Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2 > กระดานสนทนาทั่วไป > รายละเอียดกระทู้
Oyundan atma sorunu
arkadaşlar oyunu 3 gün önce falan aldım yükledim oyunuyodum sorunsuz bir şeklde bugün beni oyundan atmaya başladı. hiç oyuna girmesem dahi masaüstüne atıo beni sebebi ne olabilir.
< >
กำลังแสดง 1-10 จาก 10 ความเห็น
As Google translator said, you have the problem that your game crashes back to your desktop, right? If this is the problem, try to update your graphics card driver.

Google çevirmen dedi nasıl, oyunun doğru, masaüstünüzde tekrar çöker sorunu var? Bu sorun ise, grafik kartı sürücüsünü güncellemeyi deneyin.
Thanks primarily mate.my graphics card already out of date but this event became the new. Could it be due to something else
What kind of specifications does your PC have?
CPU? Graphic card? RAM?

Ne tür teknik özelliklere PC var mı?
CPU? Grafik kartı? RAM?
แก้ไขล่าสุดโดย mwob; 13 พ.ย. 2013 @ 1:04am
my graphic card nvidia 9800 gt 256 bit. my processor intel core 2 duo e7500 2.93 ghz 3gb ram. I've been playing many game. was just a problem with that.
Your PC is above the minimum requierements. That´s not the problem and as you said you can play many other games (Medal of honor for example needs better PC than L4D2).
Try to restore your system settings if you know when the problems appeared. Be sure to check what programms will be deleted or reinstalled if you do this. Maybe the system restore help.
แก้ไขล่าสุดโดย mwob; 13 พ.ย. 2013 @ 2:59am
thank you so much mate :)
no problem :)
kardeş bende de aynı sorun var fakat benim ingilizcem pek yok anladığım kadarıyla ekran kartını güncelle diyor fakat ben güncelleyince grafikler falan hep berbat oluyor 4 piksel oluyor o yüzen format atmak zorunda kalıyorum yardım eder misin
kardeş ben sorunu oyun dosyalarını tekrardan kontrol ederek çözdüm. bide ayarlardan çoklu gpu kullanımını kapat çözülür onun altında bişey daha var çok yüksek ise eğer o ayar onu en düşüğe al
Kardeş Dosyaları nasıl kontrol etcez
< >
กำลังแสดง 1-10 จาก 10 ความเห็น
ต่อหน้า: 15 30 50

Left 4 Dead 2 > กระดานสนทนาทั่วไป > รายละเอียดกระทู้