STEAM GROUP
XCOM Multiplayer Club XCOM_MClub
STEAM GROUP
XCOM Multiplayer Club XCOM_MClub
0
IN-GAME
1
ONLINE
Founded
July 21, 2018
Language
Czech
Location
Czech Republic 
ABOUT XCOM Multiplayer Club

XCOM Multiplayer Club

Ptáte se, co vám může nabídnout multiplayer ve hře, která je celá založena na své kampani a jeho příběhu?

1) Máte možnost vyzkoušet si hru za ty “špatné”, slizké Alieny, kterých je spoustu druhů, každý z nich má své vlastní unikátní skily a vyžaduje jiný přístup k boji. Nebudete tak odkázaní pouze na střelbu a vrhání granátů, oproti "nudným" pozemšťanům se vám v multiplayeru otevírá celá plejáda nejzákeřnějších dovedností, od plivání nejrůznějších toxinů a jedů, ovládání cizí mysli, teleportace, klonování, vysávání, krtkování, infikování, vystřelování chameleoních jazyků, škrcení hadími těly, čtvrcení drápy, zombifikaci, až po metamorfózu, xenózu a spoustou dalších zábavných metod likvidace přemnožených samolibých pozemšťanů.

2) Každý živý hráč přistupuje k pojetí používání těchto alieních dovedností různě na rozdíl od AI a každý si skládá svoje komando z jiných druhů slizáků a jejich kombinací. To zaručuje, že každý online zápas je svým způsobem vždy unikátní.

3) Je to nesrovnatelně napínavější opatrně postupovat se svým komandem lesem, podle zvuků při soupeřově skrytém tahu odhadovat, jestli má něco kráčejícího, plazícího, cupitajícího nebo létajícího a odhadovat, kudy se vás asi snaží obejít po křídle, nebo kdy se vám přímo za zády vyhrabe ze země vřeštící Chrysalid, aby do vás napumpoval svoje zárodky. To je prostě naprosto nesrovnatelné s předvídatelným chováním AI jednotek v kampani, které pouze čekají, až aktivujete přiblížením nějaký jejich triger, aby vám vyběhlo čelně naproti.


Také vás ale rozčilují dlouhé desítky minut, které musíte čekat, než se někdo připojí na multiplayer? Nebo si chcete najít české protihráče, se kterými můžete testovat účinnost různých squad-layoutů? Pojďme si tedy ten multiplayer trochu zorganizovat a třeba si předem domluvit čas a podmínky online zápasů.

V případě potřeby je zde i diskusní fórum (nejen) o XCOM:
https://www.tapatalk.com/groups/virtualnipilot/xcom-serie-f50/
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (4)
GROUP MEMBERS
Administrators
Members
0
IN-GAME
1
ONLINE
0 IN CHAT
Enter chat room
Founded
July 21, 2018
Language
Czech
Location
Czech Republic