lub serwera :)
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (3)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Darmowe zawody do cs go .Nagroda to 3000 zł :)
VIEW ALL (182)
GROUP MEMBERS
Administrators
Moderators