Ball 3D

Ball 3D

View Stats:
This topic has been locked
Polska Liga robi co chce
Piszę to tutaj z uwagi że Polscy Administratorzy Ligi ,,oficjalnej'' Robią co chcą oraz nadużywają uprawnień
Pierwszy aspekt dotyczący mnie że dostałem Karę na lige za to.
Avvi - żółta kartka (1/2) + zakaz gry w Pucharze Polski #2 - WIOSNA
Za zachowanie w stosunku do administratorów Ball 3D Polska na Discord, Avvi nie może brać udziału we wiosennym Pucharze Polski #2.
Pierwszym argumentem dania kartki jest fałszywy transfer, natomiast kolejnym brak szacunku do członka/ów Administracji.
(Zawodnik może dograć aktualny turniej)
Owszem dopisałem sobie zawodnika tako natomiast 14.02 yoohoo mnie spytał czy to na poważnie czy też nie https://imgur.com/a/ArJ89BV
Screen wyżej
17,02 Dostaję w karach ,,falszywy transfer'' gdzie wcześniej żadnemu administratorowi ligi to nie przeszkadzało co pokazuje rozmowa z Yoohoo..

Kolejną sprawą jest gdyż dostałem Mute za napisanie do SinCara dlaczego oklamywal z wiekiem trzy razy. Dostalem za to pytanie mute na 6 godzin.
Co potem się stało?
Napisałem to co tutaj https://imgur.com/a/yyiWccL zaznaczone na żółto
Napisałem że zgłoszę to do Manka ,,ciebie'' bo notorycznie Administratorzy robią co chcą inni ludzie się wyzywają zaczepiają administratorzy po kolesiostwu nic nie robią. Oraz Sincara nazwał raz osoby przegrywami i to chcialem zgłosić.
Administratorzy ligi pod pretekstem że mnie nie lubią uznali to jako ,,groźba'' gdzie nie widzę w tym żadnej groźby tylko chęc Zgloszenia tego co robi Dany Administrator. To co na screenie jest później jest po banie.
Owszem Administrator Ligi Enejti może pokazać screeny z Aplikacji Messenger natomiast owszem napisałem do niego by Zdechł ale było to na grupie messenger naszej byłej drużyny pod wpływem Emocji
Kolejnym Aspektem jest Dom3l który naśmiewa się z Ludzi na discordzie wyzywał sam innych poniżał dawał Bany typu.... Shvde który sie zle zachowywal na glosowce zamiast zbanowac go odrazu mowi do niego wybierz sobię liczbe od 1 do 10 i na wybraną liczbe odrazu go zbanowal. Uznaje to za ponizanie graczy
Równiez wbijal na kanaly glosowe gdzie gadaliśmy sobie i gralismy spary I mutowal osoby których poprostu nie lubi typu Qafee, bodzionek itp.
https://imgur.com/a/IkWos5J
Na screenie wyżej Gracze naśmiewają sie z innych i administratorzy to olewają co pokazuje właśnie dyskryminację względem Dawanych kar.
https://imgur.com/a/mc9tyiv
Tutaj Administrator Dom3l dyskryminuję Innego gracza oraz prowokuję.
Mógłbym tak wymieniać w kółko Mam duzo innych screenów co dzieje się na tym discordzie.
I dodam Owszem sam robiłem na tym discordzie głupie rzeczy by ktoś nie domówił mi czegoś.
Polecam przejrzeć to na oczy co tam się dzieje pierw trzeba zacząć od Zmiany zachowania administracji Nie graczy.
< >
Showing 1-13 of 13 comments
dragonx3x Feb 21 @ 12:32pm 
Ten discord to XD
dvvmz Feb 21 @ 12:39pm 
witam prawda prosze cos z tym zrobic
Unusualsoft  [developer] Feb 21 @ 3:57pm 
Discord Polska Liga jest discordem, który został stworzony przez graczy ze społeczności i w żaden sposób nie jest powiązany ze mną ani moją firmą. Nie mam też żadnej władzy nad administratorami tego discorda ani nie jestem jego częścią.

