Resmî Grup

Steam Blog

Profil _

4,807 Üye  |  207 Oyunda  |  1,178 Çevrimiçi  |  59 Grup Sohbetinde

Herhangi bir bilgi verilmedi.Duyurular _
Aylık serimiz geri döndü. İşte karşınızda Öne Çıkan Oyunlar - Ocak 2021 listemiz.Geçtiğimiz aylarda olduğu gibi bu listede Ocak ayında çıkan ve en çok satan 20 oyuna bakacağız. Listedeki oyunlar, çıktıkları ilk iki hafta içerisinde Steam'de en çok gelir elde eden oyunlardan oluşur. Ayrıca her zaman olduğu gibi, sahip oldukları farklı oyuncu sayılarına göre en popüler 5 ücretsiz oyunu da listemize ekledik.

Öküzün Yılı Kutlu Olsun!

Steam'deki Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi geçen hafta sona erdi. Dünyanın dört bir köşesindeki bütün oyuncuların aile ve dostlarıyla güzel bir yeni yıl geçirdiğini umuyoruz. Bu dönemde kendinize ayıracak biraz zamanınız varsa ve oynayacağınız sonraki oyunlar için biraz ilhama ihtiyaç duyuyorsanız, Ocak ayının en çok satanları size diğer oyuncuların beğendiği oyunlar hakkında iyi bir fikir verecektir. Rogue-like hayranları bu ay oldukça benzersiz ve tekrar oynanabilirliği yüksek olan birkaç oyun keşfetti. Bu oyunlar:
Skul ve Home Behind 2; yeni otomasyon ve simülasyon oyunu bekleyenlerin yeni yıl dilekleri Dyson Sphere Program ile yerine geldi. Tale of Immortal ve Heroes of the Three Kingdoms 8 oyunlarının Çin'de oldukça iyi bir performans sergilediğini görmek bir sürpriz olmadı zira her iki oyun da bol miktarda Çin tarihi ve mitolojisiyle bezeli. Ayrıca Sega, efsanevi Yakuza serisinin bir değil tam tamına üç yeniden yapılmış oyununu çıkardı. Bu oyunlar serinin hayranlarını uzunca bir süre meşgul edeceğe benziyor.

Erken Erişim'in Önlenemez Yükselişi

Ocak ayının en çok satan oyunları listesinde göze en çok çarpan şey içerdiği 12 Erken Erişim oyun oldu. Erken Erişim özelliği, bu modeli tam anlamıyla benimseyip sağlıklı ve etkin bir geliştirme yöntemine dönüştüren ve günümüzdeki birçok harika oyunla ilişkilendiren geliştiriciler sayesinde Steam'de ilk çıktığından bu yana oldukça yol katetti. Bu oyunların başarısı aynı zamanda oyuncuların Erken Erişim'i kullanma konusundaki rahatlığını ve oyunları bu aşamada tecrübe etmek için sergiledikleri heyecanı gösteriyor. Steam'deki kullanıcı incelemeleri, yeni Steam Haber Merkezi ve topluluk merkezleri gibi kaynaklar sayesinde oyuncular bir Erken Erişim oyununun onlara uygun olup olmadığına dair bilgilere çok rahat bir şekilde erişebiliyor. Ve Ocak listemize giren 12 Erken Erişim oyunu sayesinde de oyuncular birden fazla oyunu tercih edebilir!

Steam'e Yeni Gelen Ekipler Bu Ay 8 Oyun Çıkardı

Bu ay da yeni geliştirici ekiplerinin listemizde yer aldığını görmeye devam ettik. Bu ayki listede yer alan oyunların sekiz tanesi Steam'de ilk defa oyun çıkaran ekiplerden geldi. Adglobe, Live Wire, Nussygame, SCP: Escape Together development team, SouthPAW Games, TeaForTwo, TPP Studio, Typhoon ve 鬼谷工作室 stüdyolarına hoş geldin diyor ve hepsinin başarılarını tebrik ediyoruz.

--

Oyunların tam listesine şu sayfadan ulaşabilirsiniz: Öne Çıkanlar - Ocak 2021[store.steampowered.com]

Geçtiğimiz ayların Öne Çıkanlar listelerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

103 yorumu görüntüle
197 yorumu görüntüle

Yaklaşan Etkinlikler _

Önümüzdeki 2 hafta içinde 0 etkinlik yapılacak

Tüm etkinlikler