Herní centra jsou sbírky všech diskuzí, položek z Workshopu, snímků obrazovky, videí a zpráv, které se vztahují k určité hře. Skládají se z komunitního i oficiálního obsahu, a to podle toho, jak jste ho ohodnotili vy, uživatelé služby Steam.
Vše na jednom místě
Nyní je veškerý komunitní i oficiální obsah spojen v Herních centrech: snímky obrazovky, videa, položky z Workshopu, zprávy i diskuze – vše máte hned po ruce.
Diskuze
Každé cetrum má svojí diskuzní záložku. Nyní tak můžete diskutovat o svých oblíbených hrách, aniž byste museli na fóra služby Steam.
Hodnoceno hráči
Nejpopulárnější obsah, který ohodnotíte vy a ostatní uživatelé komunity, se dostane na vrchol Centra. Takže snadno poznáte, co je momentálně nejlepší a nejaktivnější.
Každá hra má centrum
Centrum berte jako doplněk k Obchodu. Každá hra ve službě Steam má vlastní centrum, kde se zobrazují nejnovější zprávy o hře i činnosti celé komunity.
Od prvního spuštění Komunity hráči vytvořili přes 2,5 milionu skupin, kam pozvali své přátelé a ostatní hráče, aby si popovídali o svých společných zájmech. Ať už byly tyto skupiny spojeny s konkrétní hrou, či se záměrem spojit přátele, co si chtějí zahrát společně, děláme teď pro tyto hráče vše, aby mohli sdílet své herní zážitky ještě jednodušeji.
Nový vzhled
Předělaný vzhled skupin lépe ukazuje, čím se skupina zabývá, kdo v ní je, nebo co se v ní v poslední době dělo. Přidali jsme přehled skupiny, zobrazení přátel ve skupině a mnohem víc.
Diskuze skupiny
Asi největší změnou je přidání diskuzní záložky do každé skupiny, která umožňuje veřejné i soukromé diskuze v rámci skupiny. Stanete se moderátorem fór vaší skupiny a získáte nad nimi úplnou kontrolu, například možnost vytvářet podfóra, povyšovat moderátory, mazat příspěvky, atd.
Větší přizpůsobení
Každá skupina může nyní hrdě vypsat své oblíbené hry, aby je ostatní mohli najít. Ve skupině můžete také nastavit výchozí jazyk.
Vámi sdílený obsah samozřejmě také projde různými úpravami. Všechen tento obsah umístíme na jedno místo, díky čemuž ho budete moci lépe spravovat i předvádět ostatním. To znamená jak Vašim přátelům, tak i lidem, kteří Vás sledují.
Vlastní zeď z obrázků
Stránka se snímky obrazovky získá několik nových možností zobrazení, tento nový vzhled tak z vašich nejlepších herních momentů vytvoří umělecké dílo.
Vše na jednom místě
Všechen váš herní obsah bude jednoduše dostupný z vašeho profilu, ať už jsou to snímky obrazovky, záznamy, odkazy na videa z YouTube, výtvory ze SFM nebo položky či kolekce z Workshopu.
Oblíbené
Našli jste bezva snímek obrazovky, video, nebo položku z Workshopu? Teď si je můžete oblíbit, a později je tak snadno najít a sdílet se svými přáteli.
Z obsáhlé záložky Komunita jsme vyřadili sekci Přátelé. Obě tyto sekce získají ve službě Steam své vlastní místo. Záložka Komunita nyní obsahuje celou Komunitu služby Steam, je to tedy místo, kde se nacházejí Herní centa, Steam Workshop a Steam Greenlight. A záložka Přátelé se nyní týká pouze vás a vašich přátel.
Nové aktivity přátel
Sledujte, co právě dělají vaši přátelé, v novém, vizuálně bohatém a interaktivním prostředí, kde lze téměř vše ohodnotit a okomentovat. Sdílejte své názory, popíchněte své přátele, nebo jim v něčem pomozte, uložte si svůj nejlepší herní obsah do oblíbených a ohodnoťte obsah svých přátel, aby měl šanci dostat se na vrchol Herního centra.
Zveřejněte status
Konečně jste se dostali přes bosse v poslední úrovni? Potřebujete poradit s koupí hry? Zveřejněte svůj status a označte jej hrou, se kterou se chcete pochlubit, a nebo jen začněte diskuzi.
Přezdívky
Nyní můžete dát svým přátelům vlastní přezdívky, takže stále víte, kdo jsou, i když si třeba změní své profilové jméno.
Zde vidíte několik funkcí, které jsme ještě přidali. O všech těchto vylepšeních si můžete přečíst ve skupině Beta Komunity.
Sdílení ve službě Steam
Vložte odkaz na obsah ve službě Steam nebo na YouTube™ video do vašeho statusu nebo diskuze a automaticky se zobrazí náhled, jméno autora a popis. Obsah můžete sdílet i přímo ze stránky daného obsahu.
Moderátoři skupiny
Abychom umožnili lepší spravování skupin, přidali jsme novou hodnost pro jejich členy, tzv. moderátory.
Ohodnoceno přáteli
Přátelé, kteří ohodnotili váš obsah, budou nyní zobrazeni společně s celkovým počtem.
Vyhledávání v diskuzích
Nyní můžete jakýkoliv výraz vyhledat ve všech diskuzích skupiny.
Zanechte nám prosím zprávu s vaší zpětnou vazbou.