Jeśli według oceny społeczności, coś jest nie tak na tym nieoficjalnym discordzie, to społeczność musi ten problem rozwiązać sama, ja nie mam z tym nic wspólnego. Nie jest rolą dewelopera gry analizowanie każdej wiadomości napisanej przez graczy na platformach społecznościowych i wystawianie im oceny z zachowania.

Mnie interesuje jedynie co gracze robią w mojej grze, a tutaj dajemy mute i staramy się dbać o porządek.

A także interesuje mnie co gracze robią na oficjalnym discordzie (www.ball3d.com/discord). Tutaj bezwzględnie banujemy za złe zachowania.

W przeszłości próbowaliśmy również poprzez kary walczyć ze złymi zachowaniami na discordach społecznościowych, ale okazało się to przynosić odwrotny efekt i traciliśmy tylko swój czas i energię na ingerencję w sprawy, które tak jak napisałem nie są sprawami dewelopera gry. Dlatego w Ball 3D już od dawna mute jest tylko za zachowania w samej grze oraz są bany na oficjalnym discordzie. To co się dzieje na nieoficjalnych discordach to sprawa ludzi, którzy w tym uczestniczą i musicie to rozwiązywać między sobą.
Last edited by Unusualsoft; Feb 21 @ 4:14pm
Unusualsoft  [developer] Feb 21 @ 4:02pm 
Dyskusja dotyczy nieoficjalnego discorda, natomiast wszystkich graczy zapraszam na nasz oficjalny discord www.ball3d.com/discord, gdzie ja i administracja dbamy o to, by każdy czuł się komfortowo i miał swobodę wypowiedzi.
Yoohoo Feb 21 @ 9:07pm 
Witam.
Widzę ponawiasz znowu post, który usunąłeś, aczkolwiek ustosunkuję się do niego.
Zacznę od tego, że nie jest to serwer w żaden sposób oficjalny. Jest jeden oficjalny serwer, https://www.ball3d.com/discord/. Nie wiem skąd wziąłeś to określenie, ale odniosę się i napiszę co o tym sądzę jako Head Admin tego turnieju a także Discord.
1) Enejti nie ma wglądu w moje prywatne wiadomości, nie wie, czy zgodziłem się na fałszywy transfer, czy nie. Dostał o tym informację po fakcie, lecz nie zedytował już tej wiadomości. Karę masz za zachowanie w stosunku do administratorów, gdzie ostatnio postanowiliśmy surowiej patrzeć na to, kto i co do nich pisze, bo są to osoby, które bardzo ciężko pracują przy największym turnieju w Polsce. Nie wiem co pisałeś do SinCary na czacie, jednakże z tego, co pamiętam była to chyba dyskusja, gdzie wjeżdżaliście mu nieco na sferę prywatną.
2) Sincara. Sprawa jest tutaj myślę że nieistotna, co do niego napisałeś. To są nasze rozgrywki, i według mnie a także regulaminu mamy prawo zabrać Ci dostęp do discorda, a także grania w tym turnieju. Także pod żadnym pozorem nie jest to nadużywanie permisji. Ja nie będę ingerował w każdą sprzeczkę i czytał każdej dyskusji, od tego są moderatorzy aby karać, i myślę, że robią to poprawnie. W dalszym ciągu ja, czy inni administratorzy odbieramy to jako groźba. Ale do enejtiego już napisałeś parę słów za dużo, więc nawet to dyskwalifikuje Cię z udziału w naszych rozgrywkach, i tak daliśmy Ci taryfę ulgową i zabroniliśmy Ci gry w jednym z czterech turniejów. Tylko. Czemu nie dodałeś screena z tymi "przegrywami"? Nie widzę takiej wiadomości, jak wpisałem to w wyszukiwarkę serwerową.
3) Kwestia Dom3la. Nie widzę nic złego w pisaniu, aby wybrać liczbę od 1-10 i na tyle godzin dostaniesz mute. Nie wiem co to w ogóle za argument, i czy jakiegokolwiek gracza to uraziło. Dom3l być może wyzywa na czacie głosowym, ale jest to generalnie już raczej wtedy, gdy ktoś wyzywa jego skromną osobę. Na czacie głosowym pozwalam na takie konfrontacje. Na czacie tekstowym zaś, Dom3l czasami mógłby się nie wypowiadać, ale nie widzę akurat nic złego w tym, co napisał na tym screenie. Dom3l jest bardzo pracowitym administratorem, jednym z tych, którzy robią naprawdę czarną robotę i dbają o to, aby na stronie https://www.ball3d.com.pl/ wszystko się zgadzało. Nie wyciągnę wobec niego konsekwencji za to, co pisał na Discordzie.
4) Mem z Waczo i Nolive. Od razu powiem, że administratorzy nie musieli widzieć tej wiadomości, tak więc nie została ona najpewniej usunięta. Mamy w regulaminie zakaz wysyłania czyichś twarzy, więc jeśli moderatorzy czytaliby to, z pewnością wiadomość zostałaby usunięta.

