STEAM GROUP
TauriGaming TauriGaming
STEAM GROUP
TauriGaming TauriGaming
59
IN-GAME
323
ONLINE
Founded
August 31, 2014
Language
Czech
Location
Czech Republic 
ABOUT TauriGaming

Herní portál Tauri Gaming

TauriGaming

Vám mimo jiné přináší kvalitní CZ/SK servery a jako jediný portál s BF4 nabízí spousty soutěží o klíče na Steam, Origin a Uplay. Veškeré info se vždy dozvíte na webu TauriGaming.[www.taurigaming.cz]
Najdete nás i na sociální síti Facebook.[www.facebook.com]
Videa, záznamy, turnaje to vše na YouTube.
Dále na Twitteru.

Chceš si pokecat? Nebo zažádat o adminství na některém z našich serverů? Jsme ti k dispozici na fóru TauriGaming. [www.forum.taurigaming.cz] Tak neváhej a připoj se k nám.

Jaké Vám nabízíme servery:

Battlefield 4
Counter Strike GO
DayZ Epoch
Spece engineers
Insurgency
Minecraft
Mafia II
Team Fortress 2
Na fóru dále najdete otevřenou a aktualizovanou diskuzi v herní sekci o Dota 2 a League of Legends.

www.info@taurigamig.cz
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (43)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Veselé Vánoce a šťastný nový rok!
VIP na TF2 Serverech!
102 Comments
|TG| Speaker264 Aug 24, 2020 @ 12:58pm 
There's english section at our forums, see: http://forum.taurigaming.cz/viewforum.php?f=192 And just to be clear, you are not going to get anywhere with this attitude. If there's someone hacking or breaking rules in any other way, you can always ask admin to come and deal with it. In case there's no admin available you can simply hit record and report him at our forums. It's that simple.
7989109086897 Aug 24, 2020 @ 12:03pm 
I'm requesting an unban on Trade Sunshine (if possible).

i got banned in 30 minutes for accidentaly sharing a MGE IP server to a player.I cannot remember everytime every rule.It's the first time i got banned,and i used to play on this server for almost 3 years.i cant submit my request on your forum because the whole serverr is in czech and i cant understand a single word. i used to see almost every week an hacker who got hardly and slowly banned from the server (aprox. 1/2 hours) and when i ACCIDENTALY share an IP i got almost instantly banned,are we gonna talk about toxic players everytime? nope,because its emberassing for you.You are telling me this server is organized and shit like that? its a big lie.
TheGuy Jul 4, 2020 @ 2:20pm 
🤫🙋🙋🤫
jorN. Jun 3, 2020 @ 6:23pm 
Ahojte chtěl bych jenom poprosit aby jste nahlásili účet Lizzy co tu komentoval ohledně adminu na JB tento účet patřil mně avšak v dubnu tohoto roku byl odcizen děkuju všem co tento účet nahlásili
funky experience May 19, 2020 @ 2:50pm 
Jsem zpět do TF! Pokud mě někdo znáte pod jménem: "Wizard Křen, Křen, Detektiv Křen" Tak si mě přidejte zpět, můžeme někdy zahrát!
|TG| Speaker264 May 14, 2020 @ 1:42pm 
Když se podíváš pořádně, za krádež itemů je až permanentní ban, záleží na hodnotě daných itemů. Ban na rok za nadávky můžeš dostat pouze v případě, že už máš předchozí tresty, jenom tak ho určitě nedostaneš. Admini nedostanou jen tak práva, aby si dělali, co se jim zlíbí. Jsou řádně poučeni a zaučeni zkušeným adminem, aby věděli, co a jak mají dělat. Kolik má kdo nahraných hodin samozřejmě hraje roli, ale 25 hodin by mělo stačit na poznání základů a pokud si myslíme, že to kandidátovi nestačí, musí si počkat. Zpět k nesmyslnému systému banování: Tento systém funguje na TF2 serverech už téměř 5 let a většinou zajišťuje, že na serverech nehrají lidi, jako jsi ty. A tak to i má být. Srovnávat herní portál s politickými stranami je asi tak úsměvné jako tvůj komentář, jelikož vše, co jsem zde napsal, bys věděl, kdybys projevil trochu snahy a hledal.
VIEW ALL (739)
GROUP MEMBERS
Administrators
Moderators