Офіційна група

Steam Blog

Профіль _

4,807 у групі  |  193 у грі  |  1,113 У мережі  |  59 у чаті групи

Не надано жодної інформації.Оголошення _
Ми повертаємося до нашої щомісячної серії оглядів і з радістю оголошуємо найліпші релізи січня 2021 року.Як і завжди, цей список представляє двадцятку найліпших релізів січня. Ми визначили їх за прибутком, отриманим упродовж двох тижнів після випуску. Також до вашої уваги 5 найкращих безкоштовних ігор, визначених за загальною кількістю унікальних гравців після випуску.

З Новим роком Бика!

Минулого тижня добіг кінця щорічний розпродаж Місячного Нового року, і ми сподіваємося, що гравці з усього світу насолоджуються чудовим святковим сезоном разом із родинами й друзями. Якщо ви відпочиваєте від роботи протягом свят і шукаєте, у що зіграти, список найліпших релізів січня підкаже свіжі хіти поміж гравців. Прихильники мандрівних ігор відкрили для себе кілька унікальних новинок, що можна проходити знову й знову, як-от Skul і Home Behind 2, а поціновувачі автоматизації та симуляторів почали Новий рік із Dyson Sphere Program. Tale of Immortal і Heroes of the Three Kingdoms 8 мали цілком очікуваний успіх у Китаї, оскільки обидві занурюють в історію та міфологію цієї країни. На додачу Sega оголосила про дебют аж трьох повних перевидань ігор серії Yakuza на ПК, які поза сумнівом займуть гравців ностальгічними переживаннями.

Безпрецедентний дочасний доступ

Однією з головних тем найліпших релізів січня є величезна кількість ігор, що вийшли в дочасний доступ, — 12 за місяць. За вісім років від свого дебюту в Steam ця функція подолала довгий шлях, а розробники, що скористалися цією моделлю розробки, перетворили її на ефективний інструмент, із яким сьогодні пов’язана безліч чудових ігор. Спостерігаючи за успіхом цих ігор у січні, відрадно усвідомлювати рівень комфорту й задоволеності користувачів від можливості зіграти в ігри в дочасному доступі. Усі наявні джерела інформації в Steam — зокрема рецензії користувачів, центр новин Steam і центри спільноти — стануть у пригоді гравцям, що намагаються визначитися, які ігри в дочасному доступі найкраще їм підходять. А з 12 ігор, що дебютували в січні, деякі гравці можуть вибрати й більше за одну!

Вісім релізів від команд-новачків у Steam

Тим часом ми продовжуємо помічати нові команди розробників, що потрапляють до верхівок наших списків найліпших релізів. Цього місяця вісім ігор надійшло від команд, які вперше випускають свій продукт у Steam. Ласкаво просимо й вітаємо з успіхом, шановні Adglobe, Live Wire, Nussygame, SCP: Escape Together development team, SouthPAW Games, TeaForTwo, TPP Studio, Typhoon і 鬼谷工作室.

--

Повний список ігор доступний на зручній сторінці найліпших релізів січня 2021 року[store.steampowered.com]

А якщо хочете поглянути на списки попередніх місяців, то ось вам посилання на найліпші релізи за:

Переглянути всі коментарі (103)

Майбутні заходи _

0 заходи(-ів) у найближчі два тижні

Переглянути всі заходи