Podsumowując, ja dyskutować z Tobą na temat tej kary nie będę. Po wiadomościach do Enejtiego, myślę, że musisz odpocząć jeśli chodzi o nasze rozgrywki. To, ile wkładamy pracy w ten serwer jest ciężkie do opisania. A jeśli chodzi o zachowanie moich moderatorów, także niezbyt coś z tym zrobię. Nie widzę tutaj dyskryminacji ani nadużywania władzy. Ten serwer jak zresztą dobrze wiesz nie jest serwerem oficjalnym, gdzie ma panować 24/7 atmosfera bez przekleństwa itd., ale jeśli otrzymam więcej screenów, lub wyjaśnisz mi ten z dom3lem, z pewnością zwrócę uwagę moim moderatorom. Zaproszę do ustosunkowania się także Dom3la do tej sprawy, gdzie sam może wyjaśnić swoje dyskryminowanie i naśmiewanie się z innych graczy.

Pozdrawiam, jeśli o czymś zapomniałem to odpiszę później.
Last edited by Yoohoo; Feb 21 @ 10:43pm
Unusualsoft  [developer] Feb 21 @ 11:25pm 
Jedyne oficjalne ligi jakie są organizowane, mają miejsce na oficjalnym discordzie www.ball3d.com/discord i są organizowane bezpośrednio pod moim nadzorem.

