Grupa oficjalna

Steam Blog

Profil _

4,829 Członków  |  176 W grze  |  1,126 Online  |  59 Na czacie grupy

Nie podano informacji.Ogłoszenia _
Rozpoczął się Festiwal Steam Next! Festiwal Steam Next to wielodniowe święto nadchodzących gier zarówno od nowych producentów, jak i weteranów branży, w które możecie zagrać. Od dzisiaj do 22 czerwca do godziny 19:00 czasu polskiego będziemy wyróżniać ponad 700 dem najnowszych nadchodzących gier z każdego gatunku od zespołów z całego świata!

Będziecie mieć okazję do wypróbowania tych niewydanych gier za darmo przez czas trwania festiwalu – bez żadnych konferencji ani kolejek. Dołączcie do nas o 20:00 czasu polskiego, by nie przegapić naszego własnego pokazu na żywo otwierającego wydarzenie i zostańcie na dłużej, by obejrzeć transmisje producentów oraz czaty na żywo, które będą trwać przez cały tydzień.

Mając tak wiele świetnych gier do wyboru, trudno od czegoś zacząć, ale możecie na nas liczyć – zapewniliśmy wiele łatwych sposobów na odkrywanie tytułów na Festiwalu Steam Next!

  • Przeglądajcie według kategorii lub podstawowych tagów gry, by znaleźć dema gier z waszych ulubionych gatunków. Możecie nawet wyszukiwać na podstawie podgatunków lub konkretnych cech czy funkcji.
  • Sprawdźcie harmonogram wydarzenia, by poznać planowane transmisje na żywo i czaty organizowane przez producentów oraz sprawdzić, kto wpasuje się w wasze gusta.

Sprawdźcie Festiwal Steam Next[store.steampowered.com]

#SteamNextFest
Zobacz wszystkie komentarze (115)
Zobacz wszystkie komentarze (52)
Zobacz wszystkie komentarze (290)

Nadchodzące wydarzenia _

Wydarzenia w ciągu 2 następnych tygodni: 0

Wyświetl wszystkie wydarzenia