STEAM GROUP
Pykownia.pl CS PYK.pl
STEAM GROUP
Pykownia.pl CS PYK.pl
0
IN-GAME
2
ONLINE
Founded
March 29, 2021
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT Pykownia.pl CS

Jesteśmy serwerownią od graczy dla graczy, tworzymy nowe serwery najlepszej jakości żeby nasi gracze jak i forumowicze czuli satysfakcję. Czekamy na wasze nowe propozycję w sprawie forum jak i serwera.

Pykownia Serwery CS GO i wiele więcej[pykownia.pl]
POPULAR DISCUSSIONS
7 Comments
Brandys Apr 15 @ 8:35am 
+koala
♥Czarodziej♥ Apr 13 @ 11:45am 
Dzień dobry. Miałbym prośbę, czy możecie zdegradować administratora na serwerze only AWP nick: KoalaJeef G4skins, ponieważ faworyzuje swoich kolegów i utrudnia grę. 1. Raz jak grałem spokojnie grę chciałem zakosować jego kolege, ale Koala mnie zamroził komendą dla adminów. 2. Wyzywa innych graczy. Było więcej sytuacji takich jak te, ale o nich zapomniałem. No to by było na tyle, mam nadzieję że coś z tym zrobicie. Mam Aktualizacje danych powód następny. 3. Daje bany za nic. 4. Daje bany za kampienie ale on sam kampi bardziej. 5. Jak ktoś go wyzwie np. zly admin to daje bana ale jak on wyzywa to jest dobrze. Dziękuje
♥Czarodziej♥ Apr 13 @ 9:04am 
bana
♥Czarodziej♥ Apr 13 @ 8:57am 
Powód następny. 3. brak 16 lat. 4. Nie daje swoim kolegom z drużyny jak kampią.
♥Czarodziej♥ Apr 12 @ 11:04am 
Dzień dobry. Miałbym prośbę, czy możecie zdegradować administratora na serwerze only AWP nick: KoalaJeef G4skins, ponieważ faworyzuje swoich kolegów i utrudnia grę. 1. Raz jak grałem spokojnie grę chciałem zakosować jego kolege, ale Koala mnie zamroził komendą dla adminów. 2. Wyzywa innych graczy. Było więcej sytuacji takich jak te, ale o nich zapomniałem. No to by było na tyle, mam nadzieję że coś z tym zrobicie.
bojo122 Jan 16 @ 7:58am 
Dostałem bana za nic od .hi na pykowni
0
IN-GAME
2
ONLINE
10 IN CHAT
Enter chat room
Founded
March 29, 2021
Language
Polish
Location
Poland