Oficiální skupina

Steam Blog

Profil _

4,807 Členů  |  211 Ve hře  |  1,151 Online  |  59 V konverzaci skupiny

Nebyly zadány žádné informace.Oznámení _
Těžko uvěřit, ale už za sebou máme skoro dva měsíce nového roku, a tak přišel čas shrnout nejprodávanější nové hry za leden 2021.Pokud je tohle Vaše první setkání s našimi měsíčními seznamy, nabízíme krátký úvod – níže se nachází doprovodný článek a na speciální stránce v obchodu (odkázané také níže) je poté vypíchnuto dvacet nejprodávanějších lednových titulů podle prodejů za první dva týdny po vydání a pět bezplatných her seřazených podle celkového počtu unikátních hráčů.

Nástup roku Buvola

Před týdnem jsme ve službě Steam za zvuků fanfár ukončili každoroční Výprodej k lunárnímu novému roku a srdečně doufáme, že ať už příchod nového roku slavíte kdykoli, naši akci jste si užili. Nejen slevami je však hráč živ a leden přinesl také řadu čerstvých zážitků, které si zaslouženě našly své publikum. Zatímco fanoušky rogue-like žánru tedy zajisté potěšily značně unikátní a nadmíru znovuhratelné tituly jako Skul nebo Home Behind 2, příznivci automatizace a simulací dostali opožděný vánoční dárek v podobě překvapivého hitu Dyson Sphere Program. Menším překvapením pro nás pak byl úspěch titulů Tale of Immortal a Heroes of the Three Kingdoms 8 v rámci Číny, jelikož obě tyto hry plnými doušky čerpají z tamní historie a mytologie, nicméně i tak máme za vývojáře radost. A finálně máme ohromnou radost z toho, že společnost Sega vydala na PC rovnou tři plně remasterované hry ze své legendární série Yakuza. Skvělá zpráva pro znalce i zelenáče japonského podsvětí!

Tucet předběžných špinavců

Prozrazuje to už nadpis, takže nebudeme chodit kolem nedovařené kaše a podělíme se s Vámi o to, že celých 12 z nejprodávanějších lednových her pochází z předběžného přístupu. Tento model vývoje ušel za osm let od svého debutu ve službě Steam pořádný kus cesty a největší dík patří právě tvůrcům, kteří z něj svojí péčí udělali efektivní nástroj s bohatou historií úžasných her. Co víc, nálož za uplynulý měsíc také potvrzuje, že hráči se předběžného přístupu nebojí a rádi se zapojí do vývoje hry, kterou objevili možná i prostřednictvím uživatelských recenzí, nového Novinkového centra či komunitních center v komunitě služby Steam. Tedy pardon, soudě dle lednových čísel se klidně zapojí do vývoje více her najednou!

Nové hry od nových tváří

A co by to bylo za seznam nejprodávanějších novinek, kdybychom nepogratulovali vývojářům, kteří hned se svojí prvotinou ve službě Steam dosáhli na pomyslné stupně vítězů. Přivítejte proto společně s námi osmičku nových tváří: Adglobe, Live Wire, Nussygame, SCP: Escape Together development team, SouthPAW Games, TeaForTwo, TPP Studio, Typhoon a 鬼谷工作室.

––

Kompletní seznam nejprodávanějších nových her za leden 2021 je tentokrát poprvé dostupný pouze v obchodě na této speciální stránce[store.steampowered.com].

A pakliže Vás zajímají starší seznamy, tady je jejich částečný archiv:

Zobrazit všechny komentáře (103)
Zobrazit všechny komentáře (197)

Nadcházející události _

0 událostí v příštích 2 týdnech

Zobrazit všechny události