Obecnie jest to:
- International League #2
- Masters League
- Nations Cup

Wszelkie inne turnieje są nieoficjalne i są organizowane przez społeczność, bez mojego nadzoru nad nimi. Mimo to wspieramy niektóre z tych lig i turniejów poprzez reklamowanie ich na oficjalnym discordzie oraz nagrody w postaci kluczy.
Originally posted by FRANK:
Witam.
Widzę ponawiasz znowu post, który usunąłeś, aczkolwiek ustosunkuję się do niego.
Zacznę od tego, że nie jest to serwer w żaden sposób oficjalny. Jest jeden oficjalny serwer, {LINK REMOVED}. Nie wiem skąd wziąłeś to określenie, ale odniosę się i napiszę co o tym sądzę jako Head Admin tego turnieju a także Discord.
1) Enejti nie ma wglądu w moje prywatne wiadomości, nie wie, czy zgodziłem się na fałszywy transfer, czy nie. Dostał o tym informację po fakcie, lecz nie zedytował już tej wiadomości. Karę masz za zachowanie w stosunku do administratorów, gdzie ostatnio postanowiliśmy surowiej patrzeć na too, kto i co do nich pisze, bo są to osoby, które bardzo ciężko pracują przy największym turnieju w Polsce. Nie wiem co pisałeś do SinCary na czacie, jednakże z tego, co pamiętam była to chyba dyskusja, gdzie wjeżdżaliście mu nieco na sferę prywatną.
2) Sincara. Sprawa jest tutaj myślę że nieistotna, co do niego napisałeś. To są nasze rozgrywki, i według mnie a także regulaminu mamy prawo zabrać Ci dostęp do discorda, a także grania w tym turnieju. Także pod żadnym pozorem nie jest to nadużywanie permisji. Ja nie będę ingerował w każdą sprzeczkę i czytał każdej dyskusji, od tego są moderatorzy aby karać, i myślę, że robią to poprawnie. W dalszym ciągu ja, czy inni administratorzy odbieramy to jako groźba. Ale do enejtiego już napisałeś parę słów za dużo, więc nawet to dyskwalifikuje Cię z udziału w naszych rozgrywkach, i tak daliśmy Ci taryfę ulgową i zabroniliśmy Ci gry w jednym z czterech turniejów. Tylko. Czemu nie dodałeś screena z tymi "przegrywami"? Nie widzę takiej wiadomości, jak wpisałem to w wyszukiwarkę serwerową.
3) Kwestia Dom3la. Nie widzę nic złego w pisaniu, aby wybrać liczbę od 1-10 i na tyle godzin dostaniesz mute. Nie wiem co to w ogóle za argument, i czy jakiegokolwiek gracza to uraziło. Dom3l być może wyzywa na czacie głosowym, ale jest to generalnie już raczej wtedy, gdy ktoś wyzywa jego skromną osobę. Na czacie głosowym pozwalam na takie konfrontacje. Na czacie tekstowym zaś, Dom3l czasami mógłby się nie wypowiadać, ale nie widzę akurat nic złego w tym, co napisał na tym screenie. Dom3l jest bardzo pracowitym administratorem, jednym z tych, którzy robią naprawdę czarną robotę i dbają o to, aby na stronie {LINK REMOVED} wszystko się zgadzało. Nie wyciągnę wobec niego konsekwencji za to, co pisał na Discordzie.
4) Mem z Waczo i Nolive. Od razu powiem, że administratorzy nie musieli widzieć tej wiadomości, tak więc nie została ona najpewniej usunięta. Mamy w regulaminie zakaz wysyłania czyichś twarzy, więc jeśli moderatorzy czytaliby to, z pewnością wiadomość zostałaby usunięta.

Podsumowując, ja dyskutować z Tobą na temat tej kary nie będę. Po wiadomościach do Enejtiego, myślę, że musisz odpocząć jeśli chodzi o nasze rozgrywki. To, ile wkładamy pracy w ten serwer jest ciężkie do opisania. A jeśli chodzi o zachowanie moich moderatorów, także niezbyt coś z tym zrobię. Nie widzę tutaj dyskryminacji ani nadużywania władzy. Ten serwer jak zresztą dobrze wiesz nie jest serwerem oficjalnym, gdzie ma panować 24/7 atmosfera bez przekleństwa itd., ale jeśli otrzymam więcej screenów, lub wyjaśnisz mi ten z dom3lem, z pewnością zwrócę uwagę moim moderatorom. Zaproszę do ustosunkowania się także Dom3la do tej sprawy, gdzie sam może wyjaśnić swoje dyskryminowanie i naśmiewanie się z innych graczy.

Pozdrawiam, jeśli o czymś zapomniałem to odpiszę później.

