STEAM GROUP
darkpassage DP eSpor
STEAM GROUP
darkpassage DP eSpor
112
IN-GAME
569
ONLINE
Founded
November 10, 2007
Location
Turkey 
ABOUT darkpassage

Dark Passage eSports Club

2003 yılında 5 arkadaşın bir araya gelmesiyle kurulan Dark Passage eSports Club, 10 yılı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en köklü ve en başarılı eSpor kulübüdür. Elektronik sporların oynandığı her branşta daima yeni yeteneklere şans tanıyarak en iyi takımları oluşturmayı hedefleyen Dark Passage, sadece başarıyı değil ahlaki değerleri ve sportmenliği de ön planda tutan bir vizyona sahiptir.

Yurtdışındaki turnuvalarda aldığı başarılarla uluslararası arenada Türkiye’yi temsil eden en başarılı eSpor kulübü ünvanına sahip olan Dark Passage, günümüzde 4 farklı oyunda toplam 22 oyuncuya sahip olan geniş ailesiyle bir eSpor kulübünden fazlası haline gelmiştir. Ülkemizin League of Legends’da Dünya Şampiyonasına katılan ilk takımı olan Dark Passage aynı zamanda 2013 yılında Dreamhack Summer’ı 2. sırada bitirme başarısını göstermiş, son 2 sezonda Riot Games tarafından yapılan 8 turnuvayı da kazanmıştır.

Sürekli gelişmeyi hedefleyen bakış açısı sayesinde zamanla iş ağını da genişleten Dark Passage, şu anda eSpor organizasyonları ve profesyonel oyuncu donanımları marketi alanlarında da faaliyet gösteren bir şirket halini almıştır. Bugün Dark Passage eSports Club, Türkiye’de elektronik sporların ön planda olduğu tüm faaliyetlerde yer alan ve ülkemizi her daim başarıyla temsil etmek için yoğun çaba sarf eden devasa bir organizasyondur.
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (9)
RECENT ANNOUNCEMENTS
🎁📢 Dark Passage YILBAŞI ÇEKİLİŞİ 2018 📢🎁
DP Resmi Taraftar Grubu Tekrardan Aktif!
VIEW ALL (4,119)
GROUP MEMBERS
Group Player of the Week:
Administrators
112
IN-GAME
569
ONLINE
91 IN CHAT
Enter chat room
Founded
November 10, 2007
Location
Turkey