STEAM GROUP
Polish Role Play Group A3 PRP-GA3
Membership by invitation only
STEAM GROUP
Polish Role Play Group A3 PRP-GA3
0
IN-GAME
4
ONLINE
Founded
June 16, 2017
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT Polish Role Play Group A3

Klan do Gry Arma 3

Jesteśmy klanem który stawia głównie na rozgrywki taktyczne, wymagane jest jedynie chęć grania w grupie, wczucia się w nasze operacje/misje. Staramy się oddać jak największy realizm w połączeniu z zabawą na polu walki. Mamy unikatowy klimat w klanie jak i na misjach. Według nas każdy rozwija klan nawet rekrut, jeśli ma jakiś plan, pomysł lub poradnik to go studiujemy/wprowadzamy. Bo klanu nie tworzy oficerka ale ludzie w gronie.
Po oddzieleniu ziarna od plewu skupiamy się na realizmie oraz perfekcjonizmie w taktyce piechoty górskiej oraz taktyce piechoty zmotoryzowanej/zmechanizowanej.

Teamspeak
prpg.tsdns.pl
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (195)
RECENT ANNOUNCEMENTS
III Rocznica przeniesienia PRP-G na A3
3 lata Temu...
3 Lata temu zagraliśmy pierwszą misje na Armie 3, po drastycznym przeniesieniu się. 2 Dni później powstała grupa do Army 3 z której Kaziu wyleciał 10 lub 11 razy. Musieliśmy sie użerać z giga zjebami których na szczęście nie ma już z nami i żyją w swoim imaginowanym świecie. Przyznam że od tego czasu mimo drastycznych środków podjętych przez niektórych członków w grupie w sumie wszystko zmieniło się na lepsze. Jutrzejsza misja będzie trwała do godziny może mniej.

Noc Długich Noży
już jutro.


Proszę każdego o przybycie na jutrzejszą wyjątkową misje.

Jego Wspaniałość, Wielki Pan, Siła Ziemi, Nieporównywalna Moc, Syn Mahidola, Potomek Boga Wisznu, Wielki Król Syjamu, Jego Królewskość, Wspaniała Ochrona Bhumibol Adulyadej Świątobliwość Biskup Rzymu, Wikariusz Jezusa Chrystusa, Następca Księcia Apostołów, Najwyższy Kapłan Kościoła Powszechnego, Prymas Włoch, Arcybiskup i Metropolita Rzymskiej Prowincji Kościelnej, Suweren Państwa Miasto Watykan, Sługa Sług Bożych z łaski Boga cesarz niemiecki i król pruski, margrabia Brandenburgii, burgrabia Norymbergi, hrabia Hohenzollern, Książę Śląska oraz hrabstwa kłodzkiego, wielki książę Nadrenii i Poznania, książę Saksonii, Angarii, Westfalii, Pomorza i Lüneburga, książę Szlezwiku, Holsztynu i Krosna (nad Odrą), książę Magdeburga, Bremy, Geldrii i Julich, Kleve i Bergu, książę Wendów i Kaszubian, Lauenburga, Meklenburga etc. landgraf Hesji i Turyngii, margrabia Górnych i Dolnych Łużyc, książę Oranii, książę Rugii, Fryzji Wschodniej, Paderbornu i Pyrmontu, książę Halberstadt, Münster, Minden, Osnabrück, Hildesheim, Verden, Kamienia, Fuldy, Nassau i Mörs etc. uksiążęcony hrabia Hennebergu, hrabia Marchii, Ravensburga, Hohenstein, Tecklenburg i Lingen, hrabia Mansfeld, Sigmaringen i Veringen, pan Frankfurtu, etc., etc. Padyszach, Szach, Kagan, Zwierzchnik domu Osmanów, sułtan sułtanów, chan chanów, przywódca wiernych, sukcesor Proroka Władcy Wszechświata, Kustosz świętych miast Mekki, Medyny i Jerozolimy, sułtan Rzymu, Władca Trzech Miast Konstantynopola, Adrianopola i Bursy, miast Damaszku Kairu, całego Azerbejdżanu, Magrebu, Barki, Kairuanu, Aleppo, arabskiego Iraku, Acem, Basry, Al-Hasy, Dilenu, Ar Raqqah, Mosulu, Partii, Diyarbakıru, Cylicji, Erzurum, Sivasu, Adany, Karamanu, Vanu, Barbary, Abisynii, Tunezji, Trypolisu, Cypru, Rodos, Kandii, wijaletu Morei, Morza Marmara, Morza Czarnego i wszystkich jego brzegów, Anatolii, Rumelii, Bagdadu, Grecji, Turkistanu, Tatarii, Czerkasji, dwóch regionów Kabardy, Gruzji, Stepu Kipczackiego, całego kraju Tatarów, Kefe i wszystkich sąsiednich krajów, Bośni, miasta i twierdzy Belgrad, wijaletu Serbii ze wszystkimi zamkami, twierdzami i miastami, całej Albanii, Eflaku Bogdanii, a także wszystkich innych posiadłości i wielu innych krajów.Major MyShort.


< >
3 Comments
Julka Nov 29, 2020 @ 12:56pm 
Yyy nie polecam tego allegrowicza. :)
Gregori Oct 30, 2020 @ 3:38am 
Zmarnowałem trzy tysiące godzin grając w tym schujałym klanie.Cudowny to był czas nie zapomnę go nigdy 10/10
SoltoN Stark Oct 29, 2020 @ 8:43am 
Najgorszy klan w arma 3, polecam
VIEW ALL (35)
GROUP MEMBERS
Group Player of the Week:
Administrators
Moderators
Members
0
IN-GAME
4
ONLINE
17 IN CHAT
Enter chat room
Founded
June 16, 2017
Language
Polish
Location
Poland