1. Piszecie ze podjeliscie decyzje razem to ty i Domel chyba powinniscie miec cis do powiedzenia jak wczesniej was to nie ruszalo i wywalone mieliscie.
I nie przetaczaj kota Ogonem mam Kare za napisanie do SinCary Ze zglosze jego zachowanie do Manka i sam dobrze wiesz ze to jedyny powód jak uznajecie to za grozbe XD gdzie taki Domel na screeenach z postu wyzywa mnie dyskryminuje graczy i masz to w dupie ziom.
Hahaha i nie pisz cos o Sferze prywatnej jesli SinCara sam wiesz co pisal o ludziach ogladajacych …..
A za zapytanie czemu klamal z wiekiem mute a potem kary za ,,chec zgloszenia do Manka tego’’

Jestescie zalosni bo PRAWDA jest taka ze banujecie i kar:zecie tych ktorych noe lubicie albo wytykaja wam bledy

Plus do Enejtiego pisalem po Karze na messengerze gdzie nie ma to nic związanego z grą
Powiedz mi jedno jak Maniek to czyta

Czemu jak zglaszam ze Domele wyzywaja ponizaja kogos badz ktos inny olewasz to

To ze prowadzicie lige nie znaczy ze mozecie se robic co checie i trsktowac tak graczy
I nie wymyslaj podtekstów bo to tylko chec pozbycia sie paru graczy na sile
A potem jsk pieski prosicie Manka o nagrody
Zachowujac sie w taki sposob
Last edited by młodyaxe; Feb 22 @ 12:10am
Originally posted by Unusualsoft:
Discord Polska Liga jest discordem, który został stworzony przez graczy ze społeczności i w żaden sposób nie jest powiązany ze mną ani moją firmą. Nie mam też żadnej władzy nad administratorami tego discorda ani nie jestem jego częścią.

Jeśli według oceny społeczności, coś jest nie tak na tym nieoficjalnym discordzie, to społeczność musi ten problem rozwiązać sama, ja nie mam z tym nic wspólnego. Nie jest rolą dewelopera gry analizowanie każdej wiadomości napisanej przez graczy na platformach społecznościowych i wystawianie im oceny z zachowania.

Mnie interesuje jedynie co gracze robią w mojej grze, a tutaj dajemy mute i staramy się dbać o porządek.

A także interesuje mnie co gracze robią na oficjalnym discordzie {LINK REMOVED}. Tutaj bezwzględnie banujemy za złe zachowania.

W przeszłości próbowaliśmy również poprzez kary walczyć ze złymi zachowaniami na discordach społecznościowych, ale okazało się to przynosić odwrotny efekt i traciliśmy tylko swój czas i energię na ingerencję w sprawy, które tak jak napisałem nie są sprawami dewelopera gry. Dlatego w Ball 3D już od dawna mute jest tylko za zachowania w samej grze oraz są bany na oficjalnym discordzie. To co się dzieje na nieoficjalnych discordach to sprawa ludzi, którzy w tym uczestniczą i musicie to rozwiązywać między sobą.

Tylko potem sie podpisujesz pod to gdzie nations cupem są ci sami Admini
A Dom3l prowadzacy PL wysmiewa ludzi wyzywa a potem święty
Nic sie nigdy nie zmieni wzgledem traktowania innych
I wlasnie to jest faworyzacja Domcio wyzywal smial sie z graczy a to czy ja cis po karze pisze na messemgerze to jest odrębna rzecz.
Nie zrobisz nic z tym bo ci pomaga
Bez gosciu bo jestes zalosny jak ty uznajesz ,, napisze do Manka ze lamie regulamin’’ za grozbe
A wyzwiska Admina ligi masz w dupie to serio zalosne i tym pokazales juz wszystko

I chcę Oficjalnych Przeprosin Domela w stosunku do mojej osoby za Obrażenie mnie.
Last edited by młodyaxe; Feb 22 @ 12:15am
Dom3l Feb 22 @ 12:36am 
Cześć,
widzę że głównym powodem dla którego napisaliście owy wątek jest to, że dostaliście bany na discordzie/lidze

Wypowiem się w tej sprawie:

