Grupa oficjalna

Chernobylite

Profil _

Official Chernobylite Steam Group

55,409 Członków  |  1021 W grze  |  13,811 Online  |  144 Na czacie grupy

This is the Official Steam Group of the CHERNOBYLITE - Survival Horror game set up in the Exclusion Zone, currently in development by The Farm 51.

"It's not how you face your fears, it's about how you survive them".

Steam Store Link

Facebook Fanpage
Chernobylite Youtube
Chernobylite Twitter


Ogłoszenia _
Steam Awards znowu tu są! Bierzemy udział w głosowaniu, a jako gra wypuszczona w Early Access w październiku 2019 łapiemy się do kategorii "Labor of Love". Jeśli mieliście frajdę z grania w naszą produkcję - zagłosujcie na Chernobylite!

A jeśli graliście dawno temu, zobaczcie jak bardzo zmieniła się przez ten rok:

https://steamcommunity.com/games/1016800/announcements/detail/2935744583752568383
Chociaż jeszcze "tu" nie jesteśmy, czyli przed nami wciąż trochę pracy, nie jesteśmy daleko od wyczekiwanej premiery. Mamy za sobą ponad rok ciężkiej pracy i wreszcie docieramy do momentu, w którym możemy powiedzieć "słuchajcie, mamy to!" Oczywiście wciąż jeszcze zmieni się na lepsze trochę rzeczy, wciąż jest przed nami zawartość, którą dodamy (jak "The Heist").Ale z drugiej strony, wyraźnie widzimy o ile lepsza jest nasza gra odkąd startowaliśmy jeszcze z fazą pre-alpha. A uwierzcie, że nie jest łatwo coś takiego przyznać, kiedy dzień po dniu pracujecie nad własnym tytułem! Jesteśmy naprawdę dumni z tego, co osiągnęliśmy, jesteśmy dumni z tego, że uda nam się stworzyć również wersje na obecne i next-genowe konsole, jesteśmy dumni z tego, że podobają Wam się pomysły i zmiany, jakie wprowadziliśmy.Więc jeśli chcecie nam okazać wsparcie, pomóc nam - napiszcie recenzję i zagłosujcie na Chernobylite podczas tegorocznego eventu Steam Awards!

xoxo,
Zespół Cherno
Zobacz wszystkie komentarze (10)
Zobacz wszystkie komentarze (6)
Zobacz wszystkie komentarze (15)
Zobacz wszystkie komentarze (13)

Nadchodzące wydarzenia _

Wydarzenia w ciągu 2 następnych tygodni: 0

Wyświetl wszystkie wydarzenia