Ігрові центри — місця, де зібрані всі обговорення, предмети майстерні, скріншоти, відео та новини. Тут розміщують як офіційний так і користувацький вміст, який оцінюєте ви — користувачі Steam.
Все в одному місці
Відтепер ви можете з легкістю знайти весь користувацький та офіційний вміст, а саме скріншоти, відео, предмети майстерні, новини та обговорення, які розміщені в єдиному місці — Ігровому центрі.
Обговорення
В кожному ігровому центрі є вкладка «Обговорення» , тож відтепер ви можете обговорювати ваші улюблені ігри не входячи на форуми Steam.
Під контролем гравців
Найпопулярніший вміст, відібраний вами та іншими користувачами, потрапить нагору центра спільноти. Тож відтепер дуже легко побачити, що зараз найкраще та найцікавіше.
Кожна гра має центр
Це ніби зворотна сторона крамниці. Кожна гра у Steam має свій ігровий центр, де можна поглянути, що поробляє спільнота, та останні новини стосовно гри.
З моменту запуску Спільноти Steam, гравці створили понад 2,5 мільйони груп, в яких вони об’єдналися з друзями та однодумцями для спілкування на теми за спільними інтересами. Незалежно від того, чи ці групи пов’язані з конкретною грою, чи вони просто були створені друзями для спільної гри, ми робимо їх ще простішими для гравців, які бажають ділитися і насолоджуватися своєю грою.
Нове оформлення
Завдяки новому оформленню груп стало легше взнати про тему групи, її учасників та останні події. Ми додали огляд групи, список ваших друзів, які є її учасниками, і ще багато чого цікавого.
Обговорення груп
Найважливіше, що кожна група тепер має свою власну область обговорень, яка уможливлює відкриті та приватні обговорення всередині групи. У вас є повний управлінський контроль за форумом вашої групи з можливістю створювати підфоруми, додавати модераторів, вилучати дописи тощо.
Докладніше
Кожна група відтепер з гордістю може вказати свої улюблені ігри, щоб інші про це дізнались. Ви також можете обрати основну мову групи.
Вміст, що ви опублікували, також обробляється по-новому. Ми склали увесь створений вами вміст в одному зручному місці з метою спрощення його показу та впорядкування. Це теж стосується ваших друзів та людей, за якими ви стежите.
Моя стіна зображень
Сторінка скріншотів у новому оформленні має декілька варіантів перегляду, від чого ваші найкращі ігрові моменти виглядатимуть як витвори мистецтва.
В одному місці
Зняті скріншоти, відеоповтори, долучені відео з YouTube, роботи з SFM, завантажені предмети та колекції Майстерні - всі ваші матеріали можна легко знайти у вашому профілі.
Улюблене
Знайшли чудовий скріншот, відео чи предмет з Майстерні? Тепер ви можете позначити їх як улюблені для того, щоб знайти пізніше і поділитися зі своїми друзями.
Ми вилучили розділ «Друзі» зі «Спільноти», тож тепер кожен з ваших друзів має власну секцію в Steam. Під «Спільнотою» зараз розуміється вся громада Steam з її ігровими центрами, Майстернею та Greenlight. А розділ «Друзі» зараз просто відноситься до вас та ваших друзів.
Нова активність друзів
Спостерігайте, що нового у ваших друзів, з допомогою візуально оновленого та більш інтерактивного плину діяльності, у якому можна прокоментувати та оцінити практично все. Діліться своїми думками, кепкуйте з друзів чи допомагайте їм, додавайте вміст, що сподобався в улюблене, та оцінюйте його у своїх друзів, щоби вони змогли досягти вершини ігрових центрів.
Публікація статусів
Нарешті вдалося розібратися з тим босом? Хочете порадитися щодо придбання? Опублікуйте статус на своїй сторінці та зв’яжіть його з грою, в якій ви здобули успіху. Або просто почніть обговорення.
Псевдоніми
Тепер ви можете присвоювати псевдоніми своїм друзям, щоби впізнавати їх, навіть, коли вони змінять ім’я профілю.
Нижче перелічено кілька функції, які ми додали. Ви можете прочитати про всі оновлення у групі бета-версії Спільноти.
Діліться у Steam
Вставте посилання на вміст у Steam чи відеозапис на YouTube™ у свій статус або допис в обговорення, і воно автоматично перетвориться на піктограму з ім’ям автора та описом. Ви також можете ділитися вмістом безпосередньо зі сторінки подробиць.
Модератори групи
Для більш зручного керування групами тепер в них можна назначати модераторів.
Оцінено друзями
Друзі, які оцінили ваш вміст, тепер відображаються біля загальної кількості оцінивших.
Пошук обговорень
Відтепер пошук доступний у будь-яких обговореннях.
Будь ласка, поділіться з нами своїм враженням.