1) Majonez, jesteś najbardziej toksyczna osobą w tym społeczeństwie o wielu twarzach, raz udajesz najlepszego przyjaciela, a za dwie godziny możesz mi, czy komuś innemu naubliżać.
Więc wydaję mi się że Twoja kara, prędzej czy później była po prostu kwestią czasu.
Sam wiesz że Polska Społeczność jest ograniczona względem osób(niektóre osoby postanowiły odejść, ze względu na takie osoby jak Ty) A do dnia Twojego bana na serwerze discord, naśmiewałeś się, czy to na czacie głosowym czy to tekstowym.
Myślę że idealnym tutaj przykładem będzie temat kilku osób, którego nie będę rozwijał bo sam dobrze wiesz, co Ty, Hajek i Bodzionek(którzy teraz czują się najbardziej oszukani przez Nas (Administracje NIEOFICJALNEGO serwera/ligi) mianowicie:
Temat gracza Leku, Rise, Nolivve,
 • Qxr Przypomnijcie sobie, co mówiliście o tych osobach czy to przy mojej personie, czy to na czacie tekstowym. Wiem pewnie że Leku i Nolivve, zaraz napiszą że ich to nie rusza z powodu że robicie to praktycznie codziennie.
  Tutaj pozwolę sobie wkleić kilka screenów z Twoimi zachowaniami, obrazami w kierunku Tureckich zawodników i ich Narodowości.

  https://imgur.com/Um5i2c4
  https://imgur.com/5XAnMkG
  https://imgur.com/uLr8pO6
  https://imgur.com/q9LXPfF

  2) Dvvmz, tutaj myślę że nie ma sensu się dużo wypowiadać na Twój temat, co chciałeś to osiągnąłeś/osiągniesz wraz z Twoimi kolegami, co widać tutaj, w dodatku obrażałeś mnie na każdym kroku:

  https://imgur.com/dWVtJxj
  https://imgur.com/yZyHVu9
  https://imgur.com/jv9mALj


  3) Bodzionek, widzę że Twoja znajomość z najbardziej toksycznymi personami tej społeczności, pozwoliła Ci urosnąć w piórka. Zapominasz czasami że jest między nami pewna różnica wiekowa (bodajże 10lat) więc wydaje mi się, że powinieneś pewien szacunek mieć do mnie.

  https://imgur.com/Ub5dI7K

  4) Hajek, jesteś osobą bardzo podobną względem zachowania do Majoneza, raz najlepszy przyjaciel, drugiego dnia wróg numer 1, częste naśmiewanie się z
 • Qxr, Rise, Leku, Waczo


  Pamiętajcie też, że to tylko mała część screenów, z waszych zachowań na naszym serwerze, nie miałem zbytnio czasu by odkopywać innych wiadomości.

  Jeżeli ktokolwiek z was, wróci na ten serwer (za zgodą Administracji) Opuszczam Społeczność Ball3D, dodam również, Bodzionek widziałem w Tobie "talent", który może pomóc Polskiej Reprezentacji osiągać szczyty, jednakże swoim zachowaniem (które jest wywołane znajomościami) odsuwasz się od reprezentowania Polski, na turniejach między narodowych.

  Pozdrawiam,
  Dom3l.
Unusualsoft  [developer] Feb 22 @ 12:37am 
Originally posted by młodyaxe:
Tylko potem sie podpisujesz pod to gdzie nations cupem są ci sami Admini
A Dom3l prowadzacy PL wysmiewa ludzi wyzywa a potem święty
Nic sie nigdy nie zmieni wzgledem traktowania innych

Adminami w Nations Cup są: Yoohoo, danley, enejti.
Wszyscy oni pokazali się wielokrotnie z dobrej strony jako administratorzy. W tym temacie nie ma nawet słowa o danley'u, a nick enejti występuje tylko jako osoba, którą wyzywano.

