Grupa oficjalna

Steam Blog

Profil _

4,807 Członków  |  185 W grze  |  1,113 Online  |  59 Na czacie grupy

Nie podano informacji.Ogłoszenia _
Wracając do naszej comiesięcznej serii postów, chcielibyśmy wam przedstawić największe premiery stycznia 2021 roku.Tak jak w poprzednich miesiącach, ta lista przedstawia 20 największych premier gier wydanych w styczniu mierzonych pod względem przychodu uzyskanego w ciągu pierwszych dwóch tygodni od ich wydania. I tak jak zawsze, dodatkowo wyróżniamy 5 największych darmowych gier mierzonych pod względem łącznej liczby unikalnych graczy, którzy grali po premierze.

Szczęśliwego Roku Bawołu!

W ubiegłym tygodniu na Steam zakończyła się nasza coroczna wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku i mamy nadzieję, że gracze na całym świecie przyjemnie świętowali Nowy Rok z rodziną oraz ze znajomymi. Jeżeli wzięliście w tym czasie trochę wolnego i potrzebujecie nieco inspiracji na to, w co zagrać w niedalekiej przyszłości, to największe premiery stycznia tworzą zarys tego, co podoba się innym graczom. Fani gier roguelike odkryli w ubiegłym miesiącu kilka unikatowych i regrywalnych tytułów, w tym Skul i Home Behind 2, a życzenia noworoczne graczy szukających kolejnego symulatora o automatyzacji zostały spełnione, gdyż pojawił się Dyson Sphere Program. Nie było niespodzianką, że Tale of Immortal i Heroes of the Three Kingdoms 8 dobrze się powiodło w Chinach, gdyż obie oferują spore dawki chińskiej historii oraz mitologii. Wisienką na torcie jest ujawnienie przez firmę Sega pecetowych debiutów nie jednej, lecz aż trzech w pełni zremasterowanych tytułów z legendarnego cyklu Yakuza, które z pewnością zapewnią fanom nostalgię i zajęcie na wiele godzin.

Bezprecedensowy wczesny dostęp

Jednym z najbardziej ewidentnych motywów przewodnich wśród styczniowych największych premier jest duża liczba gier wydawanych we wczesnych dostępie – 12 w tym miesiącu. Funkcja ta przebyła długą drogę od czasu swojego debiutu 8 lat temu na Steam, a twórcy przyjęli ten model wydawniczy pozytywnie i zrobili z niego istotne oraz efektywne narzędzie, które jest związane dzisiaj z tak wieloma wspaniałymi grami. Równie ekscytujący jest fakt, że sukces styczniowych produktów demonstruje przyzwyczajenie i zadowolenie graczy wynikające z możliwości zagrania w dany tytuł w ramach wczesnego dostępu. Dzięki różnym źródłom na Steam, m.in. recenzjom użytkowników, nowym centrum aktualności Steam czy centrom społeczności, gracze jeszcze nigdy nie mieli tylu informacji pomagających im wybrać, które premiery we wczesnym dostępie są idealne dla nich, a dzięki 12 debiutom w styczniu wielu graczy może nawet wybrać więcej niż jedną!

Osiem premier od nowych zespołów na Steam

W tym samym czasie dostrzegamy, że kolejne nowe zespoły twórców plasują się na szczycie naszych list przebojów. W tym miesiącu osiem gier pochodzi od zespołów, które debiutują na Steam. Są to Adglobe, Live Wire, Nussygame, SCP: Escape Together development team, SouthPAW Games, TeaForTwo, TPP Studio, Typhoon i 鬼谷工作室. Witajcie i gratulujemy wam waszego sukcesu.

--

Pełna lista gier jest dostępna na tej poręcznej stronie wyprzedaży – Największe premiery stycznia 2021[store.steampowered.com]

Jeżeli ciekawią was inne miesiące, oto linki do innych list największych premier:

Zobacz wszystkie komentarze (103)
Zobacz wszystkie komentarze (206)
Zobacz wszystkie komentarze (197)
Zobacz wszystkie komentarze (364)

Nadchodzące wydarzenia _

Wydarzenia w ciągu 2 następnych tygodni: 0

Wyświetl wszystkie wydarzenia