Dom3l mimo iż w przeszłości pokazał się ze złej strony (również wyzywając mnie), dostał szansę jako kapitan reprezentacji, co nie znaczy, że nie może utracić tej posady w przypadku złego zachowania.

Ja tak jak pisałem, nie zamierzam analizować każdego słowa napisanego przez graczy. Sami najpierw wyzywacie innych, a potem przychodzicie na skargę jak was ktoś wyzwie albo źle potraktuje. Wasze kłótnie to nie moja sprawa.

Dom3l nie jest adminem w oficjalnych ligach, pełni tylko funkcję kapitana reprezentacji. Jeśli społeczność (zaznaczam, społeczność, a nie kilka osób, które same mają dożywotnie mute i daleko im do świętych) uzna, że źle pełni tę funkcję lub źle się zachowuje, to zostanie mu ten przywilej odebrany. Tak samo w przypadku gdy administracja i ja uznamy, że lepiej przydzielić to komuś innemu.

Nie przychodźcie do mnie na skargę z tym co się dzieje na nie moich discordach, bo mnie to zwyczajnie w świecie nie interesuje. Społeczność gry nie ma nic wspólnego z jej twórcą, gracze to wolni ludzi i mogą robić co chcą poza grą i w nieoficjalnych mediach społecznościowych. Ja nie jestem od analizowania waszych kłótni, rozwiązujcie to sobie sami w ramach społeczności.
Last edited by Unusualsoft; Feb 22 @ 1:17am
Dom3l Feb 22 @ 12:41am 
Originally posted by młodyaxe:
I wlasnie to jest faworyzacja Domcio wyzywal smial sie z graczy a to czy ja cis po karze pisze na messemgerze to jest odrębna rzecz.
Nie zrobisz nic z tym bo ci pomaga
Bez gosciu bo jestes zalosny jak ty uznajesz ,, napisze do Manka ze lamie regulamin’’ za grozbe
A wyzwiska Admina ligi masz w dupie to serio zalosne i tym pokazales juz wszystko

I chcę Oficjalnych Przeprosin Domela w stosunku do mojej osoby za Obrażenie mnie.

Odpowiem najpierw na Twoje ostatnie zdanie, przeprosin od mojej Osoby, w Twoją stronę nie uzyskasz.

Pamiętaj że jestem Support'em Ligi, oraz Selekcjonerem Reprezentacji Polski, nie Adminem Ligi.

Tak jak pisałem w swoim poprzednim poście, że Twoja osoba już dawno powinna być zbanowana, w tej społeczności, a nawet w grze. Jesteś człowiekiem o dwóch twarzach.
Jeżeli chodzi o moje wpisy na discordzie, mogę przeprosić owe osoby, które mogły się poczuć urażone przez moje pisanie na czacie.
Unusualsoft  [developer] Feb 22 @ 12:48am 
Już dość czasu i energii w ostatnich 2 latach straciłem na kłótnie, wyzwiska i groźby i nie zamierzam tutaj obserwować kolejnej wojny. Nie interesują mnie wasze wyzwiska i kłótnie. Nie piszcie na tym forum na ten temat, rozwiązujcie to sobie sami na priva czy gdzie tam chcecie.

To jest forum gry komputerowej, która ma być źródłem zabawy, a nie wojen i wyzwisk.

Podkreślam jeszcze raz, że zachowanie graczy w nieoficjalnych miejscach takich jak nieoficjalne media społecznościowe czy wiadomości prywatne, to nie jest sprawa twórcy gry.

Jeśli ktoś ma uwagi do pracy administratorów gry, którzy mi podlegają lub do zachowań na oficjalnym discordzie www.ball3d.com/discord, to zapraszam na contact@ball3d.com (oprócz kilku osób, które są na czarnej liście na moim mailu za to co do mnie w przeszłości pisały).
Last edited by Unusualsoft; Feb 22 @ 1:15am
< >
Showing 1-13 of 13 comments
Per page